Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Witam ponownie,

Kolejny dzień za nami... niedziela upłynęła pod znakiem rzeszowskiego zlotu ;)

Auta ciekawe i bardzo zróżnicowane... a także duuużoo driftu !! Można było na czym oko zawiesić i nawdychać się zapachu palonej gumy.... również w kolorze czerwonym. Miło było zobaczyć ekipę z forum ;)

Kuba... dzięki za podróż, droga była szeroka i sucha.... przyjemnie sobie bulgotaliśmy ;)

Monika i Karol.... jak zwykle byliście na posterunku ;) aha.... koszulki XXXXXXL Wam nie daruję ;)

Wojtek.... spóźniony ale fajnie, że się pojawił..... udoskonalaj WRX'a do depczesz już po pietach STI'ajkom ;)

Mirek.... niezła maszyna, rób remap i wpadaj na spoty.

Parę fotek podsyłam........ dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas ;)

Do zobaczenia na kolejnym spocie  :D

post-2656-0-82475500-1445201203_thumb.jpg

post-2656-0-15050100-1445201226_thumb.jpg

post-2656-0-43758700-1445201241_thumb.jpg

post-2656-0-40342500-1445201261_thumb.jpg

post-2656-0-27294200-1445201306_thumb.jpg

post-2656-0-83539500-1445201411_thumb.jpg

post-2656-0-52033600-1445201452_thumb.jpg

Witam ponownie,

Kolejny dzień za nami... niedziela upłynęła pod znakiem rzeszowskiego zlotu ;)

Auta ciekawe i bardzo zróżnicowane... a także duuużoo driftu !! Można było na czym oko zawiesić i nawdychać się zapachu palonej gumy.... również w kolorze czerwonym. Miło było zobaczyć ekipę z forum ;)

Kuba... dzięki za podróż, droga była szeroka i sucha.... przyjemnie sobie bulgotaliśmy ;)

Monika i Karol.... jak zwykle byliście na posterunku ;) aha.... koszulki XXXXXXL Wam nie daruję ;)

Wojtek.... spóźniony ale fajnie, że się pojawił..... udoskonalaj WRX'a do depczesz już po pietach STI'ajkom ;)

Mirek.... niezła maszyna, rób remap i wpadaj na spoty.

Parę fotek podsyłam........ dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas ;)

Do zobaczenia na kolejnym spocie  :D

Widzę, że impreza była super... i pogoda dopisała....

Szkoda że nie udało mi się zaglądnąć... :unsure:

Organizujemy szkolenie w najbliższą niedzielę, 25 października

Chętnych prosimy o informację w Prywatnej Wiadomości o chęci udziału.
Koszt 200,-

Bardzo prosimy wszystkich zdecydowanych o potwierdzenie się telefonicznie bądź w Prywatnej Wiadomości.

kontakt:
Karol Zardzewiały
602-51-30-23

Monika Ryndak
883-35-00-87

Koszt 200,-

Bardzo prosimy wszystkich zdecydowanych o potwierdzenie się telefonicznie bądź w Prywatnej Wiadomości.

kontakt:

Karol Zardzewiały

602-51-30-23

Monika Ryndak

883-35-00-87

Szkoda, że trochę wcześniej informacja ta się nie pojawiła tylko 3 dni przed szkoleniem... no i że jest ono organizowane końcem miesiąca... kiedy to... jakby to nazwać ... traci się płynność finansową ... i oczekuje na wypłatę ... :rolleyes: ...

No nie ma co... ruch tu niebywały ;) Nie spać ! Pisać ! :angry::D Jechać do Arłamowa, szkolić się ... Spoty robić .....

Co do spotu to chętnie bym się wybrał i poznał całą tutejszą ekipę B) ... tylko kiedy :wacko: ...? ... bo zaraz Święta nas zaskoczą  :huh:

Edited by Marek S

Co do spotu to chętnie bym się wybrał i poznał całą tutejszą ekipę ... tylko kiedy ...? ... bo zaraz Święta nas zaskoczą 

Dołączam się  do pytania!  ;)  Może jutro Sobota 24 Pazdziernika, ale pewnie tym, którzy sie wybierają do Arłamowa może nie pasować więc ewentualnie za tydzień?  :)  Co kto o tym myśli?

Ja jestem za... myślę że jutro popołudniu jakoś bym się zorganizował ;-) ... Co do terminu za tydzień to w niedziele wypada Wszystkich Świętych więc cześć osób pewnie się rozjedzie.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Ja się pisze ! Ale za niedługo palimy znicza a co niektórzy jadą w bardziej odległe miejsca więc może być problem...więc może spot po święcie?

jakaś intuicja :) albo masz mechaniczną klawiaturę :biglol:

Droga Brać forumowa czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż (zamianę) gałki zmiany biegów koniecznie skórka ! Od tej metalowej straciłem czucie w palcach. Jutro dodam fotkę gałki.

Hoo hoo hoo..... ale się tu ruch zrobił ! :thumbup: I bardzo dobrze panowie..... organizować i spotykać się :D

Ja dopiero po zniczach mogę.... :angry: Może w listopadzie coś jeszcze wymyślimy ;)

Miłego spotu ! Mentalnie jestem z Wami.... PZDR

Było nas aż 2...:-). Super było poznać chłopaków ;-) .
Mam nadzieję że następnym razem będzie nas więcej :-)
Pozdrowienia dla M@kula i jego brata ;-)

post-23289-0-77954800-1445860691_thumb.jpg

Edited by Marek S

Koszt 200,-

kontakt:

Karol Zardzewiały

602-51-30-23

Monika Ryndak

883-35-00-87

Szkoda, że trochę wcześniej informacja ta się nie pojawiła tylko 3 dni przed szkoleniem... no i że jest ono organizowane końcem miesiąca... kiedy to... jakby to nazwać ... traci się płynność finansową ... i oczekuje na wypłatę ... :rolleyes: ...

luuz, gdzieś na listopad dużo wcześniej ustalimy Biłgoraj.

Co do szybkości pojawiania się info dot. szkoleń... Uwierz chłopie ja to mam momentami ochotę zamordować tych od Arłamowa za to :P