Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jestem po rozmowie i mam wszelkie dane... Niestety wszystko będzie musiało się zmienić, więc czekam na kolejny odzew...

 

Wolny termin to 05.11.2005 (piątek) na torze Kielce... (jaki plus...?? ŚLISKO :mrgreen: )

 

Koszty plasują się następująco...

Za szkolenie i upalanie na torze koszt to 350zł (szkolenie może być w dwu wariantach

1- szkolenie w dwu grupach: stopień I i II z certyfikatem

2- Szkolenie "zbiorcze" czyli elementy z pierwszego i drugiego na raz - bez certyfikatu)

 

Jest opcja dla tych którzy nie mogą przyjechać z samego rana, czyli upalanie bez zajęć teoretycznych i koszt takiej zabawy to ok. 200zł...

 

Pan Dudek (chyba dobrze zapamiętałem nazwisko :roll: ) Nie ukrywa, że soboty praktycznie do końca roku są już zajęte przez przeróżne firmy... :evil:

 

Oczywiście upalanie oznacza tak jak ostatnio pomiary czasów itp. :mrgreen:

 

Ja osobiście się piszę, teraz zależy wszystko od Was... Listę wyczyszczę termin i miejsce w temacie określę i piszcie co o tym sądzicie... Chcieliśmy mieć SJS na śliskim i mamy do tego okazję...

 

Wiem, że problemem może być ten nieszczęsny piątek, ale... Mam nadzieję, że damy radę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że sporo czasu... Tak wstępnie narazie acz kolwiek będzie trzeba dać odpowiedz i zapewne im wcześniej tym lepiej.,..

 

 

Przepraszam żeczywiście 04.11.2005

 

Coś strasznie dużo gaf strzelam w tym wątku... :twisted::twisted: To zapewne z podniecenia... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny termin to 05.11.2005 (piątek) na torze Kielce... (jaki plus...?? ŚLISKO :mrgreen: )

 

Ja bym się wstepnie pisał na coś takiego - ale wcale nie jestem przekonany co do śliskości. Czasem faktycznie się trafia, ale niestety nie ma gwarancji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie nielubi. To uwaga dotycząca terminu a dokładniej żal z odległej daty. :(

Tak czy inaczej ja się piszę. Jezeli chodzi o wersje szkolenia to ta forumowa bardzo mi odpowiadala. Z drugiej strony nie wiem jak wygląda "szkólka" z certyfikatem. Może ktoś z wiekszym doswiadczeniem wypowie sie na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Dzwoniłem jeszcze raz i wycisnąłem wcześniejsze terminy :mrgreen: (wszystkie piątki... :wink: ) jest ich aż trzy... :twisted: Może z tego coś wybierzemy...

Te daty to

12.08

09.09

23.09

 

To już nam daje spore pole manewru... 8)

 

Uważam, że skoro mieliśmy organizować wyjazd 17 :arrow: to można go zrobić 23... Niewielki poślizg... Chyba, że zbierzemy się wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge w środku tygodnia i z ogniskiem, i potem jeszcze raz i ognisko i jeszcze raz, no dobra... dostosuję się :wink:
hehe a potem znowu nie bedziesz pamietal czy spales czy wracales do domu ;) ja jako widz na termin listopadowy zapewne takze bym sie pisal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie porobiło... :roll:

 

No to ja tak:

 

12.08. - nie mogę, nie ma mnie w Polsce na 100%.

9.09. - mogę i chcę, wariant I lub II, wsio rawno :twisted: Nie wiem jeszcze tylko czym... więc jakbym się wytoczył na tor czymś dziwnym, to proszę bez szoku... 8)

23.09. - diabli wiedzą, czy będę mógł, ale raczej będę znowu wyjechany.

 

Co do ogniska: można to zrobić w zajeździe przy torze, razem z noclegiem - parametry badałem poprzednio, do odnalezienia w wątku z poprzedniej imprezki. Ma to tę zaletę, że jakby mnie nie było, załatwicie sobie sprawę sami.

Gdyby stanęło na 9.09. - spróbuję skręcić jeszcze coś innego, może milszego... :roll: :wink:

 

Ale to zależy, jak się będą zbiorowe decyzje terminowo-frekwencyjne kształtowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...