Skocz do zawartości

ABSOLUTNIE NIE serwis SZCZECIN!!


piotrpalon

Rekomendowane odpowiedzi

po wymianie sprzegła na oryginał STI (posiadał sportowe) zgłosił sie do serwisu po 2 miesiącach po odbiór sprzegła sportowego - sprzegło zgineło --bo tam cos tam.

Nie , "bo coś tam" , tylko serwis to nie przechowalnia :idea: ich błąd , że nie spakowali tego zlomu i nie włozyli do kufra :idea:

DO TEGO ZAŁOŻYLI DO NOWEGO SHORTBLOCKU GŁOWICE POPĘKANE DO GNIAZD ZAWOROWYCH, I STWIERDZILI ZE JEST OK.

Uwierzylbym jedynie jak bym uczestniczyl w rozbieraniu :idea: i to chwile po odebraniu bo jak rozumiem silnik zle chodzil :?: . Sugerujesz , że serwis nie chciał zarobic na nowych głowicach :?: (ten inny chcial 8) ) pewnie przy okazji remapu to wszystko wyszlo.. :P

pozostawiona zbędna metalowa kulka w skrzyni biegów po naprawie u nich :

no , no...

(wszystko wykryte w jednym z najlepszych zakładów w polsce,zatrudnia fachowców, zna sie na rzeczy i nie naciąga klientów).

a w "wykrywaniu" to rzeczywiscie mistrzostwo swiata osiągneli......też słyszalem 8)

ps. może Vert albo carfit cos powie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrpalon jeżdżę subaru od 18 lat . Ja i moi koledzy i koleżanki jezdzimy tą marką od setek tyś. km . Moja rada jest taka - omijaj ten serwis z czwórką z przodu szerokim łukiem . Doświadczenia moich znajomych są zupełnie odwrotne . Po przekroczeniu ich bramy , każde auto otrzymuje diagnozę , że trzeba wymienić wszystko oprócz kierowcy . Nawet jeśli ASO Szczecin z czymś nie dało rady , to ma do pomocy DT SIP . Nie wierzę , że gdyby głowica była popękana , to by ponownie ją założyli . Pomyśl logicznie , czy nie chcieliby Ci założyć nowej i jeszcze na tym zarobić i mieć mniejsze ryzyko ? Nigdy nie przyszło Ci do głowy , że ktoś robi z Was głupków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU,

łapiesz plusy, czy aż tak bardzo chcesz się umówić z Panem Andrzejem na kawę ? Nie korzystałeś osobiście z usług jakiegokolwiek punktu usługowego to nie piernicz, jak potłuczony, bo se guza jeszcze nabijesz.

:mrgreen:

 

Serio - są dobre ASO, są dobre nie-ASO.

Jako, że na oficjalnym forum importera SIP nie wolno polecać i bronić nie-ASO, powstrzymam się. Jednakowoż wyniki ankiety obrazującej poziom satysfakcji klientów ASO vs. klientów nie-ASO mogłyby być pouczające i chyba dla wszystkich pożyteczne.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU,

łapiesz plusy, czy aż tak bardzo chcesz się umówić z Panem Andrzejem na kawę ? Nie korzystałeś osobiście z usług jakiegokolwiek punktu usługowego to nie piernicz, jak potłuczony, bo se guza jeszcze nabijesz.

:mrgreen:

 

Mam gdzieś Twoją opinię . Na plusach mi też nie zależy , a zwłaszcza na kawie u Pana Andrzeja . Powiem Ci tak - w serwisie Koper byłem dziesiątki razy i tylko raz mi kawę zaproponował Pan Andrzej po kradzieży mojego auta . Ja nigdy nie byłem w tym nieasoserwisie . Mam znajomych którzy skorzystali z ich usług i nigdy więcej tam nie pojadą . Ponieważ to moi dobrzy znajomi wypróbowani w bardzo ciężkich czasach to ja im wierzę . Tym bardziej im ufam , bo znają się na autach i niekoniecznie sami przy nich grzebią , ponieważ stać ich na nawet najdroższy serwis . Ja tam nigdy nie serwisowałem swojego auta i zamiaru takiego nie mam .

Do aso Koper też się nie wybieram - zresztą dostałem radę , aby trzymać się drugiej strony ulicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych którzy skorzystali z ich usług i nigdy więcej tam nie pojadą .

 

Mam znajomego (lekarz), którego brat teścia, czwartej żony Pana Janka twierdzi, że w osobliwy sposób się pocisz. Mam mu wierzyć ?

 

Powiem Ci tak - w serwisie Koper byłem dziesiątki razy i tylko raz mi kawę zaproponował Pan Andrzej po kradzieży mojego auta .

 

i

 

Mam gdzieś Twoją opinię .

