Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

To i ja przedstawię swoją wizję naszego loga..... sam szkicowałem ołówkiem i później pogrubiłem mazakiem.... napis sobie wyciąłem uprzednio wybierając czcionkę

Moim zdaniem logo powinno być proste, przejrzyste i zawierać jasny przekaz..... bez zbędnych udziwnień.

Nie może być "dziecinne" tylko eleganckie i trochę osadzone w rajdowych klimatach

Nasza nowa organizacja to 3 elementy, które musi zawierać logo:

Subaru symbolizują plejady czyli gwiazdki

Klub symbolizuje skrót SKP..... w dobie szybkiego i skróconego przekazu pewnie będzie często używane

Podkarpacie symbolizuje kontur naszego województwa.... coś na wzór obrysu toru

Jeśli chodzi o kolory to pewnie 2 max. 3 ......: wg. mnie 2

-skrót SKP różowy 

-reszta biała lub czarna.... w zależności od koloru auta..... każdy może sobie zamówić odpowiednie i ładnie będzie wyglądało....

Tak ja to widzę...... 

post-2656-0-86757200-1447110393_thumb.jpg

• Upvote 1

...to może takie - mRoZiOo zainspirowałeś tym niebieskim konturem podkarpacia :)

8e94b020d083.jpg

ałączone miniaturki _DSC0114.JPG

no no ! Logo jest na wypasie !

napis sobie wyciąłem uprzednio wybierając czcionkę
a co to za czcionka ?

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa  

Marek S mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale pozwoliłem sobie na małą modyfikacji Twojego sympatycznego projektu :)

attachicon.gifsws16n.jpg

SUPER wyszła ta modyfikacja  :thumbup:  .

Myślę, że kilka projektów/koncepcji trzeba będzie wybrać i jakoś na nie zagłosować... np. na FB ... by wyłonić ten jeden, na którym będzie można się skupić, a następnie go zrealizować w formie naklejek czy pod inną postacią (np. koszulki, bluzy, polary :pstryk: ) jakby było zainteresowanie oczywiście - no ale to osobny temat i nie na teraz ... :)

Mnie najbardziej podoba się projekt Machonia, tylko pasowałoby jakoś go przenieść z papieru na kompa :)

Rozmawiałem wczoraj z Mroziem.... w razie czego postara się ogarnąć zamianę z "analogu" na "cyfrowe"  :D

Proponuję jeszcze poczekać i ....

kilka projektów/koncepcji trzeba będzie wybrać i jakoś na nie zagłosować... by wyłonić ten jeden, na którym będzie można się skupić, a następnie go zrealizować w formie naklejek czy pod inną postacią (np. koszulki, bluzy, polary :pstryk: )

:D

No jest kilka fajnych propozycji.

Zrobimy głosowanie ale raczej tutaj - Na facebooku jest sporo osób spoza forum, a to jednak my rozpoczynamy tę inicjatywę i tutaj wybierzemy projekt - Tam tylko poinformujemy o wynikach   :)

Póki co logo Machonia jest najlepsze - biorąc pod uwagę praktyczność i estetykę. 

p.s. Chwilowo zmieniłem nazwę strony, ale jak tylko będzie to możliwe, to wrócimy do starej nazwy, czyli Subaru Klub Podkarpacie .

Edited by mRoZiOo

Jesteście niesamowici wszyscy! Uwielbiam Was x) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

z wzajemnością ;)

Haha miro Mistrz! :)

Najlepsze logo wg mnie poki co to makul w połączeniu z Markiem(sam Marek też ok) . Ale czuje że to jeszcze nie to :) nie wiem czy nie lepiej sam obrys i napis (tak ma Honda Podkarpacie )

Projekt mira bylby jedyny w swoim rodzaju! :) :)

Miło widzieć słowa uznania dla mojego loga haha ale na naklejki się nie nadaje bo pewnie nie jeden widząc taką wlepe na klapie bagażnika, nie mógłby się oprzeć pokusie wjechania w ....  :P

.

A tak jeszcze - został mi po tworzeniu loga dla aPGR fajny temat - zamiast APGR można by wstawić SKP i na dole pojaśnić skrót czyli Subaru Klub Podkarpacie :) tylko trzeba by to jakoś edytować zgrabnie (ja nie umiem)

5ygp5u.jpg

.

A tak jeszcze - został mi po tworzeniu loga dla aPGR fajny temat - zamiast APGR można by wstawić SKP i na dole pojaśnić skrót czyli Subaru Klub Podkarpacie :) tylko trzeba by to jakoś edytować zgrabnie (ja nie umiem)

5ygp5u.jpg

Fajny koncept ale dobrze by było wstawić jeszcze świniaka lub plejady :)

Nowy magazyn " classic auto " 

Nice....  :D

Mrozio zapodaj na stronkę ;)

Wrzuciłem :)

Takie piękne STI przyuważone podczas ABT drift Izdebki.

Anglik RHD z PL blachami i dodatkowymi lusterkami :D piękna wersja , STI, rota grid, perrin...

2015_11_08_2391.jpg

no no, piękna sztuka!

Coś w temacie loga działamy? Może jakoś zgłoszone projekty ponumerować i dać jakiś czas na głosowanie nad nimi... tu lub na FB ... Na FB byłoby łatwiej bo można lajkować, a tu trzeba to zliczyć.

Co Wy na to?

Edited by Marek S