Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Dobrze, dobrze..... integrować się trzeba  ;)

Widzę, że Wojtek zmienił felunek..... moim zdaniem dużo ładniej wyglądają  :thumbup: bardzo fajnie się komponują z całym autem... aha do poprzednich nic nie mam, żeby nie było  ;)

mrozioo ....czuwaj nad wszystkim, rób zdjęcia, upalaj, trop nowe subaraki, rób przelot, zakładaj turbo... trochę mnie poniosło  :biglol:

PZDR

Mrozioo naczelny śledczy :)

Nastepny złapany :)

Stał wczoraj (niedziela) pod galerią NŚ. Też go widziałem :)

hej, rodacy, pomocy! gram o kubeczek subaru STI, fejsbukowców bardzo prosze zalajkujcie mój komentarz ze zdjęciem

https://www.facebook.com/notes/sklep-subaru/konkurs-fotograficzny/852825541474450

bardzo bardzo prosze

i dziękuję z góry :)

Like zapodany :)

hej, rodacy, pomocy! gram o kubeczek subaru STI, fejsbukowców bardzo prosze zalajkujcie mój komentarz ze zdjęciem

https://www.facebook.com/notes/sklep-subaru/konkurs-fotograficzny/852825541474450

bardzo bardzo prosze

Zalajkowany :)

Powodzenia ...

Serdeczne dzięki, wygrana moja :-) Ładny kubeczeek do mnie fruniee...

Edited by karloszka

bardzo bardzo prosze

Zalajkowany :)

Powodzenia ...

Gratulacje ;)

Szczęściara ;) 

Siemacie, polećcie jakiś zakład konserwujący podwozie (Przeworsk, Łańcut, Przemyśl). Dziękuję za pomoc.

Podpinam się.

A teraz druga sprawa  B) 

Wczoraj wychodzę sobie z pracy i słyszę w okolicy zjazdu z Autostrady bulgot. To stoję i czekam, a nagle z ronda wyjeżdza biały GTek, Zapier@$#% niemilosiernie i bulgotowi towarzyszy rasowy blow off - kto to mógł być? Widok i Dźwięk nieziemski - od razu odżyłem :D 

Wszystko w okolicy salonu BMW na Świlczy, godzina 19.45.

Dacko zapewne wracał z Dębicy-srębicy bez swojego Vouchera na tarcze hamulcowe

:huh:-_-:wacko::unsure::mellow::huh::blink::toobad::facepalm::evil::censored::czerwona:

Niemniej serdeczne gratulacje dla dacko - 1 miejsce w klasie, 1 miejsce w...... GENERALCE :puchar: :puchar: :puchar: :puchar:

:hi::clapping: :clapping: :clapping:

Wczoraj wychodzę sobie z pracy i słyszę w okolicy zjazdu z Autostrady bulgot. To stoję i czekam, a nagle z ronda wyjeżdza biały GTek, Zapier@$#% niemilosiernie i bulgotowi towarzyszy rasowy blow off - kto to mógł być? Widok i Dźwięk nieziemski - od razu odżyłem :D

Wszystko w okolicy salonu BMW na Świlczy, godzina 19.45.

To nie GTek panie detektyw tylko taki bardziej STi Type RA :jdm:

30rsbjl.jpg

Dacko zapewne wracał z Dębicy-srębicy bez swojego Vouchera na tarcze hamulcowe

:huh:-_-:wacko::unsure::mellow::huh::blink::toobad::facepalm::evil::censored::czerwona:

Niemniej serdeczne gratulacje dla dacko - 1 miejsce w klasie, 1 miejsce w...... GENERALCE :puchar: :puchar: :puchar: :puchar:

Dziękuję bardzo  B)  

Trochę dziwna postawa organizatora z tymi voucherami ale widocznie nie zasłużyłem ;)  i tak bym tego badziewia nie założył ;)  :P