Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Abt Ty samochodem a bonus tzn. dodatkowy uczestnik na torze...??

 

Jak tylko się uzbiera ludzi to będzie na 100%... myślę że jeżeli osoby tu zadeklarowane są pewne wyjazdu to mogę już dzwonić...

mamy 6 -8 osób więć można rozmawiać... :mrgreen:

Tylko napiszcie mi czy cały piątek razem ze szkoleniem czy tylko tor... Jak kto da radę...?? Ja popieram propozycję Piotr'a i jestem na cały dzien dyspozycyjny...

 

Tak a propos co powiedzie na mały konwój do Kielc...??

Ja nie będę miał czym cisnąć, ale postaram się dotrzymać kroku Piotr'owi bez względu na straty w baku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam zamiasr zasilic szeregi antyczne + dodatkowe auto.

zeby nie zasmiecac, to napisz mi na pw wiadomosc jak bedzie trzeba

okreslic sie na 100%. wstepnie kolege informowalem i byl bardzo na tak.

mowa byla jednak o pierwszym terminie.

tak jak pisalem wczesniej. przyjdzie czas na ostateczna odp to przekrece i potwierdze.

 

pozdr

 

 

ps. zawsze mozna zorganizowac mini-ekspres-spot przy "falujacym boisku" :lol:

i ustalic szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety nie mogę tak zrobić... Najpierw muszę mieć chętnych na 100%. Jak zarezerwuje i okaże się że są 3 osoby to będzie kłopot... Po co to nam...?? Żeby nas już nie wpuścili...?? Jak będę miał 6-7 pewnych deklaracji to zadzwonię i zarezerwuję...

 

Ja jestem pewniak...

Piotr z tego co czytałem również... (żeby nie było że przypisuję tu kogoś na siłę, to tylko obserwacje wypowiedzi)

WiS również deklarował się dość poważnie... Więc są już trzy osoby... Wesoly pisał że woli puźniej ale przyjedzie i jeszcze MOŻE (tego właśnie chcę uniknąć) załatwi dwa dodatkowe samochody na tor (i to z kierowcami) więc byłoby cztery pewne i dwie może...

Abt jeżeli Ty i kolega na 100% to jutro tor będzie na 100% zarezerwowany... Mam nadzieję, że jutro inni forumowicze którzy się deklarowali na 17.09 wypowiedzą się co do swojej obecności... Najlepiej byłoby zebrać po np. 50zł na wszelki wypadek i gwarancję uczestnictwa, ale wiem że to nie przejdzie, więc proszę tylko o szczere deklaracje... Jestem jako "organizator" (tylko bez odpowiedniej koluszki :evil: ) i to ja będę miał nieprzyjemną rozmowę jeżeli przyjdzie mi dzwonić i odwoływać tor w ostatniej chwili :mrgreen: Jednak aby zadzwonić coś muszę wiedzieć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudna sprawa teraz, bo u mnie z kasą tak średnio by dwa SJSy obskoczyć. Pierwotnie zakładałem, że chciałbym się na zimowy załapać. Ale taki późnoletni/wczesnojesienny też kuszący jest. Pytanie z czysto praktycznego punktu widzenia, na który lepiej jechać? Ja obstawiam zimowy, ale może ktoś ma racjonalen argumenty za wcześniejszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta ten tor jest wystarczająco śliski jak jest suchy a może nawet na jakiś deszczyk trafimy... To już nie będzie potrzebne nic więcej... Jak uważasz ale ja bym się wybrał teraz... inna sprawa że poprostu ja bym w zimie pewnie nie dał rady... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS również deklarował się dość poważnie...

100%: tor + ognisko, of course :twisted:

 

Właśnie... zaznaczajcie, kto je, pije i nocuje, OK?

 

Aflinta:

Ja obstawiam zimowy, ale może ktoś ma racjonalen argumenty za wcześniejszym?

1. Wcześniejszy jest wcześniej.

2. Po wcześniejszym będzie ognisko, a po późniejszym - cholera wie.

3. Na późniejszym może być ślisko, więc lepiej być ostrożnym i przećwiczyć na sucho.

4. Wcześniejszy już się organizuje, a czy późniejszy się będzie organizować...? A jak w międzyczasie będzie zamach terrorysyczny, albo zamkną tor, albo SJS się przebranżowi... na ten przykład? Lepszy wróbel w garści.

5. No i w ogóle...

:lol: :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz mnie na 100% + drugie auto.

jak nie ten kolega, z ktorym rozmawialem, to inny chetny sie znajdzie.

to moze byc na mojej glowie. w koncu rezerwacje nie sa imienne, tylko od lba :wink: .

jak o mnie chodzi to moge wplacic zaliczke, tylko czy nie przepijesz smoku

jak cie pragnienie dopadnie :?: :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyjazd widzę w baaardzo jasnych barwach...

Dla zachęty będzie skrzynka piwa własnej produkcji

hmmm... No własnej produkcji nic nie mam ale zawsze coś innego się znajdzie... :mrgreen:

jeśli tylko ktoś nas ze sobą weźmie (Kajtuś, ja i Magda to palacze więc wiesz )

Możliwe że pojadą ze mną dwie osoby więc niestety nie gwarantuję... ale odpowiedz będę miał do 15.08 więc na wszystko będzie jeszcze czas... :wink:

wpisz mnie na 100% + drugie auto.

Oooo... I taka postawa mnie sie baaardzo podobać :mrgreen:

jak o mnie chodzi to moge wplacic zaliczke, tylko czy nie przepijesz smoku

jak cie pragnienie dopadnie

co jak co ale liczy się zaufanie... Nie będę nic zbierał bo forumowej brygacie wierzem... co do mojego pragnienia to na ognisku zagaszę je na dłuższy czas... :mrgreen:

 

No to w takim razie jutro dzwonię i rezerwuję tor...

 

Ja oczywiście zostaje na kiszkę z ogniska i nocleg... :!: :mrgreen::mrgreen:

 

Jednak chyba się przekwalifikuję i zajadę Subaraczkiem... Opel niech odpoczywa... Przyda mu się to.... :twisted: Jeszcze zdąży popracować na moją przyjemność... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becherovka, Bażant

lubię Cię...

 

i na przegryche pistacje i Lentilki

...nie lubię Cię :lol: :wink:

 

Ze swej strony - przewiduję domową naleweczkę o tajnym składzie, przez którą ożeniłem się ze swoją żoną... 8) Niezła imprezka się zapowiada - tylko czy aaaby te samochody są do tego wszystkiego niezbędne :roll: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony - przewiduję domową naleweczkę o tajnym składzie, przez którą ożeniłem się ze swoją żoną... 8)

 

Eeeee, przez którą - w rozumieniu, że nie ma brzydkich kobiet jest tylko za mało alkoholu.

Czy też raczej dzięki której - w rozumieniu co za wspaniała kobieta robi wspaniałe trunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...