Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Tylu wypadków? To który to Jego wypadek w rajdach, że obrał status "tylu? Z tego co naliczyłem to hm, drugi? W tym fakt, jeden poważny. Po prostu miał chłopak pecha. Ale to nie powód, żeby wieszać na nim psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech i ma 50 dzwonów o ile mu to pozwoli powrócić do formy. To je rally i tak ma być ;-)

 

No doslownie, dzida, dzida musi byc. Czasem cos nie wyjdzie i tyle. Jak czytam to polskie pieprzenie, zakomplesionych cymbalow, anonimow madrych zza kompa to sie we mnie gotuje.

 

Do nastepnego startu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobrze, ze wypadł, bo to znaczy, ze idzie grubo na maksa i sie nie boi, nie ma blokady po wiadomym wypadku. Ja sie trochę bałem tego, ze pomimo zaprzeczania, to gadanie gadaniem, ale cos mu mogło jednak w psychice zostać i bedzie odpuszczał, nawet nieświadomie. A tu widać, że ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujmy - kto grubo idzie jebnac musi - takie są rajdy i to sie po prostu czasem zdarza.

 

Przynajmniej wiadomo ,że Kubica fizycznie czuje sie na tyle dobrze ,że może jechać na maksimum swoich możliwości.

 

Ciekawe jakim autem pojedzie następnym razem ? Chyba sie nie zrazi do aut z pod znaku plejad ;) Bo widać w WRC dobrze sie czuje skoro zaczął od największego kalibru ;)

 

Robert Ognia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie gdzie staliśmy wczoraj , dziś , Robert miał problemy

 

i po co było jechać :twisted::twisted:

 

akie są stawki dla telewizji jak mam film z wczorajszego dzwona na testowym ?

 

na nowe STI raczej nie starczy ale jakieś mody pewnie da radę zrobić :idea::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit jeszcze sporo zarobi na tych filmikach :D :D

Oczywiście z tymi filmami żartowałem , w sensie sprzedaży , Kuba mi delikatnie wczoraj prosił żeby nie wklejac / nie sprzedawać itp. I tego sie oczywiście trzymam , mimo ze wczoraj Polsat strasznie chciał ten film :roll:

 

A tak , serio , to mi po tym rajdzie nie chce mi sie jeździć na polskie czy slowackie rajdy , to jest naprawdę inny świat ! Inna organizacja , inna atmosfera , inne odcinki , inne widoki , przede wszystkim rajd dla kibiców !!! , ze możesz sobie wejść dosłownie wszędzie , safeciarz to miły człowiek , zobaczyli Polaków to wszędzie mowili Kubika polacco ! I wio wszędzie nas wpuszczali itp. Naprawdę wysłał bym ludzi z pzmot tutaj niech sobie zobaczą jak można tanio o dobrze zorganizować rajd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy z Aleksem się z Was porobiły telewizyjne,przynajmniej na Polsacie,to teraz wszędzie Was będą wpuszczać. :mrgreen:

Pokazali Waszą dwójkę z flagą dziś ponownie. :wink:

Roman od dziś do mnie i Alexa mów nam prze Pan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Robert poczuł sie troche zbyt pewnie i zabrakło zimnej krwi po bardzo udanym poprzednim rajdzie, i wielu pozytywnym słowom. Chciał tez pewnie zrekompensować ten długi czas oczekiwania.

 

Tacy własnie są prawdziwi sportowcy zawsze dają z siebie wszystko!

 

ROBERT OGNIA!!!!!!!!!!!!

 

-- So wrz 15, 2012 7:51 pm --

 

Nie fromaggi tylko formaggi!

 

-- So wrz 15, 2012 7:53 pm --

 

Sprobojcie espresso con grappa po pizzy oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwon dzwonem ale Robert jedzie jak powinien, bez opier. Bedzie dobrze, trzeba czasu aby sie rozkrecic po takiej przerwie.

Pozdrowienia dla gwiazdorow polskiej TV :D . Nistety nie mam dostepu do TV PL :evil: ale nie będę się chlastał. Może uda mi sie wyrvac na następną eskapadę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Edwin travel będzie musiał załatwić jakiś autokar chyba na kolejną impreze bo jak wszyscy zobaczyli jak to wygląda to zadają sobie proste pytanie: Dlaczego ja do ku nedzy nie pojechałem z nimi :!: :mrgreen: pokazałem fotki żonce z Alexowego Facebooka i dostałem liścia w łeb: to ty mnie debilu do Wisły przywozisz jak mogliśmy siedzieć na weekend w górach we Włoszech z Robertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...