Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kuba, już wróciłeś  z wojaży ? Co Ty tam kombinujesz , jakąś rajdówką chcesz przyjechać ?  B)  Proszę się pochwalić  :D

 

Czyli 15.08. mamy się ślizgać w Arłamowie ? Proponuje już listę robić.... i przed szkoleniem spota wakacyjnego !  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jeżeli jest opcja przyjechania czymś innym niż Subaru (rajdówka) i lista jest otwarta to termin mi pasuje.

Machoń, może też się skusisz po urlopie? :)

 

O mamma mia, następny ;) Oczywiście, nawet WSKAZANE jest przyjeżdżanie takimi samochodami :)

Na szkoleniu skupiamy się na doskonaleniu swoich umiejętności za kierownicą, samochód traktujemy jako narzędzie. Tak naprawdę im "słabsze" to narzędzie jest tym więcej się nauczycie. Taki czterołap pełen mocy wybaczy każdy błąd o popełnieniu którym kierowca nawet nie zawsze ma świadomość.

Ja sama uczestniczyłam w szkoleniu pana Andrzeja w Rudnikach moją 22letnią toyotą, która dała mi nieziemską radość, o nauce nie wspomnę. Była dużo bardziej wymagającą damą niż Subara. Jak cofniecie się kilka stron, tam gdzie udostępniałam zdjęcia ze szkoleń, dojrzycie i golfa, i firmowe seicento.... Naprawdę KAŻDE auto nadaje się do nauki! A najbardziej do nauki nadaje się samochód, którym jeździ się na co dzień. To w takim aucie będzie widać progres najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MROZIO ty masz hawka w kombii?  Jak tak to chyba przejeżdzałeś koło mojego garażu z godzinę temu :)  bo tak mi się rzucił niebieski hawk w oczy 

Możliwe, 

byłem w Kąkolowce wczoraj i przejeżdżałem przez Błażową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam nasze szkolenie 15-go sierpnia lotnisko Arłamów. Chętni ??? :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zaproszę przy okazji do polubienia aPGR - amatorska Podkarpacka Grupa Rajdowa na facebooku

https://www.facebook.com/aPGRajd

 

oraz posiadaczy Facebooka zachęcam do dołączenia do wydarzenia (szkolenie)

https://www.facebook.com/events/409449365912228/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie i Panie.

 

Jako, że jest piękna słoneczna pogoda a już dawno się nie spotowaliśmy (a ja jeszcze dawnej) może byśmy coś pomyśleli o porajdowym spocie??? tzn. nie pomyśleli a się skrzyknęli wszyscy chętni i mniej chetni!!!

 

Proponuję niedzielę 09.08.2015r. godzinę 17!

To zaczynamy:

 

1. Wojtasec

2......

3......

4......

........

 

Wpisywać się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sorry Wojtek ze sie wcinam.;)

Po dwoch latach nieobecnosci w pl wracam do domu :D i mimo ze juz bez mojej perełki zapraszam Was wszystkich do mnie na myjnie w sobote wieczorkiem ale juz 15.08

Wszystko zalezy czy ktos bedzie chcial przywitac starego Lukiego na starych smieciach wiec zobaczymy czy spot dojdzie do skutku choc na dobrych starych forumowiczow ,bardzo licze. POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasec - mam chrzciny, ale najwyżej pił nie będe i wpadne na chwile :)

 

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3......

4......

 

P.s. jeździłem przed chwilą nad wisłokiem rowerem i słyszałem piękne dźwięki SUBARU z podwislocza. Pewnie TKACZU :D  albo ten bloob WRX na RKR.

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w tych okolicach trochę po 22:00 ;)

 

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3. karloszka

4......

 

No to już nas co raz to więcej :)  SUPER.

 

LukiGT fajnie, że wracasz. Mi niestety nie odpowiada 15. Jedziemy wtedy na szkolenie do Arłamowa i nie wiem czy będę miał po prostu siłę na spotowanie się. Ale incjatywa jak najbardziej fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasec - mam chrzciny, ale najwyżej pił nie będe i wpadne na chwile :)

 

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3......

4......

 

P.s. jeździłem przed chwilą nad wisłokiem rowerem i słyszałem piękne dźwięki SUBARU z podwislocza. Pewnie TKACZU :D  albo ten bloob WRX na RKR.

 

 

 

No to ja ;)

 

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3. karloszka

4. T K A C Z U

5......

 

a i Pozdrawiam Właściciela czarnego lanosa wyjeżdżającego z uinverka na rejtana ;)

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtasec - mam chrzciny, ale najwyżej pił nie będe i wpadne na chwile :)

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3......

4......

P.s. jeździłem przed chwilą nad wisłokiem rowerem i słyszałem piękne dźwięki SUBARU z podwislocza. Pewnie TKACZU :D albo ten bloob WRX na RKR.

 

 

 

No to ja ;)

 

1. Wojtasec

2. mRoZiOo

3. karloszka

4. T K A C Z U

5......

 

a i Pozdrawiam Właściciela czarnego lanosa wyjeżdżającego z uinverka na rejtana ;)

odpozdrawiam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...