Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Robertbielany

To i ja się wtrące do rozmowy mimo że nie jestem posiadaczem subaru. Jako uczestnik finału tego programu i osoba dzieląca pokój z Piotrkiem ( Carlos ? ) powiem Wam że gość jest naprawde dobry. Na forum jest skromny a naprawde wie do czego słuzy kierownica. Poszło mu gorzej bo stracił wole walki ale to nie przypadek że jest w finale. Do zobaczenia w kielcach.

Co do Edwina .... Pomnik powinni mu postawić w Sączu a ja się biore za zbiórkę pieniędzy by postawić mu chocby popiersie w Warszawie. Jest prze kozak zarówno jako kierowca jak i osoba. Mam nadzieje przyjacielu że bedziesz na finale bo ja mam butelczynę Red Labela w walizce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wymyśliło Carfita aby móc się kogoś czepiać lub chwalić,zależnie od okoliczności.

To w zależności od potrzeb,okoliczności i pory dnia instruktor jazdy,kierownik albo sprawca dużej ściemy,porusza się między światami równoległymi z dużą łatwością stąd ploty o posiadaniu RS-a :mrgreen:

 

I ciąg dalszy: "Podobno kiedy zaprojektował nowe Subaru STI, w 2008 roku po oficjalnej premierze miał 3-miesięcznego bana na Forum.... Bluzgom i szyderczym uśmieszkom nie było końca do dnia, w którym okazało się, że nowe STI jest szybsze na torzeTsukuba od EVO X i IX razem wziętych :twisted::mrgreen:, a i na Nurburgringu STI sprawiło się świetnie. Od tego czasu Carfit owiany jest mistyczną legendą i czczony przez The Forum niczym Budda :D :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wtrące do rozmowy mimo że nie jestem posiadaczem subaru. Jako uczestnik finału tego programu i osoba dzieląca pokój z Piotrkiem ( Carlos ? ) powiem Wam że gość jest naprawde dobry. Na forum jest skromny a naprawde wie do czego słuzy kierownica. Poszło mu gorzej bo stracił wole walki ale to nie przypadek że jest w finale. Do zobaczenia w kielcach.

Co do Edwina .... Pomnik powinni mu postawić w Sączu a ja się biore za zbiórkę pieniędzy by postawić mu chocby popiersie w Warszawie. Jest prze kozak zarówno jako kierowca jak i osoba. Mam nadzieje przyjacielu że bedziesz na finale bo ja mam butelczynę Red Labela w walizce ...

Cześć Robert. Powodzenia w finale - widzę tam Piotrka (Carlos), Ciebie i małolata - mam nadzieję że dacie radę "koziołkowi" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Cześć Łukasz :D Finał odbędzie się w piatek i sobote. Żadnych wiecej informacji nie mam. Ja tez mam nadzieje że taki skład będzie finału :) Ale powiem Ci w tajemnicy że zabawa we czwartek była przeeeeednia :) Subaru na czas, Bug Racerem drift po błocie i 3 próby latania bokami prosiakiem ... Domyślam się jakie musi być przeżycie latania Lambo ...

Życzę powodzenia w wyścigach mordo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wtrące do rozmowy mimo że nie jestem posiadaczem subaru. Jako uczestnik finału tego programu i osoba dzieląca pokój z Piotrkiem ( Carlos ? ) powiem Wam że gość jest naprawde dobry

 

 

Robert mordo ty moja, dobrze Cię tu widzieć...

 

szkoda że mamy dojechać dopiero na piątek, liczyłem na aklimatyzację w czwartek wieczorem :lol:

 

Cześć Robert. Powodzenia w finale - widzę tam Piotrka (Carlos), Ciebie i małolata - mam nadzieję że dacie radę "koziołkowi"

 

 

tfu tfu tfu.... coby nie zapeszyć, także chciałbym zobaczyć taki skład w ścisłym... :P:D

 

-- 23 lis 2010, o 20:39 --

 

hehehehe "fama" o 1/2 osiach poszla w net...

 

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 404&ref=mf

 

zerknijcie w komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne jaja :twisted: i zrobili ze mnie postać fikcyjną :roll: :mrgreen: a na dodatek forumowego pijaka :mrgreen::twisted: , do czego do doszło, świat sie kończy :shock: :lol:

 

Robert, no strasznie miło że weszłeś na nasze forum :idea: , sprzedaj bmk-ę i kup prawdziwe auto :wink: :mrgreen:

Oczywiście rundy finałowej nie opuszcze i będe za Wami trzymał kciuki :idea: . Miło Cie bedzie zobaczyć znowu, no i może pojdziemy w piątek gdzieś na rozgrzewkę przed finałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Nie mogę się już doczekać :) Niemniej jednak Piotek napisał że spotykamy się jednak w piątek, wiec rozumiem że dostał od ekipy chocby mail'a z informacją :shock: O mnie zapomnieli :)

Co do sprzedaży BMW i kupieniu Subaru to chyba mało realna propozycja :) Ja za leniwy h** jestem żeby się w Subaru przesiąść :) Jazda bez DVD, Navi i masażu w fotelach i do tego z 2 dzieci przez 5 tyś km w jedną strone na wakacje to za duzo jak na moje siły :) Do tego z moją nie lekką nogą to on by mi ze 20l/100 km spalił, o ile bym go nie zagrzał wcześniej jak twierdzi Piotrek :cry: Ale myslę o takim ruchu jak zrobił Łukasz ... Zakupic jakąś pierdalamencję, wypatroszyć, włozyć klatkę i bawić się jak mały szkodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a z tą "mendą" namęczyłem się bardziej aniżeli z zoną podczas menstruacji :lol:

 

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 1200 x 900)Obrazek

Odsłuch z kabiny był rewelacyjny - chyba go wytną, bo był bardzo monotonny : pii, pii........ :mrgreen:

no dobra teraz quizik - który to carlos? :D

Jaka jest nagroda, bo całkiem przypadkiem wiem..... :P

teeeee "wirtualny" - ty wiesz kto to w płaszczyku latał :lol: ...ale ciepło ciepło :P

Q...a wirtualny to jestem ja. bo mnie nie ma na żadnym zdjęciu :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

No dobra Lisek dzwonił i faktycznie mamy być w Piatek o 8 rano. Piotruś to ogarnij małolacika, niech nie jedzie pociągiem a jak jego numer bedziesz chciał to daj mi znac.

A nagroda główna to :

1) Udział w przygotowaniach "Kajto" do rajdu zimowego ( około Lutego )

2) Przejazd z Makinenem po Carowej

3) Szkolenie w SJS

 

Tyle ja wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja takiego powiedzialem, że taki uśmiech się pojawił :P

 

[ http://img502.imageshack.us/img502/7207/p1060654.jpg] ]

 

 

co tam robił Jacykow? :shock:

 

 

Kurcze, zazdroszcze wam szczerze chłopaki, gruba zabawa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...