Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

Machoń - jak najbardziej bede umieszczał tam podeslane do mnie foty, również te poza zlotowe.

Logo, naklejki - to jest naturalny bieg rzeczy :) myślę że przyjdzie na to czas.

Jeżeli ktoś chce pomagać w prowadzeniu facebooka to czekam na inf i zrobię dostęp ;)

Na pewno stworzę galerie zdjęć członków teamu gdzie wrzuce po 1 nadeslanym zdjęciu wraz z opisem i nickiem z forum

To co, czekam na foty i opis do zdjęcia (model, silnik , rok, osiagi- krótko i na temat) ---> marek.mroz85@gmail.com

Ja nie mam swojego FB  :( (tak tak.... jeszcze się tacy ostali, ale planuje  ;) ) Mrozioo pewnie mógłbym pomóc w moderowaniu.... na zasadzie opisywania danych wydarzeń, zdawania relacji i opisów ze spotów. Można także umieszczać info o najbliższych eventach np. KJS w Jaśle w najbliższą środę czy foto-info z ciekawych przeróbek coś w rodzaju tips&tricks czy dodawać fotki projektu logo (ja już coś nabazgrałem) i ludziska by głosowali.... do końca roku musi być wybrane  :angry:  :D

Ciekawe w jaką stronę to będzie ewoluowało... może również nabierze to cechy z poradnika typu: jakie są kody złotych felg + foto, czy kolor pomarańczowych zacisków Brembo, którego nie mogę aktualnie nigdzie znaleźć. Tak głośno myślę.....  :)

Na wczorajszy spot nie mogłem niestety wpaść.... ale mentalnie byłem z Wami  :D

Dobra, koniec tych wywodów, integrujcie się i niech bulgot będzie w Wami  :D

A tu kilka zdjęć z domowego archiwum mojego subaraka.... jak Wam się podoba felunek ? Wolicie na złoto, biało czy czarno ? 

Białe przerobiłem na złote, a czarne chce teraz przerobić na białe...... tak czy nie ?  :D

post-2656-0-57658300-1446976251_thumb.jpg

post-2656-0-52991800-1446976435_thumb.jpg

post-2656-0-09543800-1446976675_thumb.jpg

post-2656-0-76381600-1446976704_thumb.jpg

Do ktorej godziny planowana jest impreza?

ok 20.50 się rozjechaliśmy

FOTO z wczoraj --> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1486647908306526.1073741832.1486150611689589&type=3&uploaded=14

Machoń - na złotych jednak najlepiej! :)  Białe też spoko, dlatego dobry ruch z zamianą czarne na białe.

Do niebieskiej Imprezy idealny zestaw --> Złoto i biel :)

Co do Facebooka to mozemy tam robić co się tylko podoba :) 

Edited by mRoZiOo

Podejrzewam, że w miarę upływu czasu pojawią się inne, nowe inicjatywy SKP ( Subaru Klub Podkarpacie )..... w właśnie tak głośno myśląc..... można by w przyszłości stworzyć jakieś takie ładne logo SKP..... coś co nawiązywałoby do plejad i naszego rejonu.... może mały konkursik ?! :D Proszę szkicować, rysować i wymyślać :D

To może zacznę i potem polecą coraz lepsze pomysły :)

9e0486a4f574.jpg

dde93a01f360.jpg

PS: mapka Polski jest celowo ;) 

Podejrzewam, że w miarę upływu czasu pojawią się inne, nowe inicjatywy SKP ( Subaru Klub Podkarpacie )..... w właśnie tak głośno myśląc..... można by w przyszłości stworzyć jakieś takie ładne logo SKP..... coś co nawiązywałoby do plejad i naszego rejonu.... może mały konkursik ?! :D Proszę szkicować, rysować i wymyślać :D

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa :)

post-23289-0-38864600-1447062183_thumb.jpg

A tu kilka zdjęć z domowego archiwum mojego subaraka.... jak Wam się podoba felunek ? Wolicie na złoto, biało czy czarno ? Białe przerobiłem na złote, a czarne chce teraz przerobić na białe...... tak czy nie ? :D

Mi osobiście podobają się w kolejności: 1. złote, 2.czarne, 3. białe ... więc zostawiłbym te czarne i nic nie przerabiał ;)  ... ale to kwestia gustu... a o gustach się nie dyskutuje ... :)

HA! Widzę, że działacie .... super :D

Ja niestety nie bardzo widzę, że dam radę takie komputerowe wklejanki robić.... ;)  na razie szkicuję, rysuję i cuduję.... postaram się zrobić fotkę szkicu i zobaczymy....

Moim zdaniem logo powinno być proste i bez zbędnych ozdobników takie rajdowo-eleganckie z dwoma motywami przewodnimi..... 

Trochę krucho z czasem ale działam :D

PZDR

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa  

Marek S mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale pozwoliłem sobie na małą modyfikacji Twojego sympatycznego projektu :)

post-23189-0-66990500-1447103078_thumb.jpg

Haha miro Mistrz! :)

Najlepsze logo wg mnie poki co to makul w połączeniu z Markiem(sam Marek też ok) . Ale czuje że to jeszcze nie to :) nie wiem czy nie lepiej sam obrys i napis (tak ma Honda Podkarpacie )

Edited by mRoZiOo

Nie każdy lubi mieć natomiast naklejki kolorowe na aucie - to mus byc cos co mozna wykleićbiałą lub czatną - sam obrys.... ale w sumie niekoniecznie . 

Propozycja 1.

mapka podkarpacia i tylko Subarowe gwiazdki w środku i jakis napis subtelny - Subaru Klub Podkarpacie

1zeavd3.png

i porozycja nr 2 - myśle, że moja najlepsza.

2i0ay47.png

jak ktoś jest w stanie, to proszę przeróbcie to tak estetyczniej :)

przerabiamy logo oryginalne subaru rally TEAm. Zmieniamy tylko napis na

Subaru Podkarpacie Team i koncówki tych pasków oryginalnego loga lub całe paski robimy w kolorze pasków z loga podkarpacia, jak proponował Marek.

Oczywiście bez tła niebieskiego no i napisy i gwiazdku byśmy musieli w takim kolorze walnąć, żeby nie było zbyt pstrokato. 

Edited by mRoZiOo

Jesteście niesamowici wszyscy! Uwielbiam Was x) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Heh Oczywista, oczywistości, że wszyscy wierni fani Plejad z Podkarpacia są zajefajni :-) Czyli my wszyscy, tu.

Logo z wielką piękną jest fajne :-) ale ja jestem za czym powiazanym z Podkarpaciem tzn. z logo naszego regionu.

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa

O właśnie.... coś takiego było by fajne

Marek S mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale pozwoliłem sobie na małą modyfikacji Twojego sympatycznego projektu :)

sws16n.jpg