Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

i budynki super wyglądają 8)

 

Tor ciekawy, budynek ferrarki bajka ale wcześniejsze wyścigi F1 na tym torze raczej nudne

Wspomniałem o GP USA bo to dziewiczy tor dla F1

Ustawienia auta, jak zmieniać ciapy - wszystko nowe i niewiadome

 

Kolejność GP znam 8) ale czujni jesteście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GP USA będzie bardzo ciekawym wyścigiem. Tak jak napisał szamot będzie wszystko nowe ale nie zapominajmy, że przed wyścigiem jest jeszcze sesja treningowa i kwalifikacje, co daje szanse na wybór dobrych ustawień.

 

-- Pn paź 29, 2012 9:48 pm --

 

Ale zobaczymy po GP Abu Zabi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi na konferencji (z bloga Sokolim okiem):

 

Jak porównasz to zwycięstwo z poprzednimi osiemnastoma?

– Szczerze mówiąc, dla mnie to kolejna wygrana na mojej liście.

 

Cieszysz się, że odpowiedziałeś ludziom na pytanie o to, kiedy nadejdzie zwycięstwo?

– Nigdy nie obchodziło mnie, co ludzie myślą – jeśli nie ukończę następnego wyścigu, to pomyślą, że jestem słaby.

 

Opowiedz o emocjach po przejechaniu mety?

– Nie ma o czym mówić.

 

Jak długo będziesz świętował zwycięstwo?

– Mam prawie dwa tygodnie. Tak długo, jak uda mi się pojawić na następnym wyścigu, zespół będzie zadowolony. Może spróbuję w którymś momencie wrócić do domu.

 

Jak bardzo rozpraszają cię komunikaty radiowe od zespołu?

– Oni starają się pomóc, ale powtarzają to samo dwa razy na minutę. Nie jestem tak głupi, żeby zapomnieć, co robię. Jeśli będę potrzebował pomocy, to o nią poproszę.

 

Jak się czujesz po pierwszym zwycięstwie dla marki Lotus od Ayrtona Senny w 1987 roku?

– To tylko nazwa. Ścigam się dla zespołu niezależnie od tego, jak on się nazywa. Nie obchodzi mnie to, nie robi mi różnicy.

 

Kto zdobędzie mistrzostwo w tym roku?

– Nie postawiłbym pieniędzy na siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY tu gadu gadu o F1 , a Robert w przyszłym tygodniu staruje w C4 WRC w Rally Como w pieknym rejonem Włoch . Oczywiście jedziemy ( lecimy ) bilety już kupione 380 zł w dwie strony :shock: .

Dalej nie wiem co rajdem Du Var , chętnie bym pojechał , ale cięzkie połączenie do Nicei :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jedziemy ( lecimy ) bilety już kupione 380 zł w dwie strony :shock: .

Dalej nie wiem co rajdem Du Var , chętnie bym pojechał , ale cięzkie połączenie do Nicei :neutral:

 

:idea: Macie już pełen skład :?:

:roll:

 

Bartek dziś sie wszystko wyjaśni , ale jedno miejsce sie chyba znajdzie , śpimy tym razem w szwjcarii 60 km od Como cały czas autostradą , mamy tam dom do dyzpozycji za free :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jedziemy ( lecimy ) bilety już kupione 380 zł w dwie strony :shock: .

Dalej nie wiem co rajdem Du Var , chętnie bym pojechał , ale cięzkie połączenie do Nicei :neutral:

 

:idea: Macie już pełen skład :?:

:roll:

 

Bartek dziś sie wszystko wyjaśni , ale jedno miejsce sie chyba znajdzie , śpimy tym razem w szwjcarii 60 km od Como cały czas autostradą , mamy tam dom do dyzpozycji za free :cool:

 

 

to proszę o rezerwację miejsca jeśli to możliwe :cool:

i szczegóły na PW jak lecicie, może ogarnę coś w podobnych godzinach z Wawy a jak nie to znowu przez Kraków :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig, dawno nie było takich emocji.

 

Brawo Kimi, brawo Alonso. Szkoda tylko, że Massa wywinął oberka i nie przytrzymał za sobą Niemiaszka :evil:

To prawda - chyba pierwszy tak ciekawy wyścig na tym torze

A mi szkoda Lewiska - lekka lipa jak ciara pada gdy gonisz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1.v10.pl...mowy,89369.html

 

Jeżeli to się okaże nie legalne to będą niezłe jaja - dyskwalifikacja RBR na sam koniec sezonu ?

 

Dla tych którym sie linka nie chce otwierać : Nos RedBulla jest gumowy, filmik z ostatniego GP wymiana u Vettela.

 

red_bull_nos_2.gif

 

Ja sie nie znam, ale raczej czubek nosa to jest również element aerodynamiczny ! A jak wiadomo takie elementy muszą być sztywne.

 

 

 

 

W prasie piszą,że do 2010 C4 był bezkonkurencyjny. A co teraz rządzi na rajdowych trasach ???

DS3 WRC

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...