Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Wrzucam Wam audycję z Radia Rzeszów do posłuchania, pozwalam sobie ze względu na to, że coś tam o subaru powiedziałam... :-)

https://youtu.be/CmbgOOue3Kk

Super wywiad... :thumbup:  ... 

Mam do sprzedania seryjny tłumik końcowy od Imprezy GD STI, pasujący do modeli 2001-2007 z ładną chromowaną końcówką STI. Jest to sam tłumik bez rury dolotowej. Tłumik jest w dobrym stanie.

Podobny tłumik był wystawiony w tamtym miesiącu na forum w dziale "części"

Cena: 250 zł

post-23289-0-53798800-1444800382_thumb.jpg

post-23289-0-10257300-1444800390_thumb.jpg

post-23289-0-44636200-1444800394_thumb.jpg

post-23289-0-50399500-1444800412_thumb.jpg

post-23289-0-68972400-1444800415_thumb.jpg

post-23289-0-75732600-1444800419_thumb.jpg

Edited by Marek S

Będziesz driftować ?? :D 

Taka pokazówka ? Ludziska oglądają furę czy coś konkretnie masz robić ? Widzę, że lista zgłoszeń otwarta :D Może sobie zrobimy subarowo-festiwalowego spota ? :lol:

Może by się wybrać ? Hmmmm

Też wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy im się spodoba subarka, selekcje widzę robią :biglol:

Wojtek ale to chodzi konkretnie o RS service? czy jak będę miał naklejkę powiedzmy "sparco" to też mnie nie wpuszczą? ;)

Widocznie wolą mieć jakieś punta z obciętymi sprężynami i car audio z tesco niż subaru... dziwne 

Też wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy im się spodoba subarka, selekcje widzę robią :biglol:

Wojtek ale to chodzi konkretnie o RS service? czy jak będę miał naklejkę powiedzmy "sparco" to też mnie nie wpuszczą? ;)

Widocznie wolą mieć jakieś punta z obciętymi sprężynami i car audio z tesco niż subaru... dziwne 

Tak,  chodzi konkretnie o RS - konkurencja w sprawie organizacji konkurencyjnych imprez (przez RSSS)

Ja nie będę na pewno driftować, a co będę - nie wiem :biglol: :biglol:

Tak,  chodzi konkretnie o RS - konkurencja w sprawie organizacji konkurencyjnych imprez (przez RSSS)

Rzeszów jest na tyle małym miastem, z małą ilością tego typu imprez że powinni się wspierać i zrobić coś z prawdziwego zdarzenia a nie konkurować.

RSSS organizuje w ogóle jeszcze jakieś imprezy?? 

https://www.facebook.com/torrzeszow?fref=photo

Dodali aktualne fotki aut zakwalifikowanych na zlot..... są 3 subaraki ( dwa oświniaczone )  :D

Niebieskiego znam dobrze a białasem kto jedzie ? Przyznać się !

Pewnie do zobaczenia  na zlocie ;)

Białas jest mój, tylko jeszcze nie wiem czy przyjadę bo choroba mnie ostro wzięła.

Niebieski hawk to chyba R1damii

Białas jest mój, tylko jeszcze nie wiem czy przyjadę bo choroba mnie ostro wzięła.

Niebieski hawk to chyba R1damii

W takim razie dacko kuruj się, kuruj..... leki, herbatka, jakiego kielicha sobie strzel i jakby co to pojedziemy się polansować  :D mój przeszedł więc pewnie się pojawie ...ale chyba nie na długo .... zobaczymy  :D 

Ja miałem jechać. Ale mnie nie wpuszczą bo..... mam auto oklejone "sponsorami" :)

Machoń ale pewnie będę "pod bramą" także koło południa możemy się zobaczyć.

Wojtek, weź czarnego plasti dipa zamaluj naklejki i gitara  :twisted:

Wpadnij, wpadnij ..... pogadamy  :)

Jak to nie wiesz ??? Każdy uczestnik ma przygotować jakiś performance  :biglol:  Do niedzieli masz czas wymyśleć jakiś pokaz  B)

PZDR

Niebieska Impreza moja. Wpadnę jak uda się wyrwać z pracy na chwilę :)

No to wszystko się wyjaśniło  ;)  Jak znajdziesz chwilę to się pokaż.... miło będzie zobaczyć kolejnego subaraka  :D

Jak to nie wiesz ??? Każdy uczestnik ma przygotować jakiś performance  :biglol:  Do niedzieli masz czas wymyśleć jakiś pokaz  B)

PZDR

a to ja nie taki uczestnik :P nie ma mnie na liście ;) może będę jako JURY

:D :D :D :D :D :D

Edited by karloszka