Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na "Wyścig" - polecam ten film... może kiedyś komuś przyjdzie do głowy nakręcić film o Robercie.... o walce człowieka z niepełnosprawnością o walce....

 

Za wcześnie. Kubek musi jeszcze napisać zakończenie :rolleyes: o udanej walce człowieka z niepełnosprawnością o walce o MŚ ....

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na "Wyścig" - polecam ten film... może kiedyś komuś przyjdzie do głowy nakręcić film o Robercie.... o walce człowieka z niepełnosprawnością o walce....

 

Myślisz, że mogę zabrać na film 10 latka, fana F1?

Wiem, że film jest od 15 lat.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na "Wyścig" - polecam ten film... może kiedyś komuś przyjdzie do głowy nakręcić film o Robercie.... o walce człowieka z niepełnosprawnością o walce....

 

Myślisz, że mogę zabrać na film 10 latka, fana F1?

Wiem, że film jest od 15 lat.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

 

Myślę,że chyba nie do końca może ten film zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze mowie w F1 bylo 3 doskonalych kierowcow z talentem ,ze lo 1Lauda,2 Senna i nasz Robi ktory przez glupote poprostu sie go w F1 pozbawil bo naprawde ciezko bedzie mu powrocic po takiej kontuzji a przepisy w F1 ostre i nikt kokpitu chc o 1cm nie powiekszy ,a dzisiaj on by byl nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kazda stajnia kombinuje jak moze bo tam sa ogromne pieniadze zaangazowane i do ugrania :) jestem natomiast ciekaw jak pojada nowi np,dunczyk?a przyszly rok okaze sie w histori F1 rokiem w ktorym kierowcy beda mieli srednia ponizej 30 lat :biglol:

 

http://castrolpredictor.onet.pl/gp-usa-seria-trwa-sebastian-vettel-potwierdzil-dom,1,5588582,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj Sokół

Giorgio Piola w animacji dla Auto Motor und Sport przedstawia zmiany w wyglądzie samochodów F1 na sezon 2014. Podobno to dość optymistyczna wizja, w rzeczywistości ma być bardziej niezgrabnie (zwłaszcza nos)...

http://www.auto-motor-und-sport.de/video/f1-technik-reglement-2014-im-video-7913407.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad to rowniez osiagi, nam sie moze cos podobac lub nie a firmy staraja sie robic wszystko aby bolid ich byl szybszy,mnie osobiscie sie bardziej podobaja bolidy 1978-1990 ale bezpieczenstwo w nich bylo znikome do dzisiejszych , natomiast jestem ciekaw jak sie beda sprawowaly w przyszlym sezonie wyzylowane silniki :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...