Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

nie mial ,nie mial warchlaka. swoja droga mily kierownik wymienilismy "wymachy" ;) ujrzalem lekkie zdziwko ze taka niemiecka kolumbryna nie zostawala w tyle ani na chwilke,ba wrecz troszke odpuszczalem wiec pewnie seryjmny egzemplarz ale ladnie sie prezencil.

dzieki dzieki....ciesze sie ze wrocilem do domu tak naprawde :)

.....ale ze spot audi ?;) zart ...oczywiscie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No forczysław powędrował chyba najdalej jak sobie wyobrażałem..... do Koszalina..... teraz będzie podziwiał tereny nadmorskie.

Spokojnie.... został na forum więc to mnie cieszy a nowy właściciel zobowiązał się, że będzie go utrzymywał w idealnym stanie  :)

 

Rodzinne roszady spowodowały tą decyzję ..... w życiu bym go teraz nie sprzedawał  :mellow: A narazie będę podróżował białą ( :blink: - nie byłem gotowy na taki kolorek) Mazdą CX-5....echh brakuje mi tego co miał forek.... miał to coś.

 

subaru_viper ..... widziałem przedwczoraj na obwodnicy białego WRX'a w budzie GC8 na blachach RJS.... jakaś nowość u was ?.... na światłach chwilkę rozmawiałem z kierownikiem.... fajna maszynka..... kojarzysz ? 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.... dobrze gadasz   B) ... nie mam czarnych świnek.... zostały tylko białe  :D  muszę zamówić ....

 

Ilekroć sobie przypomnę przebieg Twojego SBD - prawie 300 kkm  to oczy przecieram ze zdumienia ! Świetny wynik ... idziesz na rekord  ?!  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.... dobrze gadasz B) ... nie mam czarnych świnek.... zostały tylko białe :D muszę zamówić ....

 

Ilekroć sobie przypomnę przebieg Twojego SBD - prawie 300 kkm to oczy przecieram ze zdumienia ! Świetny wynik ... idziesz na rekord ?!

Ej myslalem ze juz rekord pobilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na tego grilla reflektuje :) zresztą ktoś tu miał ostatnio go mieć, na spocie :D 

A może jakiś spocik za 2 tyg ??? Są nowi i nowsi niektórzy wrócili np z anglii itp :) byłoby nas więcej i w ogóle. Przydałby się jakiś większy plac jak np, myjnia samochodowa :P

 

Pozdro kierowniku czarnego GT'ka RLA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...