Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem powtórkę i szczerze mówiąc to montaż tego programu pozostawia wiele do życzenia :? Głównie chodzi mi o bezsensowny mix z różnych dni :roll: . Co do mojego przejazdu, to gdyby nie ślizgające się się sprzęgło i związany z tym brak prędkości na prostej to uważałbym go za całkiem udany. Justy to nie 300 a nawet 100 konny potwór zeby jeździć w permanentnym poślizgu szczególnie na tak przyczepnym asfalcie jak w Ułężu :wink: . Przejazd slalomu myslę że był ok - dopiero na końcu Justy osiągnęło prędkość pozwalającą na lekkie uślizgi. Co do nawrotu to wrzuciłem auto z przeciwskrętu przy około 70km/h i na końcu slajdu prędkość była prawie żadna, tak było przyczepnie :shock: . Gość w V50 naprawdę ok, a czemu go nie wybrali? Może był i wybrany tylko np. kolejne nagrania kolidowały mu czasowo i odpuścił ? Cięzko powiedzieć czy ktoś z nas nie dostał się tam tylnymi drzwiami. Natomiast wybór dziewczyn to tak chyba za wstawiennictwem "Jacykowa" :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powiem tak- drugi odcinek i tak lepiej wypadł niż pierwszy- a pan "kibic" z parasolem od bodajże Hondy dla mnie mistrzostwo świata :P Ale faktycznie z tego odcinka wynikało ze typek z volva najlepiej ogarniał probe :) mój caravan na tej próbie raczej by nie podołał ;) Łukasz dobrze wyszło tylko czemu nie poczekali chwilę z nagraniem aż założysz kurtkę? A laur za najładniejsze auto odcinka przypada oczywiście koleszce w Renault Megane Coupe - wstydu nie ma, ale troche po zlotach jeździ :P Ja nadal czekam na swój popis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś na TVN Turbo powtórkę chyba drugiego odcinka.

Gardias i Kajto trzymają poziom i widać przy tym że się świetnie bawią 8)

Ale ten pan co robi wywiad z uczestnikami po przejeździe strasznie "drewniany" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Heheheheheheh nie wierzę :)

Obejrzyjcie to :)

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0lo6c

Można fajnie sobie zmontować filmik :))))))

 

"Żeby sztywna była furka, musi w furce być rozpórka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Panowie nie chce wam zabawy niszczyć ale gość z T3 przeszedł dalej mimo że "nie przeszedł" w tym odcinku :) Jak narazie pokazali 8 finalistów a przeszło 4 :)

Małolacik no okular to miałeś kozacki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...