Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to również był błąd heh no tyle że tez nie do końca zamierzony. Wyrzuciło nas na pole delikatnie a ja widząc ślady pojechałem po nich przez co no rzeczywiście droga zrobiła się krótsza. No mądre to nie było ale często przez głupoty człowiek się uczy:D Na następny dzień widząc wielkie cięcie przez pole pojechałem po trasie i co najśmieszniejsze zrobiliśmy pierwszy ślad:) hehe no najważniejsze że wzieliśmy to do siebie:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to również był błąd heh no tyle że tez nie do końca zamierzony. Wyrzuciło nas na pole delikatnie a ja widząc ślady pojechałem po nich przez co no rzeczywiście droga zrobiła się krótsza. No mądre to nie było ale często przez głupoty człowiek się uczy:D Na następny dzień widząc wielkie cięcie przez pole pojechałem po trasie i co najśmieszniejsze zrobiliśmy pierwszy ślad:) hehe no najważniejsze że wzieliśmy to do siebie:) pozdro

 

 

Nastepnym razem , nie jeździj za Kucharem , a na Polskim za Hołkiem, bo na bank będą gdzies drutowac :wink: :twisted::mrgreen: choć teraz przez te kary może sie wreszcie te cwaniaki sie nauczą że nie warto :roll:

A tak BTW to naprawde szczere gratulacje za wynik i że auto całe :idea: , trzymam kciuki na elmocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO2 napisał(a):

No to również był błąd heh no tyle że tez nie do końca zamierzony. Wyrzuciło nas na pole delikatnie a ja widząc ślady pojechałem po nich przez co no rzeczywiście droga zrobiła się krótsza. No mądre to nie było ale często przez głupoty człowiek się uczy:D Na następny dzień widząc wielkie cięcie przez pole pojechałem po trasie i co najśmieszniejsze zrobiliśmy pierwszy ślad:) hehe no najważniejsze że wzieliśmy to do siebie:) pozdro

 

 

 

Nastepnym razem , nie jeździj za Kucharem , a na Polskim za Hołkiem, bo na bank będą gdzies drutowac :wink: :twisted::mrgreen: choć teraz przez te kary może sie wreszcie te cwaniaki sie nauczą że nie warto :roll:

A tak BTW to naprawde szczere gratulacje za wynik i że auto całe :idea: , trzymam kciuki na elmocie :D

Może udałoby się wrzucić onboard z "tego cięcia" :mrgreen: , bo chyba na film od Tomka Kuchara nie ma co liczyć :twisted::mrgreen: .

Po obejrzeniu każdy mógłby wyrobić sobie własne zdanie na ten temat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może udałoby się wrzucić onboard z "tego cięcia" , bo chyba na film od Tomka Kuchara nie ma co liczyć .

Po obejrzeniu każdy mógłby wyrobić sobie własne zdanie na ten temat

 

Świetny pomysł, Siemanko pewnie nie ma nic do ukrycia :idea: . Niech takie rzeczy będą transparentne.

Jakbyśmy zobaczyli onboardy Kuchara, to pewnie okazałoby się, że bierze udział w innych rajdach niż reszta :mrgreen:

Na zeszłorocznym Lotosie jechał kilkadziesiąt metrów obstawionym przez swoich ludzi polem. Sprawa była nagłośniona, stracił przez to trochę szacunku w środowisku i jak widać niczego go to nie nauczyło. Może kary poskutkują? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno-filmowym i LOTOS - Subaru Poland Rally Team i Sony VAIO :wink:

 

Szczegóły: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/106

 

Regulamin: http://www.sprt.pl/lang.pl/12/page/13

 

ps. z ciekawych onboardów, jest nagranie ze zmiany koła: http://www.rsmp.info/index.php?option=c ... 92〈=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onboard z ciecia, z nie ciecia i jeszcze wielu szybszych miejsc postaram sie wrzucic ale sam ich jeszcze nie widzialem wiec nie obiecuje ze to zrobie:) Jazde po polach na skroty mozna podsumowac ze kazdy orze jak moze....hahah

Prosimy wrzucać wszystko i nie wypiiikać :mrgreen: tych bardziej mięsistych fragmentów :twisted: ponieważ lepiej to odda klimat w rajdowy 8) i będą dodatkowe punkty za i tak dobre interakcje z kibicami. :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dzięki za kibicowanie, cały rajd z pewnością był emocjonujący. Niestety mieliśmy trochę pecha, czyli po prostu popełniłem sporo błędów:) Największym błędem był kapeć przez który to straciliśmy bardzo dużo czasu. Mimo to rajd uważam za bardzo udany, czasy na odcinkach były coraz lepsze, a my byliśmy spokojni ponieważ mieliśmy jeszcze spory zapas w wielu miejscach. No to teraz przed nami bardzo fajny rajd asfaltowy- Rajd Elmot. No to zaczynamy przygotowania....:)

 

jak milo ze kierownik SPRT "in person" zawital i jeszcze udziela sie na forum :!: :lol: trzymamy kciuki :!: milo ze SIP daje szanse mlodym i zdolnym kierowca, Kajto juz pokazal ze mozna Nka walczyc z lepszymi autami - teraz czas na Ciebie :!: :!:

 

bedzie przynajmniej Ciekawy sezon z Toba - Kajto pewnie i tak by wygral sezon wiec malo emocji by bylo :-) oczywiscie trzymamy ze niego kciuki na arenach EU :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza po raz kolejny dał nam możliwość przypomnienia i podkreślenia historii dwóch wielkich kierowców. Polski motorsport jest na pewno lepszy dzięki nim. Bardzo fajnie było tam być. Odcinek miejski dał nam bardzo dużo frajdy z jazdy. Też cieszyłem się bardzo jak widziałem niesamowitą ilość zebranych kibiców także dzięki za kibicowanie:) My jechaliśmy autem treningowym które bardzo przypomina seryjnego STIaja ale i tak pozwalało nam walczyć o świetne czasy. Nawet ładnie udało się przejechać beczkę, choć na treningach stwierdziłem że zawsze beczkę jedzie sie od prawej strony i tak też ja ćwiczyłem. Była jednak od lewej:) Tak dla akcentu wrzucam onboard z memoriału:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...