Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawszy wyścig jaki widziałem i chyba ciekawszy niż większośc w zeszłym sezonie.

Oby więcej razy było podium.

 

Hamilton tak mi działa na nerwy, nie lubię go. Uważa się za boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawio Robert!!!

Brawo Alonso, niesamowita determinacja w praktycznie przegranym wyścigu.

Brawo Hamilton, nie pierwszy raz pokazał, że jest najszybszy w stawce. Można go nie lubić, za to jak się zachowuje poza torem, ale należy mu się pełny szacunek za postawę na torze. Szybkość i agresja, tak powinna wyglądać F1.

 

Schumacher słabo, myślałem, że były król deszczu pokaże klasę na mokrym i wskoczy do dziesiątki jak Alonso, ale chyba już zardzewiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: BRAWO ROBERT !

 

gratulacje z dwóch powodów: zajebiście pojechany wyścig i w końcu zgrany zespól walczący wspólnie o wynik, a nie ukradkiem dywersujący wyniki własnego kierowcy, bo jest scheiss Polake... :mrgreen: jak było moim zdaniem z Bakeliten Motoren Werke.... :twisted:

 

Po drugie:

 

nigdy nie lubiłem schumachera ale jakoś tak mi go szkoda :roll:

 

a mi nie. mam do niego wielki szacunek jako do jednego z największych kierowców w dziejach ludzkości i uważam, że zrobił błąd, wracając do F1, po takiej świetnej karierze, tylu tytułach powinien spocząć na laurach, a nie wracając walczyć o zbliżenie się w okolice pudła....cały jego splendor i sława w tym momencie blednie, jak dostaje baty od chłopaków,z których niektórzy jeszcze kilka lat temu mu machali szalikami z napisem Schumi..... :smile:

 

odchodząc w sławie i glorii trzeba się dobrze zastanowić i ocenić swoje szanse przed powrotem....ale jak widac, chyba kasa od Mercedesa była ważniejsza i mocniejsza od rozsądku.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widac, chyba kasa od Mercedesa była ważniejsza i mocniejsza od rozsądku....

 

Wydaje mi się, że nie zrobił tego dla kasy. Tym bardziej, że nie dostał jej zbyt wiele.

Najzwyczajniej ciągnie wilka do lasu :twisted: oglądając wyścigi, pewnie mu "gul skakał", że to nie on siedzi w kokpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widac, chyba kasa od Mercedesa była ważniejsza i mocniejsza od rozsądku....

 

Wydaje mi się, że nie zrobił tego dla kasy. Tym bardziej, że nie dostał jej zbyt wiele.

Najzwyczajniej ciągnie wilka do lasu :twisted: oglądając wyścigi, pewnie mu "gul skakał", że to nie on siedzi w kokpicie.

 

to powinien jeździć w jakiejś 24-ro godzinnej awanturze wyścigowej dla oldbojów albo jakieś inne dakary, jak inni starzy wyjadacze...jestem pewien, że gdyby w tej chwili Sainz albo Kankunen wrócili na rajdowe trasy w np. S2000, dostaliby baty aż by zagwizdało....wiedzą to i bawią się w inny sposób... :smile: i zostali w pamięci na zawsze MISTRZAMI....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sainz albo Kankunen wrócili na rajdowe trasy w np. S2000, dostaliby baty aż by zagwizdało....wiedzą to i bawią się w inny sposób

 

Niby tak, ale np. Groncholm chyba o tym nie wiedział i ...... zagwizdało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton tak mi działa na nerwy, nie lubię go.

 

w końcu ktoś go też nie lubi :idea:

 

nigdy nie lubiłem schumachera ale jakoś tak mi go szkoda

 

mam podobne odczucia .....

 

mam do niego wielki szacunek jako do jednego z największych kierowców w dziejach ludzkości i uważam, że zrobił błąd, wracając do F1, po takiej świetnej karierze, tylu tytułach powinien spocząć na laurach, a nie wracając walczyć o zbliżenie się w okolice pudła....cały jego splendor i sława w tym momencie blednie, jak dostaje baty od chłopaków,z których niektórzy jeszcze kilka lat temu mu machali szalikami z napisem Schumi.....

 

2 wyścigi to jeszcze nie katastrofa ,może Mercedes będzie szybszy w kolejnych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...