Skocz do zawartości

ABSOLUTNIE NIE serwis SZCZECIN!!


piotrpalon

Rekomendowane odpowiedzi

nie pierwszy raz, dyskretnie lub mniej, podważa Pan rzetelność pewnej firmy z 4ką z przodu, absolutnie nie staję w niczyjej obronie, jednak nie twierdzę że nie korzystałem z ich usług, zarówno w Warszawie jak i Katowicach - jako były i być może przyszły klient jestem ciekaw co skłoniło Pana oraz IRAZU do ferowania takich wypowiedzi - oczywiście merytorycznie, a nie emocjonalnie.

Od pewnego czasu w nowej (ale starym miejscu :idea: ) w Wawie spokojnie może Pan serwisować :wink: .......nawet moge pozdrowić szefostwo tej placówki. :mrgreen:

Co do mojego stwierdzenia o "mistrzostwie świata" w wykrywaniu to powołałem sie na Verta i Carfita poniewaz oni wykryli , że pierwotne "wykrycie" i czynnosci z tym zwiazane były......niepotrzebne (delikatnie mówiąc :roll: ). Rzadko kiedy na forum cos krytykuje lub polecam ale pewne "wiadomosci" typu ....po dwóch miesiącach nie było starego sprzęgła , kulka w skrzyni itd zakończone piesnia pochwalną na temat rzetelnosci , uczciwosci i fachowosci............w miejscu X uważam za typowe działania PR w zasadzie nie pasujace do typowego użytkownika Subaru......,że tak powiem... :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM SZCZERZE SERWISU SZCZECIN,

 

 

PO ODDANIU AUTA (uszkodz silnik) do nie-ASO okazało sie ,ZE MOJ WRX -SERWISOWANY OD POCZATKU W SUBARU SZCZECIN...

 

Witam jako przedstawiciel firmy Agrykolex pragnę dodac kilka drobiazgów, które nie zostały opisane w pierwszym poscie, a myślę że zmienią wygląd tego postu.

Po pierwsze silnik krótki był wymieniany trzy lata temu, od czasu wymiany silnika samochodem przejechał poprzedni właściciel

przeszło 60K km., nowy właściciel 15K km. Pracuję w Subaru Szczecin już blisko dwa lata, nie przypominam sobie abyśmy w tym czasie naprawiali skrzynię biegów w tym samochodzie, czy kulka w skrzyni biegów mogła sobie spokojnie leżec przez taki okres? Zwłaszcza, że dwa razy w tym czasie był wymieniany olej w skrzyni biegów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM SZCZERZE SERWISU SZCZECIN,

 

 

PO ODDANIU AUTA (uszkodz silnik) do nie-ASO okazało sie ,ZE MOJ WRX -SERWISOWANY OD POCZATKU W SUBARU SZCZECIN...

 

Witam jako przedstawiciel firmy Agrykolex pragnę dodac kilka drobiazgów, które nie zostały opisane w pierwszym poscie, a myślę że zmienią wygląd tego postu.

Po pierwsze silnik krótki był wymieniany trzy lata temu, od czasu wymiany silnika samochodem przejechał poprzedni właściciel

przeszło 60K km., nowy właściciel 15K km. Pracuję w Subaru Szczecin już blisko dwa lata, nie przypominam sobie abyśmy w tym czasie naprawiali skrzynię biegów w tym samochodzie, czy kulka w skrzyni biegów mogła sobie spokojnie leżec przez taki okres? Zwłaszcza, że dwa razy w tym czasie był wymieniany olej w skrzyni biegów!!!

 

A mógłbyś się odnieść do pozostałych zarzutów ? Oczywiście nie oczekuję natychmiastowej odpowiedzi , bo rzetelność wymaga przygotowania ale .....

Padło tu trochę niepochlebnych opinii o waszej firmie , więc warto wyjaśnić . Padło sporo peanów na temat konkurencyjnej firmy i to też jest znamienne . Wolałbym wiedzieć czy to czasem nie jest kryptoreklama . Za parę tygodni będę pracował w Szczecinie i nie wiem czy warto serwisować auto w Waszej firmie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper,

 

Nie wiem co to za serwis jesli po przejechaniu 64000tys km na nowym shortblocku (faktura za wymiane sprzegła, naprawa skrzyni, shortblock itp itd - całość 18 tyś złotych - a nie jezdze jak wariat silnik znów jest do remontu (po 64tys Km) za nastepne 15 tysięcy.

 

zadowolony klient??? nie

 

 

zarobiony serwis????TAAAAAKKKK

 

-- Wt lis 16, 2010 10:39 pm --

 

Andrzej Koper,

 

Racja to ten klient który juz prawie był w Poznaniu.

ze względów czysto finansowych wybrałem ... wykrywaczy.

 

Nie ujmuje KocaR bo zdaje się są mega kozakami (czytałem o nich wiele)

 

-- Wt lis 16, 2010 10:53 pm --

 

JL1111,

 

Kulka w skrzyni biegów dotyczy innego Subaru STI tez zakupionego u was w serwisie AGRYKOLEx , też po wymianie shortblocku na gwarancji, W skrzyni była o jedna za dużo , jedna w miejscu w którym powinna byc (ale mniejsza) natomiast prawidłowa

leżała gdzies tam...w srodku

 

Kolega ma ją na pamiątke w butonierce

 

-- Wt lis 16, 2010 11:03 pm --

 

JL1111,

 

poprzedni własciciel 55000km + ja 9000 km = koniec silnika

 

Auto 2005 rok , moze i nie pamieta Pan naprawy skrzyni ale poprzedni własciciel pamieta, uszkodz. tryb 5 biegu na innej fakturze, nie tej która dostałem od waszej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów jest do remontu (po 64tys Km)

pewnie uszczelka pod glowicą :idea: , inna sprawa to te pekniete glowice ...powiem szczerze , że nie pamietam takiego przypadku .......

Racja to ten klient który juz prawie był w Poznaniu.

ze względów czysto finansowych wybrałem ... wykrywaczy.

Świat jest maly.....a ja o tym slyszalem wlasnie z Kat. ktos sie pochwalil.. :wink: ...swoja droga jakbyś dołozyl jeszcze 150 km do N.Sacza to bym wzgledy finansowe...zrozumiał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Okęcie... :twisted::P :wink:

Wszyscy ASO Koper kojarzycie z Al. Krakowską , ale serwis jest na ul. Robotniczej .

A tak w ogóle to czekam jak ta sprawa się zakończy - boję się że finał będzie przykry dla kogoś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Okęcie... :twisted::P :wink:

Wszyscy ASO Koper kojarzycie z Al. Krakowską , ale serwis jest na ul. Robotniczej .

A tak w ogóle to czekam jak ta sprawa się zakończy - boję się że finał będzie przykry dla kogoś .

A co tam z tyłu jest? Bo ja myślałem, że serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czarny PR :roll: ale pewnie coś w tym musi być

 

może i tak to wygląda, ale po doświadczeniach z tymi panami, omijał będę Szczecin szerokim łukiem. Jak to filmie Barei było "do Bydgoszczy będę jeździł........" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...