Skocz do zawartości

Zdjęcia samochodów...


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O.K. herrkam jak tylko znajdę chwilkę to i twoje pociechy trafią na stronkę...

A tak przy okazji to parę razy pisałem o omedze a właśnie szukajac czegoś zupełnie innego znalazłem zdjęcia... Zeskanowałem i zademonstruję... :mrgreen: Niestety samochód słyży dzielnie komuś innemu... :roll: Nawet ja dwa razy widziałem na mieście... :wink:

Ponieważ to jest scan a nie cyfrówka to lakier wyszedł jakoś wielce matowy... Na żywo był znacznie bardziej wyrazisty... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjjj widział wiele... Trochę szkoda, że poszła do ludzi ale się sypała i trzeba było... Chociaz nie ma tego złego... Bo z omegi przesiadłem się na Subaraczka... :mrgreen: Ale gdyby ona potrafiła mówić to Ja chodził bym wyglądając następująco :arrow: :oops::oops::oops::oops:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, i co ty zrobiłeś z tym GT-sprzedaj tu komuś auto to od razu zepsuje :mrgreen: :wink:

dla nie kumatych-to żart :wink: :lol:

 

kurde no fffajne było ale może jeszcze coś z tego będzie swapuje 1.6 bo oszczędniejszy w sumie się okazał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jeszcze ja się pochwale nabytkiem i jutro jak będę miał chwilkę to wpakuję wszystko na stronkę... przepraszam, że tak długo to trwa ale ostatnio z czasem jest na prawdę ciężko...

 

kolorek wyszedł troszkę jakby nie do końca czerwony, ale to wina mojego sprzętu foto... uwierzcie, że jest czerwona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...