Skocz do zawartości

Krzyż sprzed Pałacu


bakupno

Dobrze że nie ma juz Krzyża?  

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i z wątku o dwóch deskach zrobiliście tutaj szkołę życia. :mrgreen:

Nie rób tego ! Na forum są ludzie wierzący , więc w ten sposób są obrażani . Pisanie krytycznie o polityku i jego poglądach to nie to samo .

 

Ano... trochę w tym racji. :roll: Z przeproszeniem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrole policyjne co dziesięć metrów. Agenci ABW na każdym rogu. Snajperzy na każdym dachu. Koszt akcji szacowany na 1 mln PLN. 10 ekip ze wszystkich największych stacji telewizyjnych. Stu osiemdziesięciu sześciu redaktorów radiowych. Przekazy na żywo w prime time. No co? Nigdy nie widzieliście jak ktoś zapala na Krakowskim Przedmieściu znicz za 2,50 PLN?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:(chociaz za to wszystko place)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty masz wspólnego z Karlstad?

Ty tak dla siebie prowadzisz statystykę , czy dla jakiegoś urzędu ?

 

 

Panie Marku schowaj sobie swoją upierdliwość w zaciszne i ciemne miejsce, proszę. Cytowanie selektywne daje Ci możliwość przekręcania sensu wypowiedzi, co też skrupulatnie wykorzystujesz...pytanie nie było skierowane do Ciebie, tylko do autora wątku...nie prowadzę żadnej statystyki, ani dla siebie, ani dla żadnego urzędu, nie wiem, skąd takie pytanie? Sam wymyśliłeś, czy ktoś Ci podpowiada ? :twisted::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport napisał(a):

to oświeć ciemnego wieśniaka, gdzie leży Karlstad i jego okolice... kieleckie? świętokrzyskie? bo na pewno nie na warmii i mazurzech

 

do mnie pijesz?

 

 

A co Ty masz wspólnego z Karlstad? Piję do zawodowego malkontenta o nicku IRAZU... :twisted::lol: który stoi zawsze okoniem... :mrgreen::lol: , ale znając Marka, wiem, że to tylko tak na przekór, żeby zaostrzyć i dodać pikanterii wymianie poglądów.. :lol: taki prowokator z niego.... 8)

Jeśli nie zrozumiałeś tego co sam napisałeś , to właśnie powtarzam w całości . Przeczytaj kilka razy abyś nie miał wątpliwości co do swoich tekstów

 

-- 17 wrz 2010, o 19:55 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z wątku o dwóch deskach zrobiliście tutaj szkołę życia. :mrgreen:

Nie rób tego ! Na forum są ludzie wierzący , więc w ten sposób są obrażani . Pisanie krytycznie o polityku i jego poglądach to nie to samo .

Dokładnie i miejcie to na uwadze.A już myślałem że tylko ja mam odmienne poglądy.Po prostu mamy 2 Irlandię.Z tytułu że byłem bezrobotnym 2,5 roku i przez ten czas żadnej oferty pracy postanowiłem rozpocząć działalność gosp.12tys na rozpoczęcie działalności ładnie brzmiało.2 lata przeleciały na niskim zus i jakoś było ledwo ale do przodu.Po tym czasie zus się zmienił i klapa.Teraz jestem na Krus i se 'dorabiam'.Żona 2lata na bezrobotnym żadnej oferty pracy.No cóż gdzie te funty bo ja ich nadal nie widzę?Raz zagłosowałem na ładne oczy 2 raz oszukać się nie dam.Po co obiecywać coś czego nie będzie się w stanie spełnić.Kaczyński może nie był ideałem ale nie obiecywał gruszek na wierzbie.I był przeciwny prywatyzacji która miałaby załatać 'dziurę' i tu wielkie poparcie ode mnie.Jeśli w państwie kto dostanie stołek na początek chce się nachapać a potem się pomyśli no to sorry nie tędy droga.Afera hazardowa,P.Blida ciekawe tematy i kogo dotyczą?

Co do kościoła , ja wierzę w Boga a nie kościół i księży.A powoli nadchodzi chwila kiedy Ksiądz przestanie być zawodem a zacznie być powołaniem.A no i dodam bo nie pamiętam kto napisał,KOCK jest miastem historycznym a Warszawa tak jak Polska jest dla polaków.Więc jeśli chodzi o pomnik tym bardziej dotyczący historycznego dla Polski wydarzenia powinien powstać na miejsce krzyża.

A teraz wypijmy po piwku bo w politycznych tematach my się nigdy nie dogadamy a tylko niepotrzebne spory powstaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli chodzi o pomnik tym bardziej dotyczący historycznego dla Polski wydarzenia powinien powstać na miejsce krzyża.

