Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

W Kielcach działa SJS - szkoła jazdy subaru. Jej współzałożycielem jest właśnie Andrzej Lenczowski. Po wielu latach zdecydował się założyć własną szkołę AcceLeration Sport Driving School. Krócej mówiąc - gwarantuję, że pan Andrzej robi to co robi w 100% profesjonalnie. Ma niesamowite i przyjazne podejście do każdego uczestnika indywidualnie, jak również do łącznie całej grupy. Nasze spotkania opierają się na różnorakich próbach sprawnościowych, ustawianych za pomocą pachołków, a także wyznaczanych przez naturę (trawa, szuter itd.) oraz przerywników teoretycznych. Uczestnicząc w takim szkoleniu proszę nastawić się na przyjęcie ogromnej dawki wiedzy na temat swojej umiejętności jazdy oraz na chęć eliminowania błędów, które nieuchronnie popełniane są przez nas często nieświadomie. konrad0101 najlepiej by było abyś przyjechał jako uczestnik, niezadowolony na pewno nie będziesz a czy podejdzie Ci taka forma okaże się w trakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przygotowujemy dwa typy spotkań - typu szkolenia i typu treningi - jest to zależne od rodzaju oczekiwań grupy, która się zbiera na dane spotkanie. Treningi zazwyczaj organizujemy w Rudnikach (k.Częstochowy), natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby były również w Arłamowie (zresztą był już chociażby zimowy).

Inną sprawą jest, że bardzo często właśnie na szkolenia mamy chętnych typu kierowcy z byłej już ligi RPP, KJS a nawet kierowców GSMP - i szybko te rajdowe czy wyścigowe umiejętności poddane są weryfikacji :-) i każda z tych osób potwierdza, że często bardzo wskazane jest wrócić "do początków" i wyszlifować się niż brnąć w swoich błędach.

kilka zdjęć z niedzieli:

 

11218057_902615893139387_163246984908091

 

11659282_902615973139379_720195433586863

 

11403405_902615866472723_667526905638562

 

11709645_902616093139367_304966136206762

 

11666240_902616353139341_315448268494314

 

11248702_902616569805986_257752604194876

 

 

11350872_950731731638362_405087381000614

 

11692689_872032189533830_353150030427192

 

filmik z BRZ:

 

z WRXa:

 

z GT:

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jaśle widziałem srebrne Subaru z lat do 2001 GC, z tyłu na klapie duzy napis WRX (oryginalny) .

To ktoś z forum ? przywitałem się, no ale kierowca nie wiedział o co kaman - nei dziwie sie bo byłem bez samochodu.

Później standardowo widziałem KAŚKO niedaleko galerii graffica i na koniec srebrny hawk kombi NA na blachach KGR jakoś tak - wczoraj też go widziałem więc moze jakiś świeży zakup :)


 

Tak - to ten co w nocnej jeździe bez celu Krosno uczestniczy :)

 

mRoZiOo  a dlaczego Ty nie na szkoleniu ? No jak to tak to ? :D Miałeś upalać i na następnym spocie pokazać czego się nauczyłeś ? B)

 

Pozdrawiam

 

 

hehe - spękałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
 
mRoZiOo.... przed Tobą to żaden subarak się nie ukryje... ;)
 
A co do szkolenia to następnym razem masz jechać :angry: Nie odbieraj sobie tej przyjemności .....każdy jedzie swoim tempem ......luzik.... ma być zabawa i nauka.
 
karloszka.... są jakieś próby z pomiarem czasu ?

 

PS. Wybiera się ktoś na GSMP na Magurę.... w ten weekend ? Są tu jacyś fani wyścigów ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzina 18.00 na piłsudskiego widziay ten STI ---> http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-6mt-dccd-prodrive-ID4p7HMS.html

20 minut później przy skręcie na Krasne widziany niebieski bloob z rejestracją LLLLLL . jechałem na rowerze, zszedłem, oblukałem i przywitałem się z kierownikiem który bł zdziwiony raczej, że mu witke pokazuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przy zalewie na parkingu widziany Forek (chyba 1 generacji NA) srebrny na RZ blachach - na lusterku kierowncy świnka - jakoś nie miałem odwagi sie odezwac, z reszta jak podjechałem na rowerze to dziewczyny, które były w środku uciekły ... :/

 

Dzisiaj Rano widziany Hawk STI niebiesiutki, z białą okleiną Monster itp. Blachy WE - to moze ten z Krasnego się tak okleił ? :D

 

No i pozdrowienia dla Kamaryna, który już 2 razy mi mrugał na mieście :)

 

KAŚKO - nic się nie dzieje, bo mało aktywna jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj Rano widziany Hawk STI niebiesiutki, z białą okleiną Monster itp. Blachy WE - to moze ten z Krasnego się tak okleił ? :D

Też go dziś widziałem przy centrum ;) 

 

No dziś też Cię namierzyłem niedaleko szkoły w naszej wiosce :) nagle na zakręcie zrobiło się szybko, niebiesko i wagonowo :wrrum:

A od kilku dni Krasne/Załęże często widuje czarnego oświnionego forka SG FL - choć ciężko namierzyć kontakt wzrokowy - Pozdro kierowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przy zalewie na parkingu widziany Forek (chyba 1 generacji NA) srebrny na RZ blachach - na lusterku kierowncy świnka - jakoś nie miałem odwagi sie odezwac, z reszta jak podjechałem na rowerze to dziewczyny, które były w środku uciekły ... :/

 

Dzisiaj Rano widziany Hawk STI niebiesiutki, z białą okleiną Monster itp. Blachy WE - to moze ten z Krasnego się tak okleił ? :D

 

No i pozdrowienia dla Kamaryna, który już 2 razy mi mrugał na mieście :)

 

KAŚKO - nic się nie dzieje, bo mało aktywna jesteś :D

Uaktywniam się w innym przedziale czasowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. Nie widzę zainteresowania... Chyba jednak pójdę z synem zagrać w piłkę :)

Spontan spontanem ale daj czas :-). Dopiero odczytałem wiadomość a chciałbym się zobaczyć. mRoZiO przyprowadzi swoich nowo poznanych subarowiczów więc będzie ciekawie, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin nadal niedopotwierdzony, ostateczne info w czwartek. Jeśli ktoś ma wolną niedzielę, to być może się uda :) Nie potwierdzili mi jeszcze czy lotnisko wolne. 3majcie kciuki.


Mrozio, Machoń, ktoś inny - chętny ktoś do Arłamowa w niedziele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...