Skocz do zawartości

19 grudzień NMNP no to zaczynamy sezon jak w szwecji !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też dziękuję za fajną imprezkę :-)

 

Pojechałem w końcu Imprezką i nie żałuję choć ze względu na te bandy i widok połamanych zderzaków hamowałem swoje zapędy i dużo brakowało do jazdy na 98% :) zrobiłem ok 130km i powiem, że to jest właśnie to a nie jedynkowa jazda na parkingu pod hipermarketem :mrgreen:

 

podziękowania za organizację dla Vert

 

następnym razem jadę ośką i zobaczymy co ona potrafi 8)

 

 

chłopaki z trio 106 rallye dlaczego tak niszczycie te autka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wsystkim dziekuję za dzisiejszy dzień.chyba bylo fajnie, a poprzeczke stawiam sobie coraz wyzej :mrgreen:

ale tak trzeba bo bylo by nudno.dzieki wielkie za mozliwosc jazdy z bartezem ...ktory jak dla mnie przerósł mistrza..tak tak,

adasia,lemona,i innych evolubnych (to niestety jest przyszłosć moja) tak tak :roll: dla sendrka za przejazdzke gjetekiem z lat 60 :mrgreen: i wszystkich ktorzy przyjechali do nas :!:

dzieki wam za zaufanie i do nastepnego !

dzisiejsi mistrzowie to:bartezzzzzzzzzz,bęben,adaś,ania :twisted: no i fuxi ktory meczył sie w jarisie z harwesterowa rodziną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wsystkim dziekuję za dzisiejszy dzień.chyba bylo fajnie, a poprzeczke stawiam sobie coraz wyzej :mrgreen:

ale tak trzeba bo bylo by nudno.dzieki wielkie za mozliwosc jazdy z bartezem ...ktory jak dla mnie przerósł mistrza..tak tak,

adasia,lemona,i innych evolubnych (to niestety jest przyszłosć moja) tak tak :roll: dla sendrka za przejazdzke gjetekiem z lat 60 :mrgreen: i wszystkich ktorzy przyjechali do nas :!:

dzieki wam za zaufanie i do nastepnego !

dzisiejsi mistrzowie to:bartezzzzzzzzzz,bęben,adaś,ania :twisted: no i fuxi ktory meczył sie w jarisie z harwesterowa rodziną :mrgreen:

 

o przejazdzce moja 7 demka nic nie wsponinasz..? :?: :?

impra super moze w Swieta jakis rimpleik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lasku na samym początku miałem 100 w zakrecie :-) potem cały długi prawy bokiem.

Zderzak przedni już poskładany - wygląda jak nowy !!!! Subaru jak klocki LEGO :-)

 

Bzyku lewy wpadający w lasek 110-120 :mrgreen:, to ja cię cisnąłem, aż wlazłeś na banderolę :mrgreen:

 

NIKON i spółka

 

poszło PW

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, dzięki jeszcze raz za zajefajną imprezę. Trasy magafajne, techniczne. Chylę czoła przed organizacją - wyrównywarki, piaskarki, grile i wcety. Przejechałem ponad 120 kilosów :shock: Było MEGA i czekamy na następny raz :twisted::twisted::twisted:

Forek bez strat - czołg :mrgreen: Chyba nstępnym razem też nie zaryzykuje przyjazdu lanosem :P

 

Wielkie dzięki dla Górala z Łodzi za pomoc

Coś słyszałem o jakimś lunchu zamiast opłaty za wyciąganie z zasp :twisted: i się nie doczekałem :P odsetki rosną :mrgreen:

 

 

Dzięki wszystkim uczesnikom i do następnego 8)

 

-- 19 gru 2010, o 23:53 --

 

-=nikon=-, jakbyś miał jakieś moje fotki to poproszę. Filmiki też mogą być :wink: (Forek MY06)

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wsystkim dziekuję za dzisiejszy dzień.chyba bylo fajnie, a poprzeczke stawiam sobie coraz wyzej :mrgreen:

ale tak trzeba bo bylo by nudno.dzieki wielkie za mozliwosc jazdy z bartezem ...ktory jak dla mnie przerósł mistrza..tak tak,

adasia,lemona,i innych evolubnych (to niestety jest przyszłosć moja) tak tak :roll: dla sendrka za przejazdzke gjetekiem z lat 60 :mrgreen: i wszystkich ktorzy przyjechali do nas :!:

dzieki wam za zaufanie i do nastepnego !

dzisiejsi mistrzowie to:bartezzzzzzzzzz,bęben,adaś,ania :twisted: no i fuxi ktory meczył sie w jarisie z harwesterowa rodziną :mrgreen:

 

vert następnym razem wskakujesz do mnie na pokład, żebyś i mnie pochwalił :mrgreen:

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Krzysiek

 

P.S. Boluś nie przesadzaj dzisiaj z lekarstwami bo jutro dzień pracujący :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, jak zwykle dzięki za kawał porządnie wykonanej roboty.... :P Aż czarnuch zderzak przywiózł w kilku częściach do domu, a to o czymś świadczy :mrgreen:

