Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja za jakiś czas wrzucę jeszcze "stronę finansową" częsci ekstremalnej... Ale to jak się wstępna gromadka uzbiera.

Na pewno będę ZNACZNIE tańszy, niż Smok z jego częścią torową... :mrgreen: Przypuszczam, że pomijalnie mały w relacji z kosztem SJS-u, opon, paliwa i innych takich... Na przykład - blacharki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje Rambo jest na gwarancji więc troszkę mniej zmartwień... :wink: paliwo można przeżyć... :roll: Blacharka...?? WiS nie strasz nam potencjalnych uczestników... :twisted: Opony zdzierają się wszędzie, a i tak te już mam do wywalenia... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS nie strasz nam potencjalnych uczestników... Opony zdzierają się wszędzie

1. Nie straszę, tylko się zabezpieczam... Jakby co, nikt nie powie, że organizatorzy nie ostrzegali, ze obcowanie z nimi może być niezdrowe dla zdrowia 8)

2. Jakby co, mam pod Kielcami zaprzyjaźnionych, solidnych i niedrogich blacharzy. I jestem u nich na procencie :lol:

3. Mi się tam opony nie zedrą, bo jak już pisałem: zamierzam wietrzyć łokieć i kibicować czirliderkom :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czirliderki obiecują obiecują a i tak nic z tego nie wyjdzie... :wink:

 

Ja Ci to mówię... Jedną znam i powyższy tekst jest pisany z premedytacją, w oparciu o doświadczenia... :roll: :wink: :mrgreen: ( Nie doszukujcie się w tym żadnych podtekstów... :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mię zmartwił... :shock: Nie może to być!!! Bo sobie opony zedrę, jak ich nie będzie... :cry:

 

A jakby kto nie miał czym jeździć na SJS-ie, to na stronie SIP pojawiło się takie oto ogłoszonko:

 

358) Subaru Impreza WRX GT turbo

Rok produkcji: 2000

Data 1 rejesTRacji: 03/2005

Kolor: niebieski metalic

Przebieg: 78500 km

Wyposażenie: Wyposażenie:

klimatyzacja, elektryczne szyby, kompletny wydech Super Sprint, tan bardzo dobry.

Kontakt: 604 615 070

E-mail: danntrans@onet.pl

51000 PLN

 

Ładne... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...