Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Machoń był a nie dał znać że jedzie  :D

 

Oj tam oj tam.... a sam nic nie dawałeś żadnego znaku, że jesteś chętny na spota....  a zabrałbym Cię... ;)

Może zrobimy u nas teraz i ekipa z Rz-wa dojedzie..... może w okolicach górskiego wyścigu w Korczynie ? 

 

PS. Dzięki za spota...miło było Was zobaczyć ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może zrobimy u nas teraz i ekipa z Rz-wa dojedzie..... może w okolicach górskiego wyścigu w Korczynie ? 

 

 

Bardzo dobry pomysł, pytanie czy koledzy i koleżanki z Rzeszowa byliby tym zainteresowani? 

 

Na Arłamów się wybierasz? Jakby co, to my z vmaxem polecimy pewnie przez Sanok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możesz się urwać kiedy chcesz, a przy tych upałach ... o 13:00 jest przerwa na jedzenie i zazwyczaj ludzie się rozleniwiają i potem wracamy jeszcze sobie chwile poganiać i czasem tak jest że osoby po jedzonku zawijają :)

Planowany zwyczajowo koniec jest w okolicach 15-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziś nawet gościliśmy kolegę Oktana z WaWy na spocie

Dziękuję za ciepłe przyjęcie i miło spędzony czas :D 

Jeszcze kiedyś Was nawiedzę  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę z innej beczki.

Moi drodzy,

jak wiecie, podczas 24. Rajdu Rzeszowskiego spłonęła Honda Civic TYPE R załogi Patryk Osowiecki/ Adam Piwoński

video: http://www.video.v10.pl/film/12923/rajd-rzeszowski-2015---pozar-hondy/

Chłopaki stracili sporą część dorobku swojego życia, którym fundowali radość nie tylko sobie, ale także kibicom rajdowym, poświęcając na starty, nie raz, ostatnią złotówkę. Nie możemy zostawić ich na lodzie. Pomóżmy zbudować nową "Hanię", aby dalej mogli cieszyć oko na trasach RSMP.

więcej: http://www.facebook.com/OdbudujemyHonde

Liczy się każdy, nawet najmniejszy datek.

 

Numer rachunku:
40 1050 1054 1000 0092 1436 6586

Odbiorca:
Komitet akcji Razem odbudujemy Hondę - kibice i przyjaciele dla Patryka i Adama: Sebastian Kołakowski, Łukasz Kunicki,

Tytuł:
Darowizna na poczet odbudowy Hondy Patryka Osowieckiego i Adama Piwońskiego
[Płeć darczyńcy]
[Województwo darczyńcy]
[anonimowo/publicznie]

 

ja właśnie robię, minimalny, ale zawsze, przelew. Tyle ile mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  słyszałem ze czasowo subaraki sie nie popisały i merole górą  :(  :(  :(  opowiadał mi znajomy który był na miejscu w składzie  meroli !!!!!!!  czy były jakieś faktycznie czasówki,czy luzne przejazdy bez napinki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego fotostrzała nie widziałem, więc nie za bardzo wiem skąd znajomy ma czasy wszystkich przejazdów ale to już musi się wypowiedzieć ktoś z organizatorów.

Jest jeszcze jeden myk - Subaru latały bez kontroli trakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...
 
Jeśli chodzi o czasówki to ich nie było..... szkolenie odbywało się bez pomiarów czasowych !!!! Sprawa rozwojowa, może kiedyś dojdziemy do takiego etapu, że wprowadzimy fotocele.
 
Póki co przejazdy były bez pomiaru więc nie ma możliwości porównać kto jak przejechał dany odcinek. 
 
Merole owszem szybkie samochody...ale moim zdaniem ta konkretna czarna E klasa nijak mi nie pasowała na to szkolenie. Auto ze wszech miar ciekawe ale nie do takich prób między pachołkami. To jest tylko moja opinia ;) Mało sportu, że tak powiem...
 
Natomiast CLA AMG..... to już inny samochód, bardzo fajne autko i tu rzeczywiście tak jak pisze dzudok mogło bardzo sprawnie przejeżdzać takie próby. Widziałem w akcji.... mocny wóz. Pewnie robił lepsze czasówki niż STI, nie sądzę, że dałbym mu radę. Widać tu doskonale skok technologiczny....procedura startu, ESP, TC, masa elektroniki, skrzynia Speed Shift..... tylko wciskać gaz i kierować....tam się nie da nic spieprzyć.... każdy będzie szybki..... no właśnie.... jednak czy dokładnie o to chodzi ? Niektórym tak i nie ma nic w tym złego.... ja jednak wole trochę wolniej ale z większym bananem na twarzy. Po prostu większa rola kierowcy i można bokiem zarzucić :) A Integrą Type R zapędzić się do 9000 RPM

 

Żeby nie było to białe AMG świetne.... jeździłbym !!!!  Ale nie wymienię za subru :P Merole bardziej mi pasują na Nurburgring ;)

 

PS. Zgubiłem dwa przednie dekle z kół  na szkoleniu ! Grrrr 

 

Pani Organizatorko...nikt nie zgłosił zguby ? ;)

 

 

Maciek... wpadnij na następne szkolenie, pojeździmy.....

 

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...

 

Jeśli chodzi o czasówki to ich nie było..... szkolenie odbywało się bez pomiarów czasowych !!!! Sprawa rozwojowa, może kiedyś dojdziemy do takiego etapu, że wprowadzimy fotocele.

 

Póki co przejazdy były bez pomiaru więc nie ma możliwości porównać kto jak przejechał dany odcinek. 

 

Merole owszem szybkie samochody...ale moim zdaniem ta konkretna czarna E klasa nijak mi nie pasowała na to szkolenie. Auto ze wszech miar ciekawe ale nie do takich prób między pachołkami. To jest tylko moja opinia ;) Mało sportu, że tak powiem...

 

Natomiast CLA AMG..... to już inny samochód, bardzo fajne autko i tu rzeczywiście tak jak pisze dzudok mogło bardzo sprawnie przejeżdzać takie próby. Widziałem w akcji.... mocny wóz. Pewnie robił lepsze czasówki niż STI, nie sądzę, że dałbym mu radę. Widać tu doskonale skok technologiczny....procedura startu, ESP, TC, masa elektroniki, skrzynia Speed Shift..... tylko wciskać gaz i kierować....tam się nie da nic spieprzyć.... każdy będzie szybki..... no właśnie.... jednak czy dokładnie o to chodzi ? Niektórym tak i nie ma nic w tym złego.... ja jednak wole trochę wolniej ale z większym bananem na twarzy. Po prostu większa rola kierowcy i można bokiem zarzucić :) A Integrą Type R zapędzić się do 9000 RPM

 

Żeby nie było to białe AMG świetne.... jeździłbym !!!!  Ale nie wymienię za subru :P Merole bardziej mi pasują na Nurburgring ;)

 

PS. Zgubiłem dwa przednie dekle z kół  na szkoleniu ! Grrrr 

 

Pani Organizatorko...nikt nie zgłosił zguby ? ;)

 

 

Maciek... wpadnij na następne szkolenie, pojeździmy.....

 

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas... :)

 

 

Dzieki za szybki i jasny przekaz, i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja zgubiłam okulary p.słoneczne.

Jak się za szybko jeździ z otwartym szybrem i okularami nie na oczach to tak jest :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...