Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

czemu do boksow nie pojechal? na 3 tez jezdza i dojezdzaja,

 

 

Właśnie mnie też to zastanawia.

Być może Kubica wiedział, że coś tam się porządnie urwało i dojechanie do boksów nic nie da :roll:

 

 

poczekaj zaraz Borowczyk wyjaśni :wink: :mrgreen:

 

Dobrze, że jest tam Maurycy, bo mógłby tego brakującego koła jeszcze nie zauważyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euforia Borowczyka jak Kubica wkleil sie na 2 miejsce, ze zagluszal Kochanskiego, ktory probowal pwiedziec o tym balaganie na starcie a pozniej,....

 

"co za pech, co za pech R. Kubicy" - zenada

 

A ja uwazam ze niesamowite szczescie i opacznosc ze to sie wogole wydarzylo za samochodem bezbieczenstwa a nie w wyscigu przy wiekszych predkosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze niesamowite szczescie i opacznosc ze to sie wogole wydarzylo za samochodem bezbieczenstwa a nie w wyscigu przy wiekszych predkosciach.

Tez o tym pomyslalem. Wole nie myslec jak to by wygladalo jakby mu sie urwalo na tym mega szybkim zakrecie (3 od konca bodajze) albo na pierwszym. Ja nie mialem jakiegos faworyta zdecydowanego, ale liczylem na Alonso, ze troche pogoni te Red Bulle i bedzie ciekawie oraz na Buttona, ze taki cichociemny a znienacka powalczy w czolowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Schumi pojechał. W przyszłym sezonie wróci tam gdzie jego miejsce, czyli na pudło. :P

 

Mnie bardziej niż Borowczyk denerwuję Zientarski...

Wg. mnie Borowczyk, to jeden z lepszych o ile nie najlepszy gościu w tym kraju co ma pojęcie o F1. Zientarski fakt- dno i 2 metry mułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...