Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja przedstawię swoją wizję naszego loga..... sam szkicowałem ołówkiem i później pogrubiłem mazakiem.... napis sobie wyciąłem uprzednio wybierając czcionkę

 

Moim zdaniem logo powinno być proste, przejrzyste i zawierać jasny przekaz..... bez zbędnych udziwnień.

 

Nie może być "dziecinne" tylko eleganckie i trochę osadzone w rajdowych klimatach

 

Nasza nowa organizacja to 3 elementy, które musi zawierać logo:

 

Subaru symbolizują plejady czyli gwiazdki

Klub symbolizuje skrót SKP..... w dobie szybkiego i skróconego przekazu pewnie będzie często używane

Podkarpacie symbolizuje kontur naszego województwa.... coś na wzór obrysu toru

 

Jeśli chodzi o kolory to pewnie 2 max. 3 ......: wg. mnie 2

 

-skrót SKP różowy 

-reszta biała lub czarna.... w zależności od koloru auta..... każdy może sobie zamówić odpowiednie i ładnie będzie wyglądało....

 

Tak ja to widzę...... 

 

 

post-2656-0-86757200-1447110393_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa  

 

 

 

Marek S mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale pozwoliłem sobie na małą modyfikacji Twojego sympatycznego projektu :)

 

attachicon.gifsws16n.jpg

 

 

SUPER wyszła ta modyfikacja  :thumbup:  .

 

Myślę, że kilka projektów/koncepcji trzeba będzie wybrać i jakoś na nie zagłosować... np. na FB ... by wyłonić ten jeden, na którym będzie można się skupić, a następnie go zrealizować w formie naklejek czy pod inną postacią (np. koszulki, bluzy, polary :pstryk: ) jakby było zainteresowanie oczywiście - no ale to osobny temat i nie na teraz ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podoba się projekt Machonia, tylko pasowałoby jakoś go przenieść z papieru na kompa :)

 

Rozmawiałem wczoraj z Mroziem.... w razie czego postara się ogarnąć zamianę z "analogu" na "cyfrowe"  :D

 

Proponuję jeszcze poczekać i ....

 

 kilka projektów/koncepcji trzeba będzie wybrać i jakoś na nie zagłosować... by wyłonić ten jeden, na którym będzie można się skupić, a następnie go zrealizować w formie naklejek czy pod inną postacią (np. koszulki, bluzy, polary :pstryk: )

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest kilka fajnych propozycji.

Zrobimy głosowanie ale raczej tutaj - Na facebooku jest sporo osób spoza forum, a to jednak my rozpoczynamy tę inicjatywę i tutaj wybierzemy projekt - Tam tylko poinformujemy o wynikach   :)

 

Póki co logo Machonia jest najlepsze - biorąc pod uwagę praktyczność i estetykę. 

 

 

p.s. Chwilowo zmieniłem nazwę strony, ale jak tylko będzie to możliwe, to wrócimy do starej nazwy, czyli Subaru Klub Podkarpacie .

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niesamowici wszyscy! Uwielbiam Was x) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

z wzajemnością ;)

 

Haha miro Mistrz! :)

 

Najlepsze logo wg mnie poki co to makul w połączeniu z Markiem(sam Marek też ok) . Ale czuje że to jeszcze nie to :) nie wiem czy nie lepiej sam obrys i napis (tak ma Honda Podkarpacie )

 

Projekt mira bylby jedyny w swoim rodzaju! :) :)

Miło widzieć słowa uznania dla mojego loga haha ale na naklejki się nie nadaje bo pewnie nie jeden widząc taką wlepe na klapie bagażnika, nie mógłby się oprzeć pokusie wjechania w ....  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

A tak jeszcze - został mi po tworzeniu loga dla aPGR fajny temat - zamiast APGR można by wstawić SKP i na dole pojaśnić skrót czyli Subaru Klub Podkarpacie :) tylko trzeba by to jakoś edytować zgrabnie (ja nie umiem)

 

5ygp5u.jpg

Fajny koncept ale dobrze by było wstawić jeszcze świniaka lub plejady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy magazyn " classic auto " 

 

Nice....  :D

 

Mrozio zapodaj na stronkę ;)

 

Wrzuciłem :)

 

Takie piękne STI przyuważone podczas ABT drift Izdebki.

Anglik RHD z PL blachami i dodatkowymi lusterkami :D piękna wersja , STI, rota grid, perrin...

 

2015_11_08_2391.jpg

 

no no, piękna sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w temacie loga działamy? Może jakoś zgłoszone projekty ponumerować i dać jakiś czas na głosowanie nad nimi... tu lub na FB ... Na FB byłoby łatwiej bo można lajkować, a tu trzeba to zliczyć.

Co Wy na to?

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...