Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Irazu - a jakich rewirach Lublina - bo cos chyba zaczynam kojarzyc...

Szukaj zielonego OBK MY00 . Kurna co żeś się uwziął na te cycki - chcesz telefon ? Mogę Ci dać do Maćka telefon , to może na spota ich wyciągniecie ?

 

-- 25 lut 2011, o 21:50 --

 

Panowie, no przecież ja się tak dobrze jak Wy na cyckach nie znam :roll: :oops::oops::oops::mrgreen:

 

:P

Ale co cycki mają do tego tematu ? Przecież tylko przeszkadzają za kierą . Poza tym , czym duże jest ładniejsze od garściaków ? Kto wymyślił , że rozmiar nie ma znaczenia ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu - a jakich rewirach Lublina - bo cos chyba zaczynam kojarzyc...

Szukaj zielonego OBK MY00 . Kurna co żeś się uwziął na te cycki - chcesz telefon ? Mogę Ci dać do Maćka telefon , to może na spota ich wyciągniecie ?

 

no wlasnei ich ze spotów nie kojarze - chociaz zielony OBK mi cos mowi :mrgreen: i to nie o cycki tu przeciez chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Finale :evil: . Nie było fajerwerków sklatkowanej imprezy bąków i boków no może poza Kajtkiem który trochę tego ślicznego ex służbowego sedana połamał w winklach.

Jakiś taki nie dosyt został.Człowiek oglądał wszystkie odcinki trzymał kciuki i się jakrał a na deser dostał herbatnika z Tesco.Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem finał i doszedłem do wniosku, że ten program był pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Jak miało wyjść fajnie, widowiskowo i szybko skoro, za każdym razem wsiadało sie do auta o którym żaden z uczestników nie miał zielonego pojęcia (jak to sie prowadzi), bez żadnego przygotowania, że o poznaniu trasy/toru nie wspomnę. A robienie konkurencji z zmianami aut, totalnie się różniącymi w zachowaniu i przejechanie każdym po 1 kółku to już w ogóle nie miało sensu :roll: . Myślę że kazdy kto ma pojęcie o jeździe potwierdzi że nawet jak ktoś ogarnia i radzi sobie bardzo przyzwoicie np. z kółkiem kjs-owego seja to po wsadzaniu pierwszy raz w życiu za kółko 911 z mozliwością przejechania 500 metrów nie zrobi oszałamiającego i poprawnego driftu.

Nagranie jednego odcinka zajmowało ekipie 8-9 godzin, a jazdy było max 15 minut dla wszystkich zawodników :? . Najwięcej w przerwach naupalali się niektórzy członkowie ekipy :evil: , a my staliśmy po parę godzin na zimnie i deszczu jak te pizdy :( i patrzyliśmy jak przestawiają kamery czy przekładają kabelki. Zamiast tego jakby każdy z nas potrenowałby 15-20 minut z instruktorem i poznał auto to na bank wygłądałoby to inaczej i miało nutkę prawdziwej rywalizacji, a nie przypadku i oceny "znawczyni" Doroty - Kajto robił tam za słupa i tak naprawdę pojawił się w 2 ostatnich odcinkach, a teksty że przed werdyktem oglądał jakiekolwiek nagrania to najzwyklejsze "bullshit".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze żale :( i wydaje mi się ze cała ta zabawa własnie miała pokazac ze nie umiecie jezdzic różnymi samochodami tylko jednym swoim wypolerowanym pięknym Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze żale :( i wydaje mi się ze cała ta zabawa własnie miała pokazac ze nie umiecie jezdzic różnymi samochodami tylko jednym swoim wypolerowanym pięknym Subaru

Idę po chipsy. :twisted:

 

-- 27 lut 2011, o 12:26 --

 

Przyniosłem :wink: .

 

Rozumiem, że wygrałeś ten program i pokazałeś wszystkim jak się jeździ różnymi samochodami... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sens było robić ten program :?:

Chyba TVN -owi skończyły się licencje , pomysły i pieniądze :idea:

Wszyscy oblali ten egzamin , ale najmniej kierowcy , bo musieli dostosować się do ekipy filmującej .

Moja koncepcja na wyjaśnienie jest taka , że ktoś wpadł na pomysł programu .

Dali budżet ale za mały i wyszło jak wyszło .

Ten program miał kogoś promować i wiadomo kogo .

Następną edycję dofinansują i dadzą czas , albo skończy się na pierwszej serii

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sens było robić ten program :?:

Chyba TVN -owi skończyły się licencje , pomysły i pieniądze :idea:

Wszyscy oblali ten egzamin , ale najmniej kierowcy , bo musieli dostosować się do ekipy filmującej .

Moja koncepcja na wyjaśnienie jest taka , że ktoś wpadł na pomysł programu .

Dali budżet ale za mały i wyszło jak wyszło .

Ten program miał kogoś promować i wiadomo kogo .

Następną edycję dofinansują i dadzą czas , albo skończy się na pierwszej serii

amen

 

bańka pękła :idea: to jest mega zajebisty budget :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze żale :( i wydaje mi się ze cała ta zabawa własnie miała pokazac ze nie umiecie jezdzic różnymi samochodami tylko jednym swoim wypolerowanym pięknym Subaru

Tutaj nikt się nie umartwia i żali że wyszło jak wyszło, tylko opoisujemy jak to naprawdę wyglądało od środka i że nie było to że tak powiem dobre rozwiązanie, bo program wiele na tym stracił. A co do Twojej uszczypliwości, to Cię zmartwię, ale nie posiadam wypolerowanego pięknego Subaru - tylko trochę poobijane i zmęczone życiem Justy :wink:

 

-- 27 lut 2011, o 20:53 --

 

no pewien koncern paliwowy wyjebał taki hajs na takie gówno :roll:

To chociaż mogli mi kanister paliwa fundnąć, a nie tak.............. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem na co ją wydali :shock: ,

 

Myślisz, że wynajęcie traktura i aftobusa jest tanie? :P Nie jest. Ale jest i tak tańsze niż śmieciarki, czołgu, rosomaka czy amfibii, których ewidentnie zabrakło w programie.

 

Traktur to mieli z toru więc zapewne w cenie był;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Troche mnie nie było tutaj a temat się nawet o piersi Doroty oparł :)

 

Jesteście drodzy koledzy za surowi co do programu, oczywiście widz może się czuć rozczarowany ale MY uczestnicy nie powinniśmy psioczyć :)

 

Fajni ludzie, kupa śmiechu, wiele miłych wspomnień.

 

ja sobie życzę by jeszcze spotkać się w tak zacnym gronie choćby na piwie

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

-- Pn lut 28, 2011 5:02 pm --

 

iiiii jeszcze jedno ....

 

Nie chce nikogo urazić ...

[edycja]

 

Najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście widz może się czuć rozczarowany ale MY uczestnicy nie powinniśmy psioczyć :)

Masz sporo racji, dla Was to była mega przygoda i wielu chciałoby być na Waszym miejscu :wink:

a no wlasnie, nie kazdy ma okazje poupalac na torze Lambo, 911 czy nawet nowego STI sedana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...