 

Daruj sobie i przestań miauczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz pod prąd? :shock: :mrgreen:

 

Robotnicza jest dwukierunkowa :!:

 

-- 16 lis 2010, o 12:38 --

 

Mam znajomego (lekarz), którego brat teścia, czwartej żony Pana Janka twierdzi, że w osobliwy sposób się pocisz. Mam mu wierzyć ?

 

A two smród unosi się nad miastem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aso Koper też się nie wybieram - zresztą dostałem radę , aby trzymać się drugiej strony ulicy

 

ale jadąc do centrum :mrgreen: .....Temat był : pękniete głowice , kulka w skrzyni :shock: i brak zużytych części po dwóch miesiacach :mrgreen:

Słyszałem o jednym kliencie który juz , już witał się z gąską w Poznaniu ale telefonicznie przekonano go , że jednak w Katowicach jest piękniej :mrgreen::mrgreen: ....może to ten klient z lawetą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż, STIFF,

 

a wasz smród unosi się nad miastem.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

 

o rety co ludzie powiedzą? jak mogę teraz pokazać się na ulicy bez wąsów i czarnych okularów? :wink:

 

zauważyłem Grzesiu (chyba mogę tak do Ciebie mówić? :D ) że zawsze pisząc post pozdrawiasz forumowiczów to naprawdę bardzo wiele mówi o Twojej wysokiej kulturze osobistej, od początku mnie tym ująłeś. Tym niemniej teraz jestem skonsternowany można powiedzieć zbity z tropu bo pisząc do kolegi IRAZU o miałczeniu ( :lol: ) nie dodałeś jakże miłego:

 

"Pozdrawiam Grzegorz"

 

:lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba gdzieś bywać aby wiedziec jak tam jest . Nikogo nie promuję oprócz najlepszego ASO Michalczewski ( mam nadzieję że Marek z Dzierżoniowa mi wybaczy ) . Kolega w Piasecznie usłyszał że jego silnik jest w stanie agonalnym . Potem zrobił następne 170kkm i nadal nic się nie dzieje . Mam w nosie opinie o nieomylności niektórych magików . Mogę wybaczyć nawet pomyłki mechaników jeśli powie przepraszam i naprawi swój błąd , ale wmawianie komuś konieczność wymiany części nowej to już naciąganie . Proszę mi nie zarzucać promowania kogokolwiek , bo nawet nie jestem pewien jaką marką będę się przemieszczał za kilka miesięcy - ba , nawet nie wiem w jakim kraju będę mieszkał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w "wykrywaniu" to rzeczywiscie mistrzostwo swiata osiągneli......też słyszalem

 

 

p.Andrzeju, jest Pan tutaj poważaną osobą i często czytam uwagi oraz porady jakimi jest Pan gotów się dzielić - z rozmów z osobami trzecimi, wiem że jest Pan prywatnie "dusza" człowiek, jesli będę kiedys miał okazję to chętnie sprawdzę :D . Z tego co zdążyłem już zaobserwować, nie pierwszy raz, dyskretnie lub mniej, podważa Pan rzetelność pewnej firmy z 4ką z przodu, absolutnie nie staję w niczyjej obronie, jednak nie twierdzę że nie korzystałem z ich usług, zarówno w Warszawie jak i Katowicach - jako były i być może przyszły klient jestem ciekaw co skłoniło Pana oraz IRAZU do ferowania takich wypowiedzi - oczywiście merytorycznie, a nie emocjonalnie.

Dodam tylko że w mojej krótkiej, (do tego momentu), przygodzie z subaru mialem okazję korzystać z usług ASO Point w Łodzi, serwisów "czwórek" oraz carfita, moje subiektywne odczucia pewnie nikogo nie interesują, więc nie bedę się Nimi dzielił, ale Pana p.Andrzeju z całą pewnoscią tak.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie zdążyłem kogoś nie polubić także pozdrawiam wszystkich

 

Życzę Ci abyś nigdy, nikogo nie polubił (tu mogłem się nieco zakręcić, bo wyszło nam jakieś potrójne zaprzeczenie - chodzi o to abyś tylko lubił :mrgreen: ), to nic fajnego, serio :wink:

 

Co do meritum, czyli pytania zadanego Panu Andrzejowi, nie odpowiadając za Niego - z mojej perspektywy to jest tak; nie ma takiego ASO, czy też nie-ASO, któremu w jego zawodowym żywocie nie udało się wyprodukować jakiegoś fuckupa. Każdy serwis ma mniejsze lub większe wtopy. I to jest absolutnie zrozumiałe. Ważne jest co się dzieje potem, czy dany serwis potrafi ze zrozumieniem i pokorą przyjąć na klatę własną wtopę (i ją w rozsądny sposób usunąć), czy też brnie i od wszystkiego umywa ręce. Dla mnie przynajmniej jest to bardzo istotne.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...