 

 

weź gumowy młotek i puknij się może lekko w główkę.... :?: :) ,

na temat kaczyńskich się nie wypowiadam, bo mi szkoda klawiatury....

temat wiary czy niewiary jest każdego indywidualnym wyborem, ale z tym pomnikiem w miejscu krzyża to chyba Cię pogięło, albo prowokujesz....

jakiego historycznego wydarzenia? tragedia, wypadek, żal dla wielu, ale krzyż należy do kościoła i tam powinien stać, albo na miejscu katastrofy, a z tego co wiem, to Tupolew nie spadł koło Pałacu Prezydenckiego... :mrgreen: , Pałacu, który jest miejscem urzędowania Prezydenta WSZYSTKICH Polaków, a nie tylko miejscem kultu kaczyńskich i ich popleczników, i ja, jako obywatel tego państwa nie zgadzam się na ozdabianie Pałacu Mojego Prezydenta krzyżami, pomnikami i innymi relikwiami kultu, z którym nie wszyscy się utożsamiają. Jak kaczyński chce zapalić lampkę bratu, to niech wsadzi dupę do pociągu i jedzie tam, gdzie pochował z dziwiszem braciszka - na Wawel :mrgreen: ....Wiem, że kaczyńskiemu najbardziej by pasowało zrobienie mauzoleum brata w Pałacu, i przeniesienie jak się wyraża - pana Komorowskiego gdzieś na ubocze....ale człowiek, który nie szanuje demokratycznie wybranego Prezydenta swojego kraju nie szanuje tym samym siebie, narodu, Ojczyzny, i jako taki powinien sam zrobić ze sobą porządek.... :twisted::mrgreen::evil: jak mu kiedyś zaćma opadnie i wróci rozum-ek (nie wierzę w to... :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź gumowy młotek i puknij się może lekko w główkę.... ,

jest to jakis pomysł :D ......a pomnik i wiece poparcia "obronców krzyża"..proponuje pod domem p. JK albo pod siedziba pis.

N.Świat , Krakowskie Przedmiescie az do starego Miasta to nie miejsce na pomnik "katastrofy" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa :idea: , miałem se wziąć rodzine, już kupiłem karton zniczy, pożyczyłem z parafii megafon, kupiłem proporczyki

"pielgrzym" , karimata i śpiwór zapakowany, radio nastawione na toruń, gps też, polska flaga z napisem " Nowy Sącz z JARKIEM ", kanapki na nocne czuwanie zrobione, u fryzjera byłem , no bo telewizja :roll: , tydzień nie piłem żeby jakoś wyglądać , a tu taki zonk :evil:

 

zabrali mi krzyż, i co ja biedny teraz poradze :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi opetanych nienawiścią i innych talibów każde miejsce jest dobre....a państwo reprezentowane przez rząd jest nieruchawe i pokazuje swój brak konsekwencji i zdecydowania.....nie wpływa to pozytywnie na opinię....u mnie taka słabość, niestety, dyskwalifikuje miłościwie nam panujących....i zaczyna się robić pustka...bo nie ma alternatywy....chyba, że Alternatywy 4.... :lol: nie pozostaje nic innego, jak się wysrać na politykę, nie włączać wiadomości i mieć to wszystko w głębokim poważaniu....ale jak nie przejmować się losami Ojczyzny....? Jestem z pokolenia, dla którego jeszcze jest ważna, i jak ktoś ją szarga i ośmiesza jak kaczyński i spółka , nóż się w kieszeni otwiera w sensie scyzoryk... :mrgreen::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa :idea: , miałem se wziąć rodzine, już kupiłem karton zniczy, pożyczyłem z parafii megafon, kupiłem proporczyki

"pielgrzym" , karimata i śpiwór zapakowany, radio nastawione na toruń, gps też, polska flaga z napisem " Nowy Sącz z JARKIEM ", kanapki na nocne czuwanie zrobione, u fryzjera byłem , no bo telewizja :roll: , tydzień nie piłem żeby jakoś wyglądać , a tu taki zonk :evil:

 

zabrali mi krzyż, i co ja biedny teraz poradze :oops:

Wez do tego kilka zgrzewek żywca . Do mnie masz bliżej i śpiewał Ci nikt nad głową rano nie będzie . :mrgreen:

 

-- 17 wrz 2010, o 22:23 --

 

weź gumowy młotek i puknij się może lekko w główkę.... :?: :) ,

na temat kaczyńskich się nie wypowiadam, bo mi szkoda klawiatury....

temat wiary czy niewiary jest każdego indywidualnym wyborem, ale z tym pomnikiem w miejscu krzyża to chyba Cię pogięło, albo prowokujesz....

jakiego historycznego wydarzenia? tragedia, wypadek, żal dla wielu, ale krzyż należy do kościoła i tam powinien stać, albo na miejscu katastrofy, a z tego co wiem, to Tupolew nie spadł koło Pałacu Prezydenckiego... :mrgreen: , Pałacu, który jest miejscem urzędowania Prezydenta WSZYSTKICH Polaków, a nie tylko miejscem kultu kaczyńskich i ich popleczników, i ja, jako obywatel tego państwa nie zgadzam się na ozdabianie Pałacu Mojego Prezydenta krzyżami, pomnikami i innymi relikwiami kultu, z którym nie wszyscy się utożsamiają. Jak kaczyński chce zapalić lampkę bratu, to niech wsadzi dupę do pociągu i jedzie tam, gdzie pochował z dziwiszem braciszka - na Wawel :mrgreen: ....Wiem, że kaczyńskiemu najbardziej by pasowało zrobienie mauzoleum brata w Pałacu, i przeniesienie jak się wyraża - pana Komorowskiego gdzieś na ubocze....ale człowiek, który nie szanuje demokratycznie wybranego Prezydenta swojego kraju nie szanuje tym samym siebie, narodu, Ojczyzny, i jako taki powinien sam zrobić ze sobą porządek.... :twisted::mrgreen::evil: jak mu kiedyś zaćma opadnie i wróci rozum-ek (nie wierzę w to... :( )

I tu się z Tobą zgadzam . :P

Mam wrażenie , że Jarosław swoim postępowaniem chce odkupić jakieś stare winy wobec brata . Myślę , że coś głęboko w nim siedzi - może mu sikał w pieluchy albo do butelki z mlekiem ? Może ma poczucie że jest winny za śmierć ? Przecież Jarosław przed 10 kwietnia nie był tak zawzięty i nie walczył z całym światem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez do tego kilka zgrzewek żywca . Do mnie masz bliżej i śpiewał Ci nikt nad głową rano nie będzie . :mrgreen:

 

 

no co Ty :idea: , do mnie rodzina przyjechała z czikago , i chciałem im pokazać jaki ze mnie patrijota :twisted: , a tu lipa :oops: . W takim razie stolyce mam w poważaniu i jade z nimi na wawel , pokażę im zimnego lecha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajny temat :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

po przeczytaniu kilka spostrzeżeń:

- Grzesiek, Andrzej K, Jabar zdecydownie posty na +++++++++++++

- grzywaczewski jestem zszokowany twoją matematyką i argumentami :shock: . Na tej podwyżce VATU o dwadziesicia kilka procent poległeś na amen, choć próbowałeś to naginać jak stary wprawny pisowiec :mrgreen: . Rozmumiem że chcesz powiedziec że obniżkę np dochodowego z przykładowo z 20 na 15% należałoby ogłaszać jako 25 % obniżkę podatków :lol::lol::lol::lol::lol:

Numer z kredytem na nieruchomość - genialny, polegeś jeszcze bardziej, choć domyślam się że do paru osób dotarłeś, inaczej pis nie miałby tych ok 20% poparcia. Jeśli ktoś podpisuje umowe na 20-30 lat w której bank może sobie w dowolny sposób zmieniać marżę to serdecznie gratuluję i życzę mocnych nerwów, w normalnych umowach zmienny (ale niezależny od banku) jest WIBOR/LIBOR a marża banku stała, choć mam wrażenie ze kompletnie pomyliłes pojęcia LIBOR /marża więc może coś innego miałeś na myśli.

 

 

Generalnie nikt nie mówi że teraz jest rożowo ale IMHO gdyby obecnie był ktoś inny u władzy, nie daj Boże PIS, to wtedy z ich poglądami na gospodarkę i bardzo złą sytuacją na świecie bylibyśmy naprawdę w CZARNEJ DUPIE.

 

Kryzys swiatowy to było coś o czym PIS nie śnił nawet w najbardziej śmiałych optmistycznych snach, dla nich im gorzej tym lepiej bo skuteczniej mogą uprawiać tą swoją pseudo troskę . Trafili 6 w totka 100 razy z rzędu

 

To tyle, choć coś mam wrażenie że ten temat nie był strzałem w 10 i bedzie coraz goręcej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotorsport ja jednak radzilbym bardzo mocno rozgraniczyc niechęć do Kaczyńskiego a trzezwą ocenę tego co się wydarzyło. Chcesz żeby Jarek szanowal obecnie panującego prezydenta a sam nie szanujesz byłego przykładowo tym ze uważasz ze nie było to historyczne wydarzenie. Otóż było bo jak inaczej nazwać przedwczesne smierć panujacego prezydenta? Historycy jeszcze długo bedą analizować jakie poniosło to za sobą konsekwencje a twoje wnuki nie bedą wiedzieć kim był Kwaśniewski ale za to bedą wiedzieć kim był Kaczyński i jak zginął. Czy Lech powinien mieć pomniki? Tak. Czy akurat tam? Nie wiem nie znam się ... Ale nawet Kennedy ma w cholerę pomników w całym USA i jego i jego smierć najbardziej pamięta się jeżeli chodzi o prezydentów. Ja wiem ze większość z was szlak jasny trafi jak zobaczy pomnik Kaczyńskiego ale będzie to pomnik historycznej postaci.

 

Każdy Angoli wie o drużynie Manchesteru która zginęła w katastrofie, maja swoje muzea i pomniki na old traford i tak to działa.

Ja jeszcze raz mówię nie jestem za stawianiem pomnika przed pałacem prezydenckim ale te pomniki powstaną. Jakoś stawiają dalej pomniki gomulce teraz i nikt mega zadymynie robi.

 

Przepraszam za błędy i interpuncie pisze z tel a on sobie pisze co chce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon gdzie ja napisałem ze Kaczyński powinien mieć pomnik przed pałacem prezydenckim?Napisałem jedynie za pomniki Kaczyńskiego mogą, bedą, i musza powstawać nawet w Warszawie. Jasne ze bedą obrzucane często przez Adamusa sloikami z fekaliami :-) ale bedą.

 

Prawda jest jednak taka ze wcześniej nie byłoby na ten temat zbytniej dyskusji a to ze sam Jarek zniechęca do pamięci o bracie wiec bedą z tym mega problemy.... Typu nius dnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotorsport ja jednak radzilbym bardzo mocno rozgraniczyc niechęć do Kaczyńskiego a trzezwą ocenę tego co się wydarzyło. Chcesz żeby Jarek szanowal obecnie panującego prezydenta a sam nie szanujesz byłego przykładowo tym ze uważasz ze nie było to historyczne wydarzenie. Otóż było bo jak inaczej nazwać przedwczesne smierć panujacego prezydenta? Historycy jeszcze długo bedą analizować jakie poniosło to za sobą konsekwencje a twoje wnuki nie bedą wiedzieć kim był Kwaśniewski ale za to bedą wiedzieć kim był Kaczyński i jak zginął. Czy Lech powinien mieć pomniki? Tak. Czy akurat tam? Nie wiem nie znam się ... Ale nawet Kennedy ma w cholerę pomników w całym USA i jego i jego smierć najbardziej pamięta się jeżeli chodzi o prezydentów. Ja wiem ze większość z was szlak jasny trafi jak zobaczy pomnik Kaczyńskiego ale będzie to pomnik historycznej postaci.

 

Każdy Angoli wie o drużynie Manchesteru która zginęła w katastrofie, maja swoje muzea i pomniki na old traford i tak to działa.

Ja jeszcze raz mówię nie jestem za stawianiem pomnika przed pałacem prezydenckim ale te pomniki powstaną. Jakoś stawiają dalej pomniki gomulce teraz i nikt mega zadymynie robi.

 

Przepraszam za błędy i interpuncie pisze z tel a on sobie pisze co chce ;-)

 

 

Premo , podoba mi sie Twoje auto :D , ale już to co mówisz, nie :idea: , choć oczywiście doceniam Twoje zdanie i go szanuje , i każdy ma do tego prawo. Dla mnie Bracia K. od samego początku , do były dwa zera, nawzajem sie sumujące czyli dalej 0 :roll:

A to co teraz ten karzeł zza krzaka wyczynia, to przechodzi ludzkie pojęcie, i w tej chwili naprawde Bogu dziekuje , że ten oszołom nie został prezydentem , bo naprawde byłby wstyd na całej arenie światowej :roll:

Jak sobie jego przypomne , z tą sztuczną mową dziękczynną do narodu rosyjskiego , a teraz co wyczynia :idea: , to na prawde , jak bym go spotkał , to bym mu nakopał do dupy , podćwiekowanym wojskowym butem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest krzyz :mrgreen:

 

a wam powiem tak

 

mnie jest dobrze

 

zaczalem od Ozujsko

 

potem 4 Karlovacko

 

potem troche Prosek i Mioduvno

 

i sie dobilem Chivasem ze spritem :mrgreen:

 

jest gut

 

teraz to moge wyrwac tego krzyza nawet z kaplicy :mrgreen:

 

az sie dziwie, ze jeszcze sie nie zpiukowalem po tekiej mieszance, ale tu gdzie jestem to nie ma znaczenia chyba

 

jutro Zadar bedzie grany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...