Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dokładnie tak zrobię... Legacy mam możliwość się przejechać, a sierrą może w niedzielę na giełdzie... I przy okazji pewnie coś znajdę... Jeżeli padnie na sierrę to sporo czasu na uzbieranie "kasy" mi nie trzeba z Legacy troszkę dłużej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotr - zaciekawiłeś mnie :-)

 

 

P.S.

dzięki za mail - badam czy to to...

 

:)

Jeszcze się postaram.

 

 

Piotr, bardzo chętnie... A czy ten kontakt to też jest mochanik...?? ktoś z warsztatem...??

Może jak się uda to już w nastęonym miesiącu będę posiadaczem... :mrgreen:

tak mechanik, i to z Krakowa :P

Częsci też ma.

Pozdrawiam.

P.S. ja mogę też troszke pomóc , może obejrzec jakąś jak bedzie niedaleko, albo zapytac o dobry egzemplarz. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ja mogę też troszke pomóc ,

 

.... Piotr a mi w sprwie rodzimej produkcji nie chciałeś pomóc tylko przy jakiś ścierach się ujawniasz :P 8)

 

.....CracowDragon, kupuj szpeja i robimy wspólnego team-a :twisted: .....

 

 

 

.... :arrow: wracając do tematu części wieczornej, czy teraz jest wymagana wpłata jakiejś zaliczki czy płacimy na miejscu :?: .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt (i inni zainteresowani): za część extreme płacicie na miejscu; co trzeba zaliczkować ewentualnie na żarcie, to załatwię.

 

W weekend będę ustalał menu - wtedy też OSTATECZNIE muszę określić liczbę osób (zwłaszcza co do łóżek; z żarciem gospodarze są bardziej elastyczni... nooo, co najwyżej dostaniemy mniejsze porcje, jak się ktoś niezdecydowany zwali do stołu na ostatnią chwilę :evil: ).

 

Ostatecznie = pi razy drzwi, z dokładnością do jednej-dwóch osób (no, góra trzech :roll: ).

Dlatego kole soboty rano prosiłbym jednak o deklaracje tych, którzy dotąd takowych wyraźnie nie złożyli - tu lub na priva/maila.

 

Stan, jaki mam odnotowany na dziś:

PEWNI:

Abt, Azrael, charlie, CracowDragon + 1, Gazik, Landm + 1, matt + 1, OGS + 1, Piotr, vroobel, WiS + 2, WRC fan + Magda.

 

Ze znakiem zapytania: Vert, Alex (???)...

 

Jak coś mylę albo o kimś zapominam - excusez moi, poprawcie.

 

Pary jedno- i różnopłciowe informuję, że można spać razem i jeść oddzielnie, jakby co (chociaż gospodarze mają głęboko konserwatywne przekonania i zapewne głosują na PiS 8) ).

Wyjdzie taniej, cieplej i przyjemniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS ja tam mogę spać nawet na podłodzę... twardości paneli (czy co tam jest) po zmiękczeniu na ognisku i tak nie będę czuł... Więc jak się ktoś pojawi w ostatniej chwili to nie ma sprawy.. :wink:

yyy... WRC fan... :evil: Nie dobrze, że nie jedzie... To pałką przez łeb i do samochodu... Przecież jakieś instynkty pierwotne jeszcze w Nas są... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość:
WiS, moja Magda odpada niestety

:(:cry: ... a może jednak zastosuj radę Dragona...?

 

 

To nie jest tak że Magda nie chce jechać :wink: Magda chce i to bardzo, ale niestety finanse nie pozwalają, a w tym momencie Magda zaczęła studia zaoczne ale jeszcze pracy nie znalazła więc każda złotówka sie że tak powiem liczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan... Co to za maniana... W rodzinie takie posty... :?: :wink:

Należało rzucić hasło "Pomożecie... :?: " A usłyszał byś jedno gromkie "Pomożemy...". Więc nie piszcie towarzyszu tutaj takich bzdur tylko zabierać Pannę pod pachę i na SJS...

:mrgreen::mrgreen:

 

PS przecież jak by nie patrzeć więcej Kobiet to tylko lepiej zrobi Nam Wszystkim... Będzie dodatkowo do kogo gębe rozwierać i na kim oko zawiesić... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu dawno nie byłem w tym wątku a jest tak rozbudowany,że przeczytać go niepodobna. W związku z tym,że sie wybieram pojeździć troszkę to daj Smoku kilka info, tzn o której w piątek tam się mam pojawić, czy jedziecie jakoś razem(gdzie i o której zbiórka), czy trzeba może kogoś zabrać? nie mamy jeszcze decyzji czy będziemy na dwa czy na jedno auto a to się może okazać w ostatatniej chwili więc zapytuję: czy jak przyjedziemy na 2 auta to za drugie możemy uiścić na miejscu i pojeździć ? oczywiście za to jedno kaskę przelałem :D Tyle pytań,może mi jeszcze co wpadnie do łepetyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, sprawa wygląda tak...

Na miejscu trzeba by być koło 9 rano...

Za drugi samochód można oczywiście zapłacić na miejscu... Podstawową ekipę mamy (czyli wystarczającą ilość do zorganizowania SJS'u), a każdny następny samochód mile widziany...

Na pewno będziemy jechać w kilka samochodów, więc zapraszamy do konwoju... Ja proponuję zbiurkę na stacji BP na 29 przy wylocie na Kielce...

Co do zabrania ludzi... Jeżeli ja zabiorę WRC fan'a i Magdę to mam full, a jest jeszcze chociażby charlie... Może ktoś jeszcze się znaleść kto się zgłosi w ostatniej chili na widza.... Jeżeli Monisia dostanie wolne to może chceć zostawić Hansa i się z kimś zabrać... Jak widać chyba lepiej się umówić w jakimś miejscu.... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zabrania ludzi... Jeżeli ja zabiorę WRC fan'a i Magdę to mam full, a jest jeszcze chociażby charlie... Może ktoś jeszcze się znaleść kto się zgłosi w ostatniej chili na widza....

 

Piotr jakiś czas temu pisał że jak coś to mnie zabierze, więc w sytuacji jak pojade(pojedziemy 8) ) z Tobą to są miejsca u Piotra jeszcze. Najlepiej niech sam sie w tej kwestii wypowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...