Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sartek napisał(a):

Będzie Pan zadowolony :D

 

Właśnie sobie włączyłem 4h treningu :mrgreen:

 

 

Przyszedł mail do tym do czego jest dostęp. 

 

LIVE SECTOR TIMING

Dissect every millisecond with up-to-speed, sector-by-sector live leaderboard data.

TYRE USAGE

Keep an eye on team tactics and see who’s burning rubber with live tyre usage data.

DRIVER TRACKER MAP

Get a birds-eye-view of the race and keep track of every single driver.

EXCLUSIVE SHOWS

Get your F1 fix with exclusive on-demand shows, documentaries and over 2,000 hours of archive race footage.

 

 

Fajnie jak na 100pln za sezon. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał(a):

też mam plan wybrać się w góry, dobrze że kupiłem F1TV, nie będę się nudził na wyciągach

Tak dokładnie to ja w niedzielę wracam. O 16 będę zapewne gdzieś na A4, to może namówię lepszą połowę, żeby poprowadziła te 1,5 godzinki ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Właśnie sobie włączyłem 4h treningu :mrgreen:
 
 
Przyszedł mail do tym do czego jest dostęp. 
 
LIVE SECTOR TIMING
Dissect every millisecond with up-to-speed, sector-by-sector live leaderboard data.
TYRE USAGE
Keep an eye on team tactics and see who’s burning rubber with live tyre usage data.
DRIVER TRACKER MAP
Get a birds-eye-view of the race and keep track of every single driver.
EXCLUSIVE SHOWS
Get your F1 fix with exclusive on-demand shows, documentaries and over 2,000 hours of archive race footage.
 
 
Fajnie jak na 100pln za sezon. 
Jakie 100 pln za sezon??? Gdzie zrobilem błąd płacąc 190 w promocji
No chyba że wziąłeś ten tanszy bez dostępu live?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Bosman napisał(a):

Jakie 100 pln za sezon??? Gdzie zrobilem błąd płacąc 190 w promocji emoji6.png emoji6.png emoji6.png
No chyba że wziąłeś ten tanszy bez dostępu live?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 


 

Czekaj, to ja zrobiłem  błąd i kupiłem za 100pln dostęp do statystyk :facepalm::biglol:

 

Patrze TV access i kupiłem a to bez TV access jest :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zastanawialem, ktory wybrać bo zwykle mam co robić w niedzielę i 90% wyścigów ogladam dopiero poznym wieczorem re-live. Ma to też te zaletę, że jak wyscig nudny, to sobie troche przewijam, a z kolei awantury na pierwszym kółku ogladam po kilka razy z różnych kamer i dopiero potem kontynuuję dalszą część wyscigu.

Ale stwierdziłem że jak nie wezmę tego pelnego to na pewno zaraz się trafi taki weekend, że jednak będę chciał obejrzeć live, a parędziesiąt złotych na rok przeżyję.

Fajne jest też to, że jak zaczniesz oglądać np pół godziny po rzeczywistym starcie to mozna zacząć od początku, ew potem troche nadgonic

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bosman napisał(a):

Trochę się zastanawialem, ktory wybrać bo zwykle mam co robić w niedzielę i 90% wyścigów ogladam dopiero poznym wieczorem re-live. Ma to też te zaletę, że jak wyscig nudny, to sobie troche przewijam, a z kolei awantury na pierwszym kółku ogladam po kilka razy z różnych kamer i dopiero potem kontynuuję dalszą część wyscigu.

Ale stwierdziłem że jak nie wezmę tego pelnego to na pewno zaraz się trafi taki weekend, że jednak będę chciał obejrzeć live, a parędziesiąt złotych na rok przeżyję.

Fajne jest też to, że jak zaczniesz oglądać np pół godziny po rzeczywistym starcie to mozna zacząć od początku, ew potem troche nadgonic emoji6.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Też tam myślałem, ale uznałem że jakieś 60 zł więcej/rok uciągnie i wziąłem Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...