Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na tym forum i niestety juz nie mam LGT, ale mam jeszcze Outbacka w rodzinie, wiec pzynaleze jeszcze do Subaru rodziny.

Znalazlem tylko jedno zdjecie moje LGT, z zeszlego roku, corki Outback obok mojego

post-15899-0-05866600-1391981120_thumb.jpg

 

Ponizej jest zdjecie mojego poprzedniego Subaru, w ktorym mielismy wypadek na autostradzie przy 120 km/h i wszyscy wyszli bez obrazen (samochod przed nami zgubil kilka krzesel)

post-15899-0-90170500-1391981313_thumb.jpg

 

Ogolnie nie mialem z LGT problemow (przejechalen 70k km), poza siedzeniem kierowcy ktore skrzypialo i bylo naprawiane kilka razy po czym wymienione.

Obawaialem sie problemow z turbo, czytalem, ze kawalki turbo wpadaja do silnika i moga go powaznie uszkodzic, wiec postanowilem sprzedac

 

Mialem rocznik 2009, ostatni z poprzedniej wersji, i bardziej mi odpowiadal niz nowa wersja, ktora miala turbo w innym miejscu i chyba poprawione, co bylo dobre, ale samochod byl za duzy i nie prowadzil sie tak dobrze jak poprzednia wersja.

 

Jezeli chodzi o problemy z ogrzewanym siedzeniem to najprawdopodobniej uszkodzona jest mata grzewcza, niestety jest to latwo zrobic, np naciskajac kolanem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety juz nie mam LGT

 

Szkoda !!!

 

ale samochod byl za duzy i

 

delikatnie mówiąc nieładny !!!

 

niestety juz nie mam LGT

 

Szkoda !!!

 

ale samochod byl za duzy i

 

delikatnie mówiąc nieładny !!!

 

Troche szkoda, ale byl czas na zmiane. Nastepna wersja wyglada interesujaco, wiec moze wroce.

 

Co do obecnej wersji to rowniez mi sie nie bardzo podoba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich jestem tu nowy mam Legacy GT 2.0t

Witam i zapraszam do prezentacji swojego legacy STI

 

!!!

Mam takie male pytanie moze juz ktos tak mial, ze stuka cos z tylu na zakretach, potrafi stukac podczas jazdy na wcisnietym sprzegle i na luzie jak sie toczy?

stabilizator !!! mnie w imprezie stukały łączniki staba !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę bo wiele osob mialo podobne problemy, ale nie moglem znalesc odpowiedzi no i warsztatu co da 100% diagnoze i w koncu znlazlem warsztat co ogarnia temat po malych testach wyszlo, ze lozysko zaczyna padac, tylko ze ono jest ponoc z piasta i bedzie troszke kosztowac :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum,jezdze 5rok legacy IV 2.5lit GT limited kombi czarny metalik jeszcze zadne auto nie sprawialo mi tyle radosci z jazdy,mam do Was pytanie chce  kupic felgi do opon letnich a seryjne zostawic na zimowkach,seryje to 17x7 ET55 nowe to enkei wakasa grafit polysk ET40 wiec roznica to 15mm gdzie kola wyjda na zewnatrz i tu zasadnicze pytanie czy ktos z Was juz to zastosowal z tym ET40 bo mam obawy czy kola tylne pod obciazeniem nie beda obcierac o blotnik czy nadkola za pomoc bede wdzieczny pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


To kilka fotek mojego GT

post-16493-0-38083100-1397323145_thumb.jpg

post-16493-0-33546400-1397323201_thumb.jpg

post-16493-0-44978000-1397323239_thumb.jpg

post-16493-0-09791900-1397323267_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum,jezdze 5rok legacy IV 2.5lit GT limited kombi czarny metalik jeszcze zadne auto nie sprawialo mi tyle radosci z jazdy,mam do Was pytanie chce  kupic felgi do opon letnich a seryjne zostawic na zimowkach,seryje to 17x7 ET55 nowe to enkei wakasa grafit polysk ET40 wiec roznica to 15mm gdzie kola wyjda na zewnatrz i tu zasadnicze pytanie czy ktos z Was juz to zastosowal z tym ET40 bo mam obawy czy kola tylne pod obciazeniem nie beda obcierac o blotnik czy nadkola za pomoc bede wdzieczny pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

To kilka fotek mojego GT

ja jeździłem kiedyś na ET40 wyglądało to tak:

IMG_4486.JPG

 

nic nie tarło, ale jak pamiętam to pod pełnym obciążeniem nie zdarzyło mi się podróżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,mam do Was pytanie chce kupic felgi do opon letnich a seryjne zostawic na zimowkach,seryje to 17x7 ET55 nowe to enkei wakasa grafit polysk ET40 wiec roznica to 15mm gdzie kola wyjda na zewnatrz i tu zasadnicze pytanie czy ktos z Was juz to zastosowal z tym ET40 bo mam obawy czy kola tylne pod obciazeniem nie beda obcierac o blotnik czy nadkola za pomoc bede wdzieczny pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Andrzeju ET 40 felgi w LEGACY jest dość niepewne !! jak felga będzie 7 " szeroka i opona 205 to będzie prawdopodobnie na styk !!! jak felga będzie szeroka na 7,5 " to pewnie będzie obcierać bo musisz dodatkowo założyć szerszą oponę !1

Ja mam na zimę felgi 17"x7 ET 42 z oponami 205/50 i nie opcierają - więc to info to sprawdzony pewniak !! i jeszcze Brembo wchodzi !!!

Moim zdaniem ET 45 do 55 w Legacy to pewniaki - reszta to przymiarki i loteria !!

 

Ładne autka - panowie !!

 

Na moich fotkach widac ile wystją felgi 18x7.5 et48 a twoje bedą wystawac jeszcze jakies 2mm

 

Jak felga też będzie miała 7,5 " to wychodzi 6 mm !!dobrze myślę ???

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie te 2mm moga zabraknac, ale mysle ze bedzie dobrze poczekam jeszcze na opinie.Zauwazylem w Twoim LGT rozporke gdzie ja zdobyles i za ile.

To japoniec i ta rozpurka jest STI jak wydech i wiele innych, bylo to juz tam jak go kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nowego u waszych bryk ????

 

W sumie nic godnego uwagi, jeździ bezawaryjnie.

 

Wiecie czym moze byc spowodowana awaria tylnych drzwi? zablokowany zamek, nie otwiera sie.... I jak zabrac się za naprawę, zeby nic nie popsuc? 

Takiego już kupiłem, ale myślę sobie że warto by mi było to naprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam dziala tylko reczne przełączanie przy klamce, rozbieralem drzwi i padl silownik bo na przewodach jest napiecie. Tez go musze kupic cena za uzywke 100-150zl tylko zobacz jaką masz kostke bo są dwa rodzaje i zebys nie musial potem kombinowac tutaj jest jak zdjąc boczek:

http://www.bodyshopzone.com/archives/trim/door_panels/Subaru/Outback_2007/remove_dp_07_Outback.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzis znalazlem felgi i jutro jade je zalozyc sa to fondmetal shiny silver 7x17 ET42 no w koncu koniec poszukiwan,fotki zamieszcze jutro po powrocie a narazie pare fotek nowego ukladu wydechowego turbo works,poprzedni WM zakonczyl swoj zywot.


post-16493-0-98212000-1397562299_thumb.jpgpost-16493-0-28211400-1397562323_thumb.jpg

post-16493-0-23159000-1397562341_thumb.jpg

post-16493-0-91085500-1397562406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...