Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

dzioba, o 10 listopad 2012 - 16:50, powiedział: eszcze nie podali trasy też się właśnie dziwię, że taką tajemnicę robią.
pewnie właśnie dla tego ze trasa będzie inna.

 

podali liste

 

57 . KUBICA Robert . INGLESI Emanuele Citroen C4 WRC A 8W

 

Dzisiaj bede w okolicy , zobacze czy cos sie dzieje na znanych odcinkach. Autochtony już wiedza i tablice o zamknięciu dróg już powinny być wystawione. Na monte sa zawsze 2 tyg przed.

 

I podstawowa sprawa: Czy ktos sie wybiera do Varu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I podstawowa sprawa: Czy ktos sie wybiera do Varu ???

 

 

Ja się wybieram i z tego co rozmawiałem z carfitem, to on też nie odpuści :twisted:

Problem tylko właśnie z transportem, ciągle się rozglądam za jakimś sensownym połączeniem w tamten rejon, ale kompletnie nic w rozsądnych pieniądzach nie znajduję.

 

 

Na szczęście mamy plan awaryjny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna chyba opcja do KRK-BRG i auto ok 500km + bonus na fotoradary :mrgreen:

 

P.S. Ja już sie pomału pakuję na rally Como w ten czwartek , yeah !

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie polecicie tak za 260EUR? (Kraków-Marsylia):

 

wylot piatek 23.11

LO 3916 (KRK-WAW) 11:30

LO 391 (WAW-MUC) 13:25

LH 2266 (MUC-MRS) 17:50

 

powrot poniedzialek 26.11

LH 1087 (MRS-MUC) 10:25

LO 398 (MUC-KRK) 18:20

 

Niby dlugo w Monachium sie siedzi, ale tylko taki lot daje ciekawa cene :D Poza tym w MUC jest fajny lounge i mysle, ze Carfit bedzie w stanie spozytkowac zapas alkoholu :D Powiem szczerze, ze sie zastanawiam czy z Wami nie leciec bo bede w Polsce w tych dniach i wypad na rajd jest ciekawa opcja spedzenia weekendu. Wtedy moglbym wziac jedna osobe do lounge za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa macie mx 15h minus poprawki na carfita. W sierpniu w Austrii miałem 5 błysków i do tej pory nic nie przyszło (na polskie blachy).

ja jeżdżę na Cieszyn-brno-mikulof, wieden venecja-bresci vicenza i przed Genua trzeba brać kierunek ventimiglia-aby ominąć genuę

Miedzy mikulowem a wiedniem jest maly kawalek bez autostrady po wioskach ale jest nowy wjazd i część nowego przelotu wiednia.

Mam mozliwosc przenocowania ( zaplecze firmy 5 pokoiki sypialnych sanitariaty i kuchnia) obecnie 2 pokoiki po 3 osoby sa wolne a reszta zamieszkala przez moich zbirow.

Daleko do luxusu ale jest wszystko co potrzeba. Jesli chcecie skorzystac to musicie zabrać pościel i dać znać wcześniej bo muszę zarządzić sprzątanie.

Kuchnia jest wyposażona wiec można robić żarcie na miejscu ( niestety w koabitacji z "pracownikami budowlanymi w liczbie 4" )

oczywiscie internet WIFI na miejscu i 3G jak bedziemy w terenie

Grasse - 30min drogi do Vidoban i 1g do saint tropez.

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie polecicie tak za 260EUR

To jest 1 klocek na osobę.

Jak pojedzie się autem, to powinno wyjść po ok. 500-600 PLN - przy 4 osobach i 10litr. /100

Tylko tyle godzin jazdy :???:

 

Niby tak, ale jak polecisz do BGY to wydasz conajmniej 500 + paliwo + autostrady... Samochodem jechac jak dla mnie calkowicie bez sensu :)

 

Taka kombinacja jest po 820PLN:

 

23.11

14:35 LX 1349 WAW-ZRH (Zurych)

21:35 LX 546 ZRH-NCE (Nicea)

 

26.11

07:00 LX565 NCE-ZRH

12:05 LX1348 ZRH-WAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedzie się autem, to powinno wyjść po ok. 500-600 PLN - przy 4 osobach i 10litr. /100

 

auto w 4 osoby wyjdzie najtaniej W jena strone 70€ viniety i autostrady+ 300€ paliwo w dwie strony x2 =740€ czyli po 750 pln na 4 osoby

 

z warszawy lot skladany i bezposredni

 

 

smLX.gif Varsovie Nice Zurich WAW 14:35 NCE 22:50 1 escale 8 h 15min Swiss International Air Lines 1349

Swiss International Air Lines 564 opéré par /SWISS EUROPEAN AIR LINES

 

 

 

Cette compagnie peut facturer des frais supplémentaires selon votre mode de paiement. Les frais supplémentaires ne sont pas compris dans le prix total affiché. Ils seront calculés directement par la compagnie lorsque vous aurez saisi les informations de paiement. Ces frais sont indiqués sur la page de paiement avant la finalisation de votre réservation.

 

 

smLO.gif Varsovie Nice WAW 11:50 NCE 14:25 Direct 2 h 35min LOT 341

 

 

 

 

 

 

Aller-retour à partir de

209 €

 

 

Aller-retour à partir de

183 €

 

troche dziwnie sie wkleilo ale oczywiscie ten skladany jest tanszy

 

w zasadzie żadnych sponsorów nie ma na rajdówce Kubicy
citroen i RK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postszubaru, o 14 listopad 2012 - 11:39, powiedział: w zasadzie żadnych sponsorów nie ma na rajdówce Kubicy citroen i RK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ekhm, Pirelli. Gutowski coś ostatnio wspominał, że był na DTM i w padoku plotkowano o tym, że Pobert mógłby rehabilitować się poprzez testy opon w bolidzie F1 ;)

ale to tylko ploty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje naszego wyslannika specjalnego

 

RK na raly du var bedzie juz po raz trzeci. Z tego jak sie wypowiadal dla dzienikarzy esuipe, como jest potwierdzeniem oswojenia z aurem a w Var ktory dobrze zna zamiera pokazac. Nie wiem ile jest w tym slow Rk a ile przpiwiesci papugi.

 

Tffu znaczy w var czuje sie dobrze ale przede wszystkim potzebuje wyjezdzic kilometry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...