 

Wielkie dzięki dla Fuksiego za pomoc w ogarnięciu rodzinki :P

 

Bunch, nie ma problema :P BTW dobre czekoladki :P:twisted::mrgreen:

 

Macieksubru, bardzo dziękuję, za umożliwienie mi odkopania Twojego STi z zaspy, już myślałem, że łopata się nie przyda :P

 

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, dużo km nie zrobiłem, ale za to bardzo intensywnych :twisted:

 

Poproszę jak najwięcej fotek mojego czarnucha RRS, bo następna pojeżdżawka nim może się już nie powtórzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie było - przejechalem ok. 100 km OS-owych :wink: :D

 

Vert - szacun za to, że ci się chce - trasa w lasku - the best - więcej takich

 

NA pasie można wytyczyć wiecej długich łuków zamiast krótkich zakrętów :roll: - najbardziej brakuję wszystkim szybkich łuków (tak ponad 100km/h) aby złożyć brykę na czwórce czy piątce i ciągnąć przez dobrych kilkanaście sekund :roll:

 

Bęben i Harvester - dzięki za przewiezienie

 

Kapica i HArvester - dzięki za pomoc w odkopaniu auta - ale to wina Harvestera że wpadłem na bandę - krzyczał "...złam go bardziej.." :twisted::P

No to to go tak złamałem, że wpadliśmy na bandę i zawisł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=nikon=-, jakbyś miał jakieś moje fotki to poproszę. Filmiki też mogą być :wink: (Forek MY06)

Z góry dziękuję

Co się nagrało i na zdjęciu złapało to dam na pewno :)

 

Wabaczcie offtopic

 

-=nikon=- - gdzie żeś się schował..

Canon'ierów po drodze mijałem, niewielu..

N'ki żadnej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA pasie można wytyczyć wiecej długich łuków zamiast krótkich zakrętów :roll: - najbardziej brakuję wszystkim szybkich łuków (tak ponad 100km/h) aby złożyć brykę na czwórce czy piątce i ciągnąć przez dobrych kilkanaście sekund :roll:

 

źle jeździłeś - taki łuk był do lasku :mrgreen:

na 4 to już chyba na 130-150 km/h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje, Vertowi i Norvegowi za organizacje takiej fajnej imprezy, Lynxowi i Harvesterowi za przywiezienie i odwiezienie, oraz wielkie dzięki dla Harvestera, Lynxa, Bębna, Maćkasubru i Barteza za miło spędzone chwile na prawym siedzeniu :wink:

 

ps

następnym razem legacem przyjade bo warto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie było - przejechalem ok. 100 km OS-owych :wink: :D

 

Vert - szacun za to, że ci się chce - trasa w lasku - the best - więcej takich

 

NA pasie można wytyczyć wiecej długich łuków zamiast krótkich zakrętów :roll: - najbardziej brakuję wszystkim szybkich łuków (tak ponad 100km/h) aby złożyć brykę na czwórce czy piątce i ciągnąć przez dobrych kilkanaście sekund :roll:

 

Bęben i Harvester - dzięki za przewiezienie

 

Kapica i HArvester - dzięki za pomoc w odkopaniu auta - ale to wina Harvestera że wpadłem na bandę - krzyczał "...złam go bardziej.." :twisted::P

No to to go tak złamałem, że wpadliśmy na bandę i zawisł :roll:

 

Maciula bylo 9 km oesu. bartezowym evo bylo glownie na 4 i 5 biegu wiec nie wiem moze na tym kolcu nie moglees się rozpędzic :mrgreen: moze bęzyna nie taka czy jak :twisted: Macius a tak powaznie nie moge robić takich szybkich łuków bo by za duże dzwony były :idea:

 

ale zawsze mozemy zorganizowac trening na mazurach :idea: tam jest duuuuzo łuków i duuuuzo drzew i mozna sie wykazać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana i fajnie zorganizowana. Gratulacje dla organizatorów za kawał dobrej roboty :).

 

Wielkie podziękowania za zabranie mnie na ten event dla kolegi California, który chłostał swoje dziewicze STI ;).

 

Kilka fotek z wczorajszego spotkania (wrzucam tak jak pstryknąłem bez żadnej obróbki, bo nie ma czasu przed Świętami ;) ):

http://img208.imageshack.us/gal.php?g=dsc01416x.jpg

 

PS

Jak dla mnie kierowcą który najlepiej radził sobie na torze był zdecydowanie kierowca srebrnego E9 WI :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powaznie nie moge robić takich szybkich łuków bo by za duże dzwony były

 

oj tam oj tam

 

bylo glownie na 4 i 5 biegu

 

 

tak tak :roll: :mrgreen: zwłaszcza na ciasnych nawrotach

 

taki łuk był do lasku

na 4 to już chyba na 130-150 km/h

 

 

ten podwójny lewy do lasu to był najfajnieszy szybki łuk tej imprezy - takich więcej potrzeba vert - teraz rozumiesz o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...