Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jedno, nie doceniacie Roberta. Jeżeli nie będzie miał żadnych wpadek technicznych to powędruje parę ładnych miejsc do przodu. Hamilton z Massą znowu cosik naczarują no i... Wiem, wiem, optymistyczna wersja, ale trzeba wierzyć

 

Optymizm optymizmem a realne szanse niestety swoją drogą.

 

No nic panowie trzymamy kciuki za Robcia bo chłop jest swój jak tam coś tam teges ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton będzie mistrzem świata,bo jest z nich najszybszy a to nie są zawody kto jest fajny i miły

tylko kto jest najszybszym kierowcą w F1.Kubica dobry wyścig pojechał,ale szkoda mi trochę Raikkonena,

bo może mu mało zabraknąć do podium w generalce....Ale to już jego problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko kto jest najszybszym kierowcą w F1.

 

tyle tylko że on wcale nie jest najszybszym kierowcą w stawce tylko ma najszybsze auto i kupe farta, do tego nie zasługuje na tytuł bo popełnia ogólnie zbyt dużo błędów ale fakt faktem masz racje , nikt nie mówił że tytuł będzie przyznany za bycie miłym i fajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko kto jest najszybszym kierowcą w F1.

 

tyle tylko że on wcale nie jest najszybszym kierowcą w stawce tylko ma najszybsze auto i kupe farta, do tego nie zasługuje na tytuł bo popełnia ogólnie zbyt dużo błędów....

 

Każdy popełnia błędy,czy to będzie Kubica,Massa czy Raikkonen.Generalnie szczęście sprzyja lepszym,a to,że ma dobre czy najlepsze auto to też nie jest przypadkiem,bo dzięki swoim umiejętnościom znalazł się w ekipie,która ogarnia temat i potrafi przygotować auto.Nie jest pewne,że gdyby Kubica wsiadł do Ferrari czy McLarena od razu byłby mistrzem świata.

Logika podpowiada,że byłby szybszy ale różnie to w życiu bywa.....Kovalainen jest tego przykładem.

To,że np Matuszczyk,Carfit czy Shodan mają super przygotowane auta,to nie znaczy,że zwycięstwa przychodzą same.Każdy sobie musi na nie zapracować.Jeden miesiącami siedzi i usprawnia swoje auto,a inny - taki,co sobie kupił serie marudzi,że nie wygrał,bo miał gorszy samochód itp :lol: Nie ma lekko w tym sporcie.To nie biegi czy gra w kręgle,gdzie liczy się tylko zawodnik.

 

Patrząc z innej strony to czemu Massa ma zostać mistrzem świata,jak słabo jeździ po mokrym ? :roll:

Godzinami można o tym debatować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z innej strony to czemu Massa ma zostać mistrzem świata,jak słabo jeździ po mokrym ?

 

tak to fakt małe Massiontko tak samo zasługuje na tytuł jak bananowiec :lol:

 

a ja bananowca i tak nie lubie... :twisted:

 

a tak wogóle to ostatnio zwróciłem uwagę, że ile razy pokazują Ron'a to ma taką minę jakby mu coś waliło pod nosem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...