Skocz do zawartości

Szwajcarskie Subaru z Otwocka


Spokojny

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w Otwocku pewna firma zajmująca się sprowadzaniem samochodów ze Szwajcarii www.autazeszwajcarii.pl

W historii transakcji widać, że sprowadzili wiele Subarów. Czy ktoś korzystał, lub zna kogoś kto korzystał lub słuszał że korzystał, lub wie że korzystał ... :wink: z usług owej firmy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny - ja miałem skorzystać, ale się przejechałem. Nie zgadzało się prawie nic z ogłoszeniem i rozmową (inny przebieg, stan itp). Obok stało legacy po lakierowaniu, obmierzyłem czujnikiem i okazało sie być niezłą rzeźbą. Kilka dni później pojawiło się jako "totalny niewypadek". Do tego koleś się spóźnił prawie godzinę na spotkanie w Otwocku. Nie polecam tego allegrowicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Otwocku jest kilku prywatnych importerów , ale opinii o nich nie mam bo kiedyś kupowałem u kogoś części do forka , ale to było dawno i nie było kłopotów . Ja ich nawet nie rozróżniam kto to jest - nie pomogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalna lipa wyszła z zakupu bezwypadkowego GT-ka w szwajcarskim stanie... Ciężko uwierzyć że ktoś kto sprowadził tyle fur danej marki a nawet modelu nie posiada lub nagle traci umiejętność rzetelnej oceny stanu danego auta... słabo wygląda ten sprzedawca, odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - Szwajcarzy nie są idiotami. Naród raczej mądry, skoro potrafił ustawić się o pięć lat świetlnych przed Polską.

 

Skoro idiotami nie są, to i pewnie nie oddają za bezcen swoich dopieszczonych zabawek, w które ładowali tysiące co roku.

 

Skoro nie oddają za bezcen, to znaczy że niemożliwe jest, żeby taki gietek w polsce z kosztami transportu, cłami, rejestracjami, srami, znaczkami skarbowymi i piwem dla pana handlarza kosztował mniej, ani nawet tyle samo co podobne "nówki nieśmigane" w Szwajcarii.

 

 

 

Wniosek tylko jeden - to żadna bezwpadkowa nówka nieśmigana nie jest, raczej poobijany sztrucel, który Szwajcarowi zagracał podjazd więc oddał handlarzowi za grosze, albo dopłacił jeszcze za odholowanie na złomowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek tylko jeden - to żadna bezwpadkowa nówka nieśmigana nie jest, raczej poobijany sztrucel, który Szwajcarowi zagracał podjazd więc oddał handlarzowi za grosze, albo dopłacił jeszcze za odholowanie na złomowisko.

Lubię takie szczere wypowiedzi, szczególnie, że sie z nimi zgadzam. Ciekawi mnie tylko jak długo Polacy będą wierzyć w 60-letnich księży, bezwypadki, samochody 10-letnie o przebiegu 50tys km itd.Smutne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja kupiłem auto od tego człowieka, sporo się najeździłem za bezwypadkowymi autami które w rzeczywistości okazywały się masakrą :evil: U tego człowieka po raz pierwszy zobaczyłem bezwypadkowe auto które mnie zainteresowało, zostało sprawdzone na ul.nowej w Józefowie więc nabyłem... Mam też podpisaną gwarancje na stan techniczny i bezwypadkowość, czego tak w sumie nie napisał by każdy handlarz.. Ja osobiście myślę że i tak auta u tego człowieka są w co najmniej lepszym stanie niż w każdym komisie gdzie każde auto jest bezwypadkowe i ma korektę licznika :roll:

 

 

 

Możecie podać jakieś linki z tej strony lub opisać jakie to auta były dokładniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać jakieś linki z tej strony lub opisać jakie to auta były dokładniej?

W pierwszym poście :P (ale masz tutaj :wink: )

 

http://www.autazeszwajcarii.pl

 

ps.

przejrzałem wczoraj całą tą stronę, na pierwszy rzut oka zarówno oferta jak i facet wzbudzają zaufanie...

Pewnie jakieś babole też się zdarzają, ale abstrahując od tego to ceny raczej wysokie... no i niezła beletrystyka w opisach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiełm GT'ka od tego człowieka.

 

W skrócie napisze tak - z auta jestem mega zadowolony, przez 3 lata wymiłem tylko łożysko w kole, a tak to standardowa eksploatacja. Auto było naprawdę bardzo zadbane i na początku mniej trzeszczało w środku ( 8 letnie wtedy auto ) niż 2 letni Focus używany na naszych drogach. Auto przed zakupem oczywiście sprawdziłem w serwisie.

 

Sprzedający - dla mnie gość porażka...Niesłowny, bajkopisarz i gawędziarz...

Generalnie wszystkie ustalenia trzeba mieć z nim na piśmie i to co mówi/obiecuje dzielić przez dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił od tego Szwajcara 6 letnią Impreze. Jeździ nią już 3 rok i jest bardzo zadowolony (widzę ją na co dzień).

Przed zakupem była sprawdzana w 2 serwisach. To, że sprzedający jest niesłowny jak mało kto też już słyszałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autazeszwajcarii.pl

 

tutaj wpłaciłem kiedyś zaliczkę ale długo auta nie było więc postanowiłem ją odebrać, niestety trochę to trwało zanim pan Szwajcar raczył ją oddać. Kiedy po nią przyjechałem był z lekka obity ale nie była to moja robota więc pewnie ktoś inny nie wytrzymał presji :mrgreen: ogólnie ma i ciekawe, ładne auta i takie podjeżdżające padliną. Kolega kupił tam WRXa i autko ok., już 3 rok jeździ ale uważałbym na podawane przebiegi i nieoryginalne malowanie niektórych elementów.

 

Swojego WRXa kupiłem tutaj http://www.22b.eu/ auto było bezwypadkowe, przebieg raczej oryginalny a jeżeli nie to trudno byłoby mi stwierdzić o ile NIE. Do dziś niektórzy nie wierzą, że jego wiek dochodzi do 10 lat.

 

Wiele osób chwaliło sobie tutaj zakupy od tej firmy i forumowicza Piter 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego WRXa kupiłem tutaj http://www.22b.eu/ auto było bezwypadkowe, przebieg raczej oryginalny a jeżeli nie to trudno byłoby mi stwierdzić o ile NIE. Do dziś niektórzy nie wierzą, że jego wiek dochodzi do 10 lat.

 

Wiele osób chwaliło sobie tutaj zakupy od tej firmy i forumowicza Piter 35

 

Niezłe okazje, STi 2004 za 90 tyś. :shock:

Tanio jak barszcz... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego WRXa kupiłem tutaj http://www.22b.eu/ auto było bezwypadkowe, przebieg raczej oryginalny a jeżeli nie to trudno byłoby mi stwierdzić o ile NIE. Do dziś niektórzy nie wierzą, że jego wiek dochodzi do 10 lat.

 

Wiele osób chwaliło sobie tutaj zakupy od tej firmy i forumowicza Piter 35

 

Niezłe okazje, STi 2004 za 90 tyś. :shock:

Tanio jak barszcz... 8)

Furki fajne, ale ceny w rzeczy samej - okazje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...