Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli SJS ma być 17-18.09 i w Poznaniu, to w takich okolicznościach wstępnie zgłaszam akces na Poznań, bo wszystko wskazuje na to, że wtedy nawiedzę stolicę Pyrlandii.

A może uda mi się jeszcze namówić znajomego, nowo-upieczonego właściciela Forestera.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie górniczki? Chyba pojadę z drzewem do lasu - małżonkę wezmę,

 

Bierz małżowinkę, Michał, bierz - będziesz miał jak znalazł, bo o ile poprzednio górniczki występowały w nadmiarze, to tym razem planuję ich dramatyczny deficyt... :twisted:

 

A co do lokalizacji, to ja nie zamierzam kolegom z Zachodu odbierać frajdy - jeśli tylko zbierze się grupa na Poznań, to niech SJS nr 2 będzie tam... a w Kielcach zrobimy "trójkę" :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaprzęgnę Rambo na SJS... :mrgreen: A co... Nie będzie się przeciez w garażu marnowało... :twisted: Trzeba go czaserm przepalić, a na SJS'ie to sobie pochodzi silniczek popracuje i będzie cacy... :twisted: Jeżeli moi widzowie wypalą to nie ma sprawy charlie ale na tej ilości koniec bo to auta mi się więcej nie zmieści... Może zabiorę dwie osoby z pomponami... :twisted: Kumple by fajnie wyglądali... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze "śnieżnym" SJS-em w Kielcach bardzo mi się podoba... Tylko wtedy jako pogram wieczorny - zamiast ogniska kulig z pochodniami (za kuniem oczywiście, nie za foresterem... ;-) )

Co pomysłowi wrześniowemu bynajmniej nie przeczy.

 

Smoku: gdyby termin miał się nieco przesunąć, to we wszystkie inne weekendy wrześniowe, akurat poza 17.09, ja byłbym chętny na "listę podstawową". 17. jestem wolny niestety dopiero około 15.00 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowynie tak! do grupy próbującej nie dać się wyrzucić sile odśrodkowej z asfaltu na grzyby :mrgreen:

Nie ukrywam,że bardziej pasują mi Kielce. Poza tym może uda się namówić znajomego z ESTAJEM.

Pozdrawiam i czekam na następne zgłoszenia.

 

Piotr, może będzie okazja pogadać o sile grawitacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, może będzie okazja pogadać o sile grawitacji :wink:

 

O siłach odśrodkowych i siłach grawitacji zawsze chętnie rozmawiam :)

Do zobaczenia, no chyba, że się uda jeszcze jakoś wczesniej w górach. Mam Twojego PW, jak będzie u mnie luźniej to napiszę. Może wtedy jakiś wypadzik :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Kielc i przyjade STI

 

Ale jako widz ćzy jako uczestnik...??

 

Jak poczatekk wrzesnia to jezeli bede to tyllko jako widz, chyba ze koniec to moze bede mial czym jezdzic....

 

Kuba nawet nie gadaj... Dasz radę... Moja wiara w Ciebie jest nieograniczona... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połowa września, to dopisać proszę PSz i mnie na Kielce i tylko Kielce.

 

No właśnie. Nie było mnie na forum kilka dni i widzę, że jestem już pobookowany. Taaa. Kilece OK. Czy moge zarezerwować jakąs lawetkę, to byłby mój pierwszy SJS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...