Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna z Tatuażem Sherlock Holmes oglądał ktoś ma zamiar obejrzeć?

"Dziewczynę z Tatuażem" odpuść, jak chcesz wczuć się w szwedzki klimat to obejrzyj "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet", a najlepiej całą trylogię.

+1

 

Send with my HTC Sensation XL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Reacher - całkiem dobry film, nie porywa nie wiadomo jak, ale ogląda się przyjemnie. Intryga jest uknuta dość misternie, choć pewne sprawy można przewidzieć no i nie wiem czy elementy komediowe są faktycznie potrzebne. Siak czy owak polecam ;)

 

Parker - typowy dla Stathama, choć w pewnym momencie zaczyna być nudnawo, co na szczęście mija dość szybko. Niektórych może razić "niezniszczalność" głównego bohatera, ale w sumie... kogo to :P Polecam również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Reacher - całkiem dobry film, nie porywa nie wiadomo jak, ale ogląda się przyjemnie. Intryga jest uknuta dość misternie, choć pewne sprawy można przewidzieć no i nie wiem czy elementy komediowe są faktycznie potrzebne. Siak czy owak polecam ;)

 

Parker - typowy dla Stathama, choć w pewnym momencie zaczyna być nudnawo, co na szczęście mija dość szybko. Niektórych może razić "niezniszczalność" głównego bohatera, ale w sumie... kogo to :P Polecam również ;)

 

o widzisz i bardzo Ci dziękuję, bo właśnie czekają w kolejce i wygląda na to, że się doczekają :)

 

Olympus has fallen

porządna hollywoodzka strzelanka w obronie amerykańskiego stylu życia ;)

Edytowane przez Kubeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympus has fallen

porządna hollywoodzka strzelanka w obronie amerykańskiego stylu życia ;)

 

byłem na tym wczoraj w kinie i bardzo fajnie się oglądało te efekty na dużym ekranie i w nagłośnieniu przystosowanym do filmów akcji , ale i tu jak w Parkerze bohater niezniszczalny :D

 

a odnośnie szwedzkich filmów to polecam taki tytuł jak chińczyk

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziewczynę z Tatuażem" odpuść, jak chcesz wczuć się w szwedzki klimat to obejrzyj "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet", a najlepiej całą trylogię.

A już najlepiej ją (tę trylogię) przeczytać B)

Edytowane przez romek_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_W, o 21 kwiecień 2013 - 19:05, powiedział: Jankowski, o 21 kwiecień 2013 - 16:05, powiedział: Dziewczyna z Tatuażem Sherlock Holmes oglądał ktoś ma zamiar obejrzeć? "Dziewczynę z Tatuażem" odpuść, jak chcesz wczuć się w szwedzki klimat to obejrzyj "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet", a najlepiej całą trylogię.

A już najlepiej ją (tę trylogię) przeczytać B)

To wiadomo ;)

 

Może dlatego mi się filmy szwedzkie nie podobały ... strasznie się umęczyłam, ale obejrzałam wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego mi się filmy szwedzkie nie podobały ... strasznie się umęczyłam, ale obejrzałam wszystkie

Moja żona jest fanką wszelkich szwedzkich pisarzy, już nie mam gdzie tych książek trzymać w domu ;) .

Namówiła mnie na tą trylogię na ekranie. Pierwszy kiepski, drugi dno, do trzeciego nie podszedłem. Zony opinia podobna.

 

Aż dziwne, że te filmy są tak kiepskie. Ja z drugiej strony jestem wielkim fanem kina skandynawskiego, a tu takie rozczarowanie.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Jabłka Adama".

 

Oglądałem go jakiś czas temu, ale uwielbiam ten film. On jest po prostu dobry, ale dla wielbicieli kina skandynawskiego powinien być gratką.

Zresztą główną rolę gra Mads Mikkelsen i jest rewelacyjny B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAID - ale to tylko dla forumowiczów o mocnych nerwach ;) bardzo mocny :twisted:

 

jeśli chodzi o ten film gdzie ręce i nogi (a o łokciach i kolanach nie wspomne) latają we wszystkie strony to również polecam. ale dla fanów bijatyk w kartonowych scenografiach:)

 

z madsem mikkelsenem polecam dramat Tuż po weselu.

 

a ostatnio oglądałem francuski Poliss, o pracy policji obyczajowej we francji - również polecam.

Edytowane przez doom21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wiem, że film jest nie świeży, ale oglądnąłem "Drogówkę" Wojtka Smarzowskiego cieszyłem się jak głupi, że w końcu w polskim filmie pojawia się fajