Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Schumacher nieźle wydzwonił to już chyba drugi raz w tym sezonie tak zrobił
No i dziadzia Szumi....i po co mu to
ależ Schumacher nabroił

Oglądnijcie dokładnie wyścig.

Zobaczcie na jutubie - Schumacher hamuje, wjeżdża w jakąś nierówności jezdni ,przez co koła się blokują.

Widać wyraźnie, że bolid "wahnął" się przód/tył.

A dalej to już mógł nic nie robić - i tak doszłoby do kolizji.

 

Litości.... toć to 7-mio krotny mistrz a robi sobie garaż z bolidu jak uczniak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie moja ekipa jest niestety nie do końca zdecydowana :evil: na wyjazd na rajd do Włoch . Moze jest ktoś chętny ?

Wyjazd w czwartek w godz, lekko popołudniowych , powrót w niedziele po południu . Na samolot niestety nie ma co liczyć , bo już nie zdążę :twisted:

Są dwie opcje , jedziemy z Krakowa , dojade :idea: moim autem RS, albo wypożyczam z wypoazyczlni Mondeo , PAssata w dieslu , mam dobry rabat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie :twisted:

 

Włoskie media: Kubica w Ferrari w 2014 roku?

 

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Wloskie- ... caid=1f3cb

 

uważam tą wiadomość za mało wiarygodną

Należy poczekać na potwierdzenie tej sensacyjnej wiadomości na pudelku , kozaczku i.......jakie są jeszcze ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest ktoś chętny ?

Wyjazd w czwartek w godz, lekko popołudniowych , powrót w niedziele po południu . Na samolot niestety nie ma co liczyć , bo już nie zdążę

Są dwie opcje , jedziemy z Krakowa , dojade moim autem RS, albo wypożyczam z wypoazyczlni Mondeo , PAssata w dieslu , mam dobry rabat

 

 

No nikt nie jest zainteresowany :?: toż to niepowtarzalna okazja kibicować z bardzo bliska naszemu miestrzowi :idea: a przy okazji zobaczyć w akcji parę starych, dobrych Wurców 8)

carfit, ja jestem zdecydowanie na tak i tylko czekam na sygnał o której mam być jutro i gdzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest ktoś chętny ?

Wyjazd w czwartek w godz, lekko popołudniowych , powrót w niedziele po południu . Na samolot niestety nie ma co liczyć , bo już nie zdążę

Są dwie opcje , jedziemy z Krakowa , dojade moim autem RS, albo wypożyczam z wypoazyczlni Mondeo , PAssata w dieslu , mam dobry rabat

 

 

No nikt nie jest zainteresowany :?: toż to niepowtarzalna okazja kibicować z bardzo bliska naszemu miestrzowi :idea: a przy okazji zobaczyć w akcji parę starych, dobrych Wurców 8)

carfit, ja jestem zdecydowanie na tak i tylko czekam na sygnał o której mam być jutro i gdzie 8)

Chciec, a móc to dwie inne sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jedziemy jutro :idea::lol:

trzymac kciuki za Roberta :D

 

 

Tylko flagi nie zapomnij :idea:

:mrgreen:

 

 

No właśnie nie mam :oops: , tamta została na oesach, moze jutro cos zorganizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton sobie strzela w stope :roll:

 

Dla mnie szok - szczególnie z Perezem -nie bylo zadnych przecieków co do McLarena :!: Z drugiej strony chyba nikt nie jest wolny.

 

McLaren jak zwykle zagrał na nosie Ferrari które marudziło że Perez za młody, nie doświadczony i zostaną z Massą kolejny sezon :mrgreen:

 

-- 28 wrz 2012, o 11:23 --

 

Schumacher dziekuje Mercedesowi za 3 lata razem w oswiadczeniu, ale nie mowi nic o zakonczeniu kariery! Czyżby powrót do Ferrari za Masse ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, Robert to mega gość ! Rozmawiał z nami z pól godziny , żartował śmiał się , dawał wskazówki gdzie jechać i gdzie stać na rajdzie . I co najważniejsze zdradził nam plany co i gdzie startuje :) . Jesteśmy przeszxzesliwi ! Teraz jest testowy i to co już pokazał to poprostu szok ! Jedzie najlepiej z wszystkich i pełna dziada ! Ma doskonały humor i jest w świetnej kondycji napewno psychicznej :) . Naprawdę zalujcie ze Was tu nie ma ! Zdjęcia wieczorem :) jak dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...