Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Machoń - jak najbardziej bede umieszczał tam podeslane do mnie foty, również te poza zlotowe.

 

Logo, naklejki - to jest naturalny bieg rzeczy :) myślę że przyjdzie na to czas.

 

Jeżeli ktoś chce pomagać w prowadzeniu facebooka to czekam na inf i zrobię dostęp ;)

 

Na pewno stworzę galerie zdjęć członków teamu gdzie wrzuce po 1 nadeslanym zdjęciu wraz z opisem i nickiem z forum

 

To co, czekam na foty i opis do zdjęcia (model, silnik , rok, osiagi- krótko i na temat) ---> marek.mroz85@gmail.com

 

Ja nie mam swojego FB  :( (tak tak.... jeszcze się tacy ostali, ale planuje  ;) ) Mrozioo pewnie mógłbym pomóc w moderowaniu.... na zasadzie opisywania danych wydarzeń, zdawania relacji i opisów ze spotów. Można także umieszczać info o najbliższych eventach np. KJS w Jaśle w najbliższą środę czy foto-info z ciekawych przeróbek coś w rodzaju tips&tricks czy dodawać fotki projektu logo (ja już coś nabazgrałem) i ludziska by głosowali.... do końca roku musi być wybrane  :angry:  :D

 

Ciekawe w jaką stronę to będzie ewoluowało... może również nabierze to cechy z poradnika typu: jakie są kody złotych felg + foto, czy kolor pomarańczowych zacisków Brembo, którego nie mogę aktualnie nigdzie znaleźć. Tak głośno myślę.....  :)

 

Na wczorajszy spot nie mogłem niestety wpaść.... ale mentalnie byłem z Wami  :D

 

Dobra, koniec tych wywodów, integrujcie się i niech bulgot będzie w Wami  :D

A tu kilka zdjęć z domowego archiwum mojego subaraka.... jak Wam się podoba felunek ? Wolicie na złoto, biało czy czarno ? 

 

Białe przerobiłem na złote, a czarne chce teraz przerobić na białe...... tak czy nie ?  :D

post-2656-0-57658300-1446976251_thumb.jpg

post-2656-0-52991800-1446976435_thumb.jpg

post-2656-0-09543800-1446976675_thumb.jpg

post-2656-0-76381600-1446976704_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej godziny planowana jest impreza?

ok 20.50 się rozjechaliśmy

FOTO z wczoraj --> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1486647908306526.1073741832.1486150611689589&type=3&uploaded=14

 

Machoń - na złotych jednak najlepiej! :)  Białe też spoko, dlatego dobry ruch z zamianą czarne na białe.

Do niebieskiej Imprezy idealny zestaw --> Złoto i biel :)

 

Co do Facebooka to mozemy tam robić co się tylko podoba :) 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podejrzewam, że w miarę upływu czasu pojawią się inne, nowe inicjatywy SKP ( Subaru Klub Podkarpacie )..... w właśnie tak głośno myśląc..... można by w przyszłości stworzyć jakieś takie ładne logo SKP..... coś co nawiązywałoby do plejad i naszego rejonu.... może mały konkursik ?! :D Proszę szkicować, rysować i wymyślać :D

 

 

To może zacznę i potem polecą coraz lepsze pomysły :)

 

9e0486a4f574.jpg

dde93a01f360.jpg

 

 

PS: mapka Polski jest celowo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w miarę upływu czasu pojawią się inne, nowe inicjatywy SKP ( Subaru Klub Podkarpacie )..... w właśnie tak głośno myśląc..... można by w przyszłości stworzyć jakieś takie ładne logo SKP..... coś co nawiązywałoby do plejad i naszego rejonu.... może mały konkursik ?! :D Proszę szkicować, rysować i wymyślać :D

 

 

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa :)

 

post-23289-0-38864600-1447062183_thumb.jpg

 

 

A tu kilka zdjęć z domowego archiwum mojego subaraka.... jak Wam się podoba felunek ? Wolicie na złoto, biało czy czarno ? Białe przerobiłem na złote, a czarne chce teraz przerobić na białe...... tak czy nie ? :D

 

Mi osobiście podobają się w kolejności: 1. złote, 2.czarne, 3. białe ... więc zostawiłbym te czarne i nic nie przerabiał ;)  ... ale to kwestia gustu... a o gustach się nie dyskutuje ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! Widzę, że działacie .... super :D

 

Ja niestety nie bardzo widzę, że dam radę takie komputerowe wklejanki robić.... ;)  na razie szkicuję, rysuję i cuduję.... postaram się zrobić fotkę szkicu i zobaczymy....

 

Moim zdaniem logo powinno być proste i bez zbędnych ozdobników takie rajdowo-eleganckie z dwoma motywami przewodnimi..... 

 

Trochę krucho z czasem ale działam :D

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha miro Mistrz! :)

 

Najlepsze logo wg mnie poki co to makul w połączeniu z Markiem(sam Marek też ok) . Ale czuje że to jeszcze nie to :) nie wiem czy nie lepiej sam obrys i napis (tak ma Honda Podkarpacie )

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi mieć natomiast naklejki kolorowe na aucie - to mus byc cos co mozna wykleićbiałą lub czatną - sam obrys.... ale w sumie niekoniecznie . 

 

Propozycja 1.

mapka podkarpacia i tylko Subarowe gwiazdki w środku i jakis napis subtelny - Subaru Klub Podkarpacie

 1zeavd3.png

 

 

 

i porozycja nr 2 - myśle, że moja najlepsza.

 

2i0ay47.png

 

jak ktoś jest w stanie, to proszę przeróbcie to tak estetyczniej :)

przerabiamy logo oryginalne subaru rally TEAm. Zmieniamy tylko napis na

 Subaru Podkarpacie Team i koncówki tych pasków oryginalnego loga lub całe paski robimy w kolorze pasków z loga podkarpacia, jak proponował Marek.

Oczywiście bez tła niebieskiego no i napisy i gwiazdku byśmy musieli w takim kolorze walnąć, żeby nie było zbyt pstrokato. 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niesamowici wszyscy! Uwielbiam Was x) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Heh Oczywista, oczywistości, że wszyscy wierni fani Plejad z Podkarpacia są zajefajni :-) Czyli my wszyscy, tu.

Logo z wielką piękną jest fajne :-) ale ja jestem za czym powiazanym z Podkarpaciem tzn. z logo naszego regionu.

 

Ja wymodziłem coś takiego z wykorzystaniem loga województwa

O właśnie.... coś takiego było by fajne

 

 

Marek S mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale pozwoliłem sobie na małą modyfikacji Twojego sympatycznego projektu :)

 

sws16n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...