Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha jezdze jezdze ;) zreszta przyjezdzam zaraz po kolejne audi do pl i.... moze zostane na dluzej..;) Subaraka chce sie baaardzo :( ale kurde, to do latania po prostym i po motorwayach sie nie nadaje ,a na nic innego czas nie pozwala poki co. :(

Edytowane przez LukiGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

julian a co Ty wozisz na tym swoim naleśniku?? Jakiś bagażnik na rowery?? 2x Cię w jeden dzien widziałam z tym "czymś" - NIE DO TEGO JEST SPOJLER!!

:facepalm::excl::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Uchwyt na wózek :-P

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, początkiem roku był KJS i jeździło to STI, ja go widziałem chyba na odcinku Nowy Świat.  Miało wtenczas naklejki z nazwiskami na tylnych bocznych szybach i chyba inne felgi.  Nic więcej też nie mogę powiedzieć bo nie przyglądałem się zbyt uważnie, ale od dawna wisi już na allegro, otomoto.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczepiłem kierowniczkę blondi, czarnego hawka (prawdopodobnie WRX) z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja RDE.

Chwile porozmawialiśmy i zaprosiłem oczywiście na forum :)

 

Następnie widziany subarak KAŚKO około 18.00 niedaleko Rosiru. ZAparkowana ładnie na chodniczku :) rozglądałem się ale właścicielki nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczepiłem kierowniczkę blondi, czarnego hawka (prawdopodobnie WRX) z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja RDE.

Chwile porozmawialiśmy i zaprosiłem oczywiście na forum :)

 

Następnie widziany subarak KAŚKO około 18.00 niedaleko Rosiru. ZAparkowana ładnie na chodniczku :) rozglądałem się ale właścicielki nie widziałem :)

Oj Panie jak to sie mówi 2pieczenie przy jednym ogniu :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj zaczepiłem kierowniczkę blondi, czarnego hawka (prawdopodobnie WRX) z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja RDE.

Chwile porozmawialiśmy i zaprosiłem oczywiście na forum :)

 

Następnie widziany subarak KAŚKO około 18.00 niedaleko Rosiru. ZAparkowana ładnie na chodniczku :) rozglądałem się ale właścicielki nie widziałem :)

Oj Panie jak to sie mówi 2pieczenie przy jednym ogniu :biglol: :biglol: :biglol:

 

Nie bądź taki Gordon Ramsay ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów werbowałem. Tym razem zaprosilem kierownika srebrnego blooba WRX oklejonwgo do sprzedania. Auto po remoncie i kierowca się zastanawia, więc trzeba mu wybić ten pomysł że sprzedażą z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jezdze jezdze ;) zreszta przyjezdzam zaraz po kolejne audi do pl i.... moze zostane na dluzej.. ;) Subaraka chce sie baaardzo :( ale kurde, to do latania po prostym i po motorwayach sie nie nadaje ,a na nic innego czas nie pozwala poki co. :(

Trzeba brać przykład z pepików :) i mieć jedno i drugie :D

    3:23

 

PS: jaki ten budżet miał być bo pewnie za miesiąc będzie ładna ereska 550+ B)

Edytowane przez Kamaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów werbowałem. Tym razem zaprosilem kierownika srebrnego blooba WRX oklejonwgo do sprzedania. Auto po remoncie i kierowca się zastanawia, więc trzeba mu wybić ten pomysł że sprzedażą z głowy :)

A czy ten blob nie był czasem na blachach RKR ? Srebrny, po remoncie....oklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj znów werbowałem. Tym razem zaprosilem kierownika srebrnego blooba WRX oklejonwgo do sprzedania. Auto po remoncie i kierowca się zastanawia, więc trzeba mu wybić ten pomysł że sprzedażą z głowy :)

A czy ten blob nie był czasem na blachach RKR ? Srebrny, po remoncie....oklejony

Tak - to ten co w nocnej jeździe bez celu Krosno uczestniczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - to ten co w nocnej jeździe bez celu Krosno uczestniczy :)

 

No to ten sam egzemplarz.... swego czasu kolega chciał go kupić ale właściciel nie bardzo był zdecydowany.... aż w końcu silnik padł..... i wtedy był już na sprzedaż... ;)

 

mRoZiOo  a dlaczego Ty nie na szkoleniu ? No jak to tak to ? :D Miałeś upalać i na następnym spocie pokazać czego się nauczyłeś ? B)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze szkolenie za mną i raczej nie ostatnie  :D ekipa i pogoda dopisały nie dość, że trochę podbudowałem skilla to jeszcze się opaliłem  :P Wszystko co było napisane napisane na temat tych szkoleń to czysta prawda , 100% zadowolenia po tym evencie. 

PS. jakby jakiś nowicjusz taki jak ja chciał się wybrać na kolejne szkolenie ale nie jest zdecydowany lub miał jakieś obawy nie ma sprawy pisać na pw podzielę się wrażeniami  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...