Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ricciardo tez z takim tempem to chyba dlugo fotel w tym RB nie zagrzeję. Jeżeli nie podkręci to nie zdziwił bym się gdyby za 4 wyścigi siedział w tym aucie Lawson. To tak na prawdę on zasłużył na ten fotel bo Ric w 2023 też niewiele pokazał. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cztery okrążenia i można przerzucić kanał jeżeli chodzi o P1 i P2 albo zakleić taśma :biglol:

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał(a):

BTW takiej ciszy w trakcie wyscigu to tu chyba nie bylo 10 lat :blink:

Wszyscy spali albo imprezowali ;) 

Hamilton i McLareny wnieśli niewielką dawkę ożywienia. Brawa dla Bearmana.

Ciekawy jest brak kary dla Norrisa za start, a wysokie dla Haasa

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialo sie z tylu ale byla dobra walka poza P10 poza Ricciardo który jest kompletnym rozczarowaniem. Jeszcze obrót zaliczył na ostatnim okrążeniu. Jesze 2-3 wyścigi i Lawson powinien dostać kolejna szanse.

Kolejny temet system punktacji.  Moim powinni go zmienic i przyznawac punty za P1-15.

 

Wracajac do Oliviera to Breaman pojechal mega dojrzale nie dał się ponieść emocja na początku i poczekał na dobry moment żeby wyprzedzić Haasa który go blokował. Potem pięknie utrzymał za sobą Lando i Lewisa na starych oponach.  Tak na dobrą sprawę to Ferrari ma teraz problem bo jeżeli oni mu miejsca gdzie nie znajdą to ktoś go zwinie tak jak było to z z Piastrim. 

 

A teraz Max. Co tak na dobrą sprawę ze sportowego punktu widzenia wniósł ten wyścig? Kompletnie nic. Tytuł w tym roku już praktycznie wygrał. Abstrahując juz od tej sytuacji w RB mnie by wcale nie zdziwiło gdyby jednak zaczął się zastanawiać czy ten kontrakt do 2028 to byl dobry pomysł i czy nie zacznie szukać innego challengu który da mu więcej emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, turdziGT napisał(a):

czy ten kontrakt do 2028 to byl dobry pomysł i czy nie zacznie szukać innego challengu który da mu więcej emocji. 

Zobaczymy. Od 2026 wszyscy z czysta kartka papieru, duzo moze sie zmienic.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał(a):

A teraz Max. Co tak na dobrą sprawę ze sportowego punktu widzenia wniósł ten wyścig? Kompletnie nic. Tytuł w tym roku już praktycznie wygrał. Abstrahując juz od tej sytuacji w RB mnie by wcale nie zdziwiło gdyby jednak zaczął się zastanawiać czy ten kontrakt do 2028 to byl dobry pomysł i czy nie zacznie szukać innego challengu który da mu więcej emocji. 

Pytanie jakie ma podejście i czego on oczekuje. Zakładając że po zmianach RBR nadal byłby na takim poziomie że zapewniałby mu możliwość zwycięstw to dałby mu szansę na 8 tytuł. Mimo wszystko może też być to kusząca perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał(a):

Pytanie jakie ma podejście i czego on oczekuje. Zakładając że po zmianach RBR nadal byłby na takim poziomie że zapewniałby mu możliwość zwycięstw to dałby mu szansę na 8 tytuł. Mimo wszystko może też być to kusząca perspektywa.

No tak tylko przy takiej dominacji co te tytuły sa warte ze sportowego punktu widzenia dla samego kierowcy ? Jezeli ineresuja kogos same statystyki to pewnie tak ale dla samej przyjemności to raczej chyba mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał(a):

No tak tylko przy takiej dominacji co te tytuły sa warte ze sportowego punktu widzenia dla samego kierowcy ?

Sądzę jednak, że będzie dążył do gonienia i śrubowania rekordów, nawet gdy będzie dublował całą stawkę w każdym wyścigu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał(a):

No tak tylko przy takiej dominacji co te tytuły sa warte ze sportowego punktu widzenia dla samego kierowcy ? Jezeli ineresuja kogos same statystyki to pewnie tak ale dla samej przyjemności to raczej chyba mniej. 

Za x lat myślisz że ktoś będzie to pamiętał?
Będzie przytaczany jako jeden z lepszych kierowców, z największą liczbą tytułów, itp

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig jak wyścig, trochę nudny.

Brawo dla młodego w Ferrari, myślę że wykorzystał w 100% daną mu szansę. 

Obawiam się całej sytuacji w RB. Jak za chwilę bańka pęknie, to zostaną z samymi mechanikami:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zyzol napisał(a):

Sądzę jednak, że będzie dążył do gonienia i śrubowania rekordów, nawet gdy będzie dublował całą stawkę w każdym wyścigu ;) 

 

4 godziny temu, radekk napisał(a):

Za x lat myślisz że ktoś będzie to pamiętał?
Będzie przytaczany jako jeden z lepszych kierowców, z największą liczbą tytułów, itp

 

A ja mam spore wątpliwości co do tego. To racer musi przyjść moment że mu się to znudzi jeżeli już nie zrobiło i może być tak ze po prostu będzie chciał nowego wyzwania i zarobić majątek bo zakładam że taki MB da mu sporo więcej niż RB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablito79 napisał(a):

 

Obawiam się całej sytuacji w RB. Jak za chwilę bańka pęknie, to zostaną z samymi mechanikami:facepalm:

 

Myślę że już po aferze. Helmut zostaje i mam nadzieję że media też już dadzą sobie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał(a):

 

Myślę że już po aferze. Helmut zostaje i mam nadzieję że media też już dadzą sobie spokój. 

Prędzej czy później to się rozleci. Nikt tam o niczym nie zapomniał przecież.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, turdziGT napisał(a):

 

Myślę że już po aferze. Helmut zostaje i mam nadzieję że media też już dadzą sobie spokój. 

Niestety, nie wydaje mi się, że po... Ok, Helmut zostaje, ale pewnie tam dalej w środku zespołu wrze.

Trzeba poczekać, na rozwój wydarzeń. 

Edytowane przez Pablito79
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Max sie kompletnie od tego dystanduje i dobrze wypowiedzial się parę razy bo musiał ale bardzo ostrożnie nie broniąc w sumie żadnej ze stron w jednoznaczny i zdecydowany sposób.

Z jego punktu widzenia nie ma to kompletnie żadnego znaczenia kto jest właścicielem tego zespołu ale ma ogromne znaczenie kto nim zarządza zwłaszcza jeżeli kontrakty kluczowych osób sa powiązane. I jeżeli te osoby odejdą to może równie dobrze jeździć dla innego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...