Skocz do zawartości

O reakcjach żon/dziewczyn/kochanek przy jeździe subaru


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można by to "catch me if you can" napisać sobie na tylnym zderzaku chyba coś takiego kiedyś u kogoś widziałam, tylko nie pamiętam jakiej płci był kierowca

a może taki napis?

 

jdmfsti3cs4.jpg

 

:mrgreen:

 

A wracając do wątku: moja dziewczyna, jeszcze jak była moją kochanką, to była bardzo zachwycona jazdą Subaru: szybki, wygodny, fajnie brzmi, to nic, że nie można wiele wsadzić do bagażnika (Impreza). Obecnie, jako moja pierwsza Żona, trochę zmieniła zdanie: szarpie tak jakoś, coś syczy (BOV), kolor jakiś taki wściekły niebieski, mógłby być w automacie :shock: itd., itp. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś rano moja żonka pierwszy raz w życiu kręciła bączki naszym Miśkiem, placyk był duży (pewnie 100x60m) więc bezpiecznie, oprócz bączków robiła długie powerslajdy - baaaaardzo jej się podobało a ja jeszcze bardziej przekonałem się, że nie muszę się o nią bać na drodze bo naprawdę fajnie sobie radzi z autem, ładnie i szybko zapuszczała kontry i równie szybko z nich wracała (nie wpadała w wahadło), spoko :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano moja żonka pierwszy raz w życiu kręciła bączki naszym Miśkiem, placyk był duży (pewnie 100x60m) więc bezpiecznie, oprócz bączków robiła długie powerslajdy - baaaaardzo jej się podobało a ja jeszcze bardziej przekonałem się, że nie muszę się o nią bać na drodze bo naprawdę fajnie sobie radzi z autem, ładnie i szybko zapuszczała kontry i równie szybko z nich wracała (nie wpadała w wahadło), spoko :cool: :cool: :cool:

 

pozazdrościć ... , niedługo będzie chciała swojego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano moja żonka pierwszy raz w życiu kręciła bączki naszym Miśkiem, placyk był duży (pewnie 100x60m) więc bezpiecznie, oprócz bączków robiła długie powerslajdy - baaaaardzo jej się podobało a ja jeszcze bardziej przekonałem się, że nie muszę się o nią bać na drodze bo naprawdę fajnie sobie radzi z autem, ładnie i szybko zapuszczała kontry i równie szybko z nich wracała (nie wpadała w wahadło), spoko

 

Tylko żeby się za bardzo nie rozochociła, bo już nie zobaczysz swojego wozu :wink:.

 

Z dawaniem wozu trzeba być bardzo ostrożnym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona tak ma, że jak pocisnę to szuka hamulca po swojej stronie

Moja żona i siostra mają to samo. To jest chyba tak samo jak z tym błędnikiem, TTTM. :mrgreen:

 

Podpisuję się pod tym, większość osób które siedzą po mojej prawicy reagują tak samo. Myślę ze to jakaś dolegliwość, ale skąd to się bierze?? z powietrza?? czy jak??... :grin:

 

Reakcje moich współpodróżnych kiedy wg. ich opinii zaczyna robić się niebezpiecznie za wyjątkiem mojej kobiety która potrzebuje wręcz adrenaliny jest następująca

" Wiesz co, tutaj za tym łukiem lubią stać...."

"Tutaj koło tego zajazdu również trzeba uważać"

 

Droga powiatowa prędkość170 km/h dziadek - wiek : 95 lat

A: ile jedziemy 70??B: nie, 170 A: coś tak wolno... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano moja żonka pierwszy raz w życiu kręciła bączki naszym Miśkiem, placyk był duży (pewnie 100x60m) więc bezpiecznie, oprócz bączków robiła długie powerslajdy - baaaaardzo jej się podobało a ja jeszcze bardziej przekonałem się, że nie muszę się o nią bać na drodze bo naprawdę fajnie sobie radzi z autem, ładnie i szybko zapuszczała kontry i równie szybko z nich wracała (nie wpadała w wahadło), spoko

 

Tylko żeby się za bardzo nie rozochociła, bo już nie zobaczysz swojego wozu :wink:.

 

Z dawaniem wozu trzeba być bardzo ostrożnym :).

 

Dokładnie, moja żona to mi legaca nie chciała oddać - musiałem ją przekupić :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tym wieku większą rolę odgrywa zdrowy rozsądek, ktory nawet nie dopuszcza myśli, że można po cywilnej powiatowej drodze jechać z taką prędkością?... :twisted:

 

To była droga powiatowa w Niemczech. U nas to autostrada, a tam tylko droga... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie grzeczna to się kupi drugiego

 

y tam, nie lepiej jak bedzie niegrzeczna? :mrgreen:

 

 

moja się przekonała do imprezki, w święta poupalała w Bielsku po okolicznych parkingach wolnegossaka, podsumowanie było krótkie, "nie brzmi jak turbo ale bokami ładnie lata..." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do wątku: moja dziewczyna, jeszcze jak była moją kochanką, to była bardzo zachwycona jazdą Subaru: szybki, wygodny, fajnie brzmi, to nic, że nie można wiele wsadzić do bagażnika (Impreza). Obecnie, jako moja pierwsza Żona, trochę zmieniła zdanie: szarpie tak jakoś, coś syczy (BOV), kolor jakiś taki wściekły niebieski, mógłby być w automacie

No widzisz - wnioski nasuwają się same ... Żeniaczka obowiązkowa nie jest przecież ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do wątku: moja dziewczyna, jeszcze jak była moją kochanką, to była bardzo zachwycona jazdą Subaru: szybki, wygodny, fajnie brzmi, to nic, że nie można wiele wsadzić do bagażnika (Impreza). Obecnie, jako moja pierwsza Żona, trochę zmieniła zdanie: szarpie tak jakoś, coś syczy (BOV), kolor jakiś taki wściekły niebieski, mógłby być w automacie

No widzisz - wnioski nasuwają się same ... Żeniaczka obowiązkowa nie jest przecież ... ;)

Mądry człowiek 5 lat po szkodzie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...