Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak głośno śmiejecię się z tych co dopiero się uczą prowadzić samochód , a nie przemieszczać się w miarę zgodnie z przepisami?

 

 

Smiać to się będziesz Ty, a raczej będzie Ci się paszcza cieszyła ;-)

 

 

Wyśmiewanie byłoby objawem ciężkiej głupoty, nie przypominam sobie żeby atmosfera nie była super. Ja osobiście widziałęm może jednego - dwóch ludzi na SJS którzy budzili mój uśmiech ale to dlatego że kupili sobie masakrycznie trudne w prowadzeniu auta nad którymi kompletnie nie panowali - chyba dla lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście chodzi o bezpieczeństwo.

 

Że zacytuje część teoretyczną ostatniego SJS forumowego. "Nie nauczymy was tu bezpiecznej jazdy bo to zalezy od głowy, ale możemy was tu nauczyć prawidłowej technicznie jazdy." koniec cytatu ;-)

 

Wpadaj. Na pewno będziesz się dobrze bawił. Szkoda że się nie pościgamy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewanie byłoby objawem ciężkiej głupoty, nie przypominam sobie żeby atmosfera nie była super. Ja osobiście widziałęm może jednego - dwóch ludzi na SJS którzy budzili mój uśmiech ale to dlatego że kupili sobie masakrycznie trudne w prowadzeniu auta nad którymi kompletnie nie panowali - chyba dla lansu.

 

O to śmianie się to było w "". Chyba Babcia po odpowiedniej modernizacji będzie odpowiednia do takiej nauki? (Babcie chyba znasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Babcia po odpowiedniej modernizacji będzie odpowiednia do takiej nauki? (Babcie chyba znasz?)

 

 

Babaci jest bardzo odpowiednia :-) Spędziłem w Babci sporo czasu i km na różnych miejscach :-) Szkoda że nie na jedynie słusznym fotelu..no ale tam był kompetentniejszy kierownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael jeśli ten mój wyjazd wypali to objecuję że będziesz mógł Jej przetestować czterotłoczkowe zaciski, komplet Tarox-ów, yokohamy, rozpórkę, skórę na kierownicy no i będziesz mógł się napawać widokiem sflokowanej a przez to nieodbijającej się w przedniej szybie deski rozdzielczej.

 

I wcale się nie chwalę :mrgreen::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...