Skocz do zawartości

Niewiasty to dziwne są...


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomniało mi się:

 

[dzwoni telefon]

- Grzesiek, dlaczego TV nie działa?

- A jest włączony do kontaktu?

- aha, ok

:roll:

 

Oj z tym to trzeba uważać... do mnie kiedyś zadzwoniła bardzo dobra koleżanka z problemem, że jej brat coś zrobił z komputerem i ona go włączyć nie może. Akurat trafiła w mój dobry humor i niestety zapytałem czy wtyczka jest w kontakcie...

 

Przez 2 miesiące się do mnie nie odezwała...

 

3 dni dochodzenie dlaczego internet mobilny nie działa. Po 3 dniach zapytałem czy wsadziła modem w USB. Obraziła się. Zadałem (po 2 godzinach jak już ODEBRAŁA TELEFON) pytanie czy w modem wsadzona jest karta SIM...

 

I do dziś się z tego śmiejemy bo nie była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... córka mnie przed chwilą od kompa oderwała:

 

- Tato, nie wiem co się dzieje z pralką. Nastawiłam o 3-ciej po południu, a ona cos tam cały czas próbuje robić... ale nie pierze!

 

Cóż... odkręciłem ten kranik na dolocie... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a my jesteśmy daltonistami.

(...)

No bo który z nas zna kolor mysi, gołębi, łososiowy, jagodowy, że nie wspomnę o ekri..

To byście się zdziwili... Są wyjątki. U nas to ja jestem specem od kolorów; moja może i je rozróżnia, ale sprawia wrażenie, że jest Jej wszystko jedno. Gdy przychodzi do ubierania muszę zawsze całościowo sprawdzać kolorystykę.

 

Najgorzej jest na drodze, gdzie na sygnalizatorach nie odróżnia zielonego od żółtego, a i czasem od czerwonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona mi wlasnie stwierdzila, ze nie ma kororu morelowego i brzoskwiniowego*. Jest to wymysl firm produkujacych farby.

Za przyklad popierajacy teze podala koror 'drewniany', ktory czasami pojawia sie w takich dyskusjach.

 

*Lososiowy natomiast jest. Jest on troche bardziej rozowy niz morelowy/brzoskwiniowy, ktore to nie istnieja.

 

Koniec stenogramu/relacji z rozmowy na temat kororow. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś musiałem nauczyć się (dla mojego dobra) odróżniać "czerwień granatu", "burgund", "oberżynę" i "czekoladę" i coś tam jeszcze. A wszystko to przecie identyczne było :roll: Temat koloru włosów był na tyle drażliwy, że po jednym moim tekście zapanowała bodaj dwutygodniowa cisza w kontaktach. A ja tylko (czyt. z premedytacją) stwierdziłem: Kochanie, idź do fryzjera, wyglądasz jakbyś się z postrzyżyn owiec urwała :twisted: .

Ps1. Kochanie było u fryzjera dosłownie godzinę przed rzeczoną rozmową.

Ps2. Już dawno nie muszę odróżniać kolorów i farb.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy mój mężczyzna tankuje, otwieram maskę i uzupełniam płyn do spryskiwaczy

 

 

czyli kobitka morduje się z maską i płynem do spryskiwaczy, a facet stoi i pilnuje, żeby czasami pistoletu z wlewu nie wyrwało :twisted::mrgreen:

 

A Moja nie zdaje sobie sprawy, że to pilnowanie to takie odpowiedzialne zadanie i ostatnio obraziła się jak prosiłem coby szybki przemyła :mrgreen::mrgreen:

 

 

naprawdę szacuneczek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś musiałem nauczyć się (dla mojego dobra) odróżniać "czerwień granatu", "burgund", "oberżynę" i "czekoladę"

Waraxe, przeciez to dziecinnie proste:

 

Czerwien granatu:

wubuch.jpg

 

 

Burgund:

burgund.jpg

 

 

Oberżyna:

oberzyna.jpg

 

 

Czekolada:

czekolada.jpg

 

 

:mrgreen:

i że to niby my jesteśmy dziwne, tak? :twisted:

 

-- 3 sie 2010, o 22:23 --

 

Za to kolor subarowy-jedyny-właściwy-niebieski jest kobietom obcy :mrgreen:

a ja się tyle czasu zastanawiałam dlaczego moje Subaru ma inny kolor... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz już wszystko jasne - ja po prostu nie wiem jaki powinien być, bo jestem kobietą :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...