Skocz do zawartości

sylwester 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czemu nasze forum nie ma wspólnego sylwestra :idea: , Inne forumy mają, a my nie, ja bym sie chętnie wybrał, wiem ze już jest za późno , ale może by na przyszły rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami najtrudniej znalezc odpowiedz na najprostsze pytania... :roll:

Cza bedzie ten temat podbijac co jakis czas, zeby nie zaginal dopoki nie zostanie gremialnie skonstruowana odpowiedz. :mrgreen:

 

W tym roku to ja w ogole zadnego Sylwka nie mam z uwagi na ciaze, przyszly rok z 11 miesiecznym szkrabem - tez niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to ja w ogole zadnego Sylwka nie mam z uwagi na ciaze.

witaj w klubie :mrgreen::twisted:

przyszly rok z 11 miesiecznym szkrabem - tez niewiadoma.

zawsze dzieciaka mozzna podrzucic do dziadkow :twisted: wedle uznania rodzice lub tesciowie :P

a sylwestra z subaru trzeba zorganizowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszly rok z 11 miesiecznym szkrabem - tez niewiadoma.

zawsze dzieciaka mozzna podrzucic do dziadkow :twisted: wedle uznania rodzice lub tesciowie :P

a sylwestra z subaru trzeba zorganizowac :wink:

 

To sie zgadza. Z jedna uwaga:

Dystans do rodzicow moich: 550 km

do tesciow: 650 km. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czemu nasze forum nie ma wspólnego sylwestra :idea: , Inne forumy mają, a my nie, ja bym sie chętnie wybrał, wiem ze już jest za późno , ale może by na przyszły rok ?

 

 

Edwinos, jak nie masz co ze sobą zrobić w Sylwestra, to ja poświęcę to co mam w planach i przyjadę do Ciebie - budiet haraszo, zapewniam Cię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czemu nasze forum nie ma wspólnego sylwestra :idea: , Inne forumy mają, a my nie, ja bym sie chętnie wybrał, wiem ze już jest za późno , ale może by na przyszły rok ?

 

 

 

Edwinos, jak nie masz co ze sobą zrobić w Sylwestra, to ja poświęcę to co mam w planach i przyjadę do Ciebie - budiet haraszo, zapewniam Cię :lol:

 

Carlos , właśnie w tym sęk że już mam plana, ale nie jest to moje ulubione miejsce, co mi żona zaproponowała, więc chętnie bym, sie pobawił w m.in. w Twoim towarzystwie :D

 

-- 26 gru 2010, o 20:19 --

 

może by na przyszły rok ?

 

Jeśli mi będziesz śpiewał o kolejarzu/konduktorze (zdania są podzielone w zależności od ilości spożytych trunków integracyjnych podczas "festiwalu") to możesz mnie już zapisać :mrgreen:

 

Monia , obiecuję ze dam picolo conczerto :mrgreen: , już od samego początku, zrobie to specjalnie dla Ciebie :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos , właśnie w tym sęk że już mam plana,

 

sęk? Jaki sęęęęk ? Edwin, idziesz na Sylwka do lasu ?

 

to może zróbmy przymiarki:

- ile osób chętnych by było /circa/ - bo i tak pewnie całe forum nie przybędzie

- przypuszczam, że potrzebny tez bylby nocleg niedaleko lub nawet bezposrednio w miejscu sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, ja jestem chętny, tyle, że o Sylwestrze to trzeba pomyśleć już pod koniec wakacji i coś zarezerwować, jakiś klub, lotnisko ;) czy cokolwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to nas najprawdopodobniej czeka Sylwester z Polsatem :twisted::mrgreen:

 

Zawsze można klub nocnych marków odpalić :mrgreen:

 

jestem "za", bo obecnie wybieram między kocykiem w świąteczne gwiazdki a gładkim pomarańczowym :wink:

do tego flaszka wina i książka, bo polsatu nie odpalę - brak TV :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czemu nasze forum nie ma wspólnego sylwestra :idea: , Inne forumy mają, a my nie, ja bym sie chętnie wybrał, wiem ze już jest za późno , ale może by na przyszły rok ?

 

 

Dobry pomysł :idea:

 

Może najpierw pojeżdzawka w Nowym Mieście nad Pilicą (w ciągu dnia) - może będzie śnieg, a potem zabawa w tym zajeździe nad Pilicą (za mostem po prawej) ?

 

Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czemu nasze forum nie ma wspólnego sylwestra :idea:

Bo ten sylwester organizacyjnie musiałby przypominać Plejady :wink:

a to by moglo byc ciekawie :wink: i sylwestrowe Plejady, najpierw jezdzimy, pozniej pijemy :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...