Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

post-16493-0-91802300-1397660832_thumb.jpgpost-16493-0-10656500-1397659905_thumb.jpgpost-16493-0-58260100-1397659921_thumb.jpgwitam,jestem juz po wymianie opon na letnie i  w koncu zdobylem felgi sa to fondmetal shiny silver 7x17 ET42 jest to min ET dla tego modelu a oto fotki


czarny kombi z jasnym wnętrzem, na takiego polowałem, piękny...

u siebie mam felgi z ET38 lub 35 i o dziwo nic nie obciera

ET 38,35 przy szer.felgi 6-6,5" moze i wejdzie ale przy 7" raczej nie podejdzie,ja zalozylem 17x7 ET42 przy rostawie kol 1495mm przod 1485mm tyl legacyIV i producent dopuszcza 2% tolerancji co daje 15mm na strone i tego sie trzymam i naprawde kola sa na styk.

post-16493-0-50606200-1397659889_thumb.jpg

Edytowane przez andrzej0811
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatni oglądający trafił akurat jak cewka padła i auto miało czkawkę (podczas jazd próbnej), i się przestraszył ale już po wymianie i jest git.

 

Ps. W brew pozorom zainteresowanie w cale nie jest jakoś duże... nowy właściciel to będzie klient, które wie jakiego auta szuka....

sorcerer

Edytowane przez sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Może wiecie, gdzie w LGT są umieszczone przekaźniki właczników wentylatora chłodnicy?

Chodzi mi bez przerwy wentylator, nawet przy niskiej temperatruze płynu chłodniczego.

Czujnik temperatury działa właściwie, pokazuje realne wartości.

 

z góry dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam koledzy znalazlem na alegro kolektor wydechowy w opisie jest do WRX i STI mysle ze podejdzie do LGT ale mam obawy co zrobic z sondami lambda 2 szt jak to przyjmie komputer czy ktos mial z tym do czynienia itp,prosze o rady w tym temacie foto dolaczone pozdrawiam

post-16493-0-94591700-1406825884_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam stracic bulgot? to nigdy!!! pytam bo mialem watpliwosci teraz juz ich nie mam. Chcalem wykonczyc tylko zalozony wydech turbo works cat back i liczylem na zyskaniu jeszcze troche basow a pozbycie sie kata daloby dodatkowe 15KM,dzieki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy którys z Was walczył z podmianą orginalnego radia w LGT??

Ale po co?  :blink:  Gra naprawdę nieźle. Jak ci wrażeń brakuje, wygłusz drzwi i zamontuj wzmacniacz i subwoofer. Radio w GT to nie badziew robiony do europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam czy którys z Was walczył z podmianą orginalnego radia w LGT??

Ale po co?  :blink:  Gra naprawdę nieźle. Jak ci wrażeń brakuje, wygłusz drzwi i zamontuj wzmacniacz i subwoofer. Radio w GT to nie badziew robiony do europy.

 

Tak tylko troszke mu brakuje zakresu radiowego i odtwarzacza MP3:-) auto wygłuszone wzmacniacz ciekawe jak podłaczyć do tego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...