Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

EVAN, nie jesteś jedynym... siedząc wtedy w Porsche przyznaję Ci rację! Najlepszy poślizg i to zarówno jeśli chodzi o prędkość oraz wychylenie zrobiła Dorota!!! :mrgreen: Na marginesie, bardzo fajnie radzi sobie z samochodem, a przede wszystkim słucha i wyciąga wnioski. Pamiętam dokładnie jej przejazdy. Pierwszy troszkę bez wizji tego czego oczekujemy... w drugim chciała to zrobić jak Boxterem a 911 pokazało, że jednak jest inne :mrgreen: Dorocie wystarczyły dwie małe podpowiedzi i... efekt sami widzieliście. :) Wszyscy uczestnicy - i tu pewnie ja się narażę :wink: - jeśli już dobrze wywołali poślizg i go opanowali mieli spore problemy z "powracającym" tyłem... czytaj brakiem szybkości oraz precyzji pracy rąk na kierownicy. Sam próba była ustawiana tak aby nie było zbyt dużej prędkości tak więc idąc pełnym gazem nie było możliwe zmieszczenie się w bramkę kończącą ćwiczenie. Chodziło o wskazanie najlepszego technicznie a nie najodważniejszego :D

 

 

STi Robert, masz rację... w tym co zobaczyłem BugRider wyszedł troszkę jak sztuka dla sztuki. Dużo pociętego materiału sprawiło, że nie widać w TV kto ogarnia a kto tylko się morduje sam ze sobą :( Pojazd ma tylny napęd, szperę i silnik umieszczony centralnie co przy niewielkich prędkościach pokazało nam (szkoda, że tylko tym na torze) kto lepiej czy gorzej panuje i potrafi się ślizgać. :evil: Ale nie ma tego złego... w przyszłości będzie lepiej :mrgreen:

 

A tak przy okazji, cały czas się zastanawiam dlaczego jestem "Jankiem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła programu jest bardzo dynamiczna i stąd pewnie wrażenia chaosu kiedy chce się dokładnie przyjżeć przejazdom.

Tak jak napisał Przemeq dopiero w odcinkach finałowych zaczeło się dziać. :mrgreen:"klapsy" :mrgreen:

Można wreszcie usłyszeć jakieć wskazówki i rady, co wpływa na przyjemność oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, cały czas się zastanawiam dlaczego jestem "Jankiem"

 

jak dla mnie to możesz być nawet Panem Januszem :D ......eeeeee a ja czemu jestem "wujek" :D

 

masz rację szkoda że na program jest tylko 22min emisyjne, mase fajnych rzeczy wyleciało... np."szarpanie" się z Iveco było jakąś migawką, a ja urywałem sobie łapy przez 5 minut :lol:

 

Najlepszy poślizg i to zarówno jeśli chodzi o prędkość oraz wychylenie zrobiła Dorota!!! :mrgreen:

 

...wiem wiem - robisz dobry grunt pod drugą edycję , ty taniec ćwicz, a nie komplementy :D

 

 

 

:mrgreen:"klapsy" :mrgreen:

 

...wiecie, że nie za bardzo mam ochotę pokazywać ten odcinek małzonce :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, cały czas się zastanawiam dlaczego jestem "Jankiem" :mrgreen:

Mam dwóch kumpli Januszów.

Jest grupa ludzi uparcie wołających za nimi "Jasiek", też nie wiem dlaczego :?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądal ktoś dzisiaj? jak wyszło Lambo?

 

ja oglądałem , ale końcówke, Ciebie już nie było, ale za to był pokazany wesoły autobus i Ty jako wiądący chuligan :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę frajdy 8)

 

uwierz mi na słowo, frajda to była dopiero wieczorami, jak szliśmy całą gwardią zwiedzac kluby we wrocławiu i kielcach :twisted::mrgreen: , a jakie tańce z Dorotą były :shock: u la la la , taniec z gwiazdami to pikuś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...