Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy one są pancerne, nam się wygięła na ułężu gdzie był tylko ubytek w nawierzchni i to na prostej a najciekawsze że na tylnej osi..

to juz nie to samo co 2108 :D


ale i tak są fajne i dobrze by na białej babci lezały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania

felgi Speedline Corse 2120 białe 17"   7x17 et 45

opony semi slick Federale 595 Rs-R 215/45 17"  prawie nówki moją może 100km

opony gładkie slick Michelin S8L 17" 90% mięsa dot 2015

 

Zawieszenie gwintowane firmy H&R dedykowane do Subaru Imprezy GC8 5x100. Zawieszenie sprawdzone, regenerowane 2 tylnie amortyzatory w Zerkopol - serwis Bilstein 28.10.2015 czyli przyszły w piątek.

 

jak ktoś z Rzeszowa i okolic potrzebuje, pisać pw ;)

Na brembo włazi ta fela?????? :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochający te plejady.... była jakaś mowa o spocie.... i co dalej???

 

Organizować się troszkę. Coraz to zimniej, śnieg spadnie to już nie będzie czasu na spotowanie, grzania du..w miejscu i gadanie na parkingu a raczej na polatanie po tym parkingu i nie tylko..... Także chyba ostatnie możliwości mamy aby się spotkać, pogadać i porobić trochę fotek na nową inicjatywę na FB  :D  Także proszę się organizować. Jak komu pasuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam do sprzedania

felgi Speedline Corse 2120 białe 17"   7x17 et 45

opony semi slick Federale 595 Rs-R 215/45 17"  prawie nówki moją może 100km

opony gładkie slick Michelin S8L 17" 90% mięsa dot 2015

 

Zawieszenie gwintowane firmy H&R dedykowane do Subaru Imprezy GC8 5x100. Zawieszenie sprawdzone, regenerowane 2 tylnie amortyzatory w Zerkopol - serwis Bilstein 28.10.2015 czyli przyszły w piątek.

 

jak ktoś z Rzeszowa i okolic potrzebuje, pisać pw ;)

Na brembo włazi ta fela?????? :coffee:

 

 

Jak chcesz to będę miał za niedługo na sprzedaż złote Inovit Redline  18 , które wchodzą na brembo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam do sprzedania

felgi Speedline Corse 2120 białe 17"   7x17 et 45

opony semi slick Federale 595 Rs-R 215/45 17"  prawie nówki moją może 100km

opony gładkie slick Michelin S8L 17" 90% mięsa dot 2015

 

Zawieszenie gwintowane firmy H&R dedykowane do Subaru Imprezy GC8 5x100. Zawieszenie sprawdzone, regenerowane 2 tylnie amortyzatory w Zerkopol - serwis Bilstein 28.10.2015 czyli przyszły w piątek.

 

jak ktoś z Rzeszowa i okolic potrzebuje, pisać pw ;)

Na brembo włazi ta fela?????? :coffee:

 

 

Jak chcesz to będę miał za niedługo na sprzedaż złote Inovit Redline  18 , które wchodzą na brembo.

 

Mam 18 szukam 17 na brembo coś ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę Cię pochwalić  :D     Brawo Ty !!    

 

Świetny pomysł....  Sądzę, że taka facebookowa inicjatywa będzie ciekawym wyróżnieniem naszej regionalnej subarowej ekipy, która mam nadzieję, że teraz jeszcze szybciej będzie się powiększać.Miło jest popatrzeć, że nasze spotkania pozostawiają ślad w internecie i dzięki temu można wspólnie powspominać to i owo.... ;)

 

Podejrzewam, że w miarę upływu czasu pojawią się inne, nowe inicjatywy SKP ( Subaru Klub Podkarpacie )..... w właśnie tak głośno myśląc..... można by w przyszłości stworzyć jakieś takie ładne logo SKP..... coś co nawiązywałoby do plejad i naszego rejonu.... może mały konkursik ?!  :D  Proszę szkicować, rysować i wymyślać  :D

 

Kolejnym krokiem jak udał się stworzyć jakąś ładną grafikę, można też pomyśleć o przeniesieniu jej na nasze auta w postaci takiej ładnej wypukłej, żelowej naklejki ..... oczywiście dla najbardziej zasłużonych .... hihi  ;) coś na wzór "Subaru Badge of Ownership" . Mogę popytać już później w agencji reklamowej jak z projektem i wykonaniem....

Taki miły akcencik byłby dla nas ..... :yahoo:

 

Mrozioo, rozumiem że Ty nawigujesz co tam się dzieje na FB, dodawanie fotek itd..... mogę Ci jakby co jeszcze przesłać parę zdjęć na maila (możesz na PW podać)..... można było też umieszczać ciekawe zdjęcia z subaru i nami w roli głównej również poza spotami..... np. dzudok pojedzie na Nurburgring i pstryknie fotkę,  Mrozioo ścigający się z BMW M5  albo Kamaryn na trasie Dakaru forczysławem , albo Wojtek jako zerówka w WRC lub Karloszka jak wyprzedza EVO.... :D  itp. itd.  Ale się rozmarzyłem  :biglol: a na wakacjach zrobimy sobie ognisko  B) 

 

Trzymam kciuki, żeby się projekt rozwijał i było nas więciej......

 

 

No, moja babula oliwy nawet nie niucha

Na bank zepsuta !!!!!!   :biglol:  Mówię Ci :D   Subru w turbo musi popijać trochę..... :biglol: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń - jak najbardziej bede umieszczał tam podeslane do mnie foty, również te poza zlotowe.

 

Logo, naklejki - to jest naturalny bieg rzeczy :) myślę że przyjdzie na to czas.

 

Jeżeli ktoś chce pomagać w prowadzeniu facebooka to czekam na inf i zrobię dostęp ;)

 

Na pewno stworzę galerie zdjęć członków teamu gdzie wrzuce po 1 nadeslanym zdjęciu wraz z opisem i nickiem z forum

 

To co, czekam na foty i opis do zdjęcia (model, silnik , rok, osiagi- krótko i na temat) ---> marek.mroz85@gmail.com

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypada jakąś fajną fotkę zrobić :-)... A co do logo... to tak jak powiedział Machoń...trzeba coś fajnego wymyślić co nawiazywaloby do regionu ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

A co z dzisiejszym spodem? Co prawda nie wiem czy mi się uda wyrobić...ale coś cisza w temacie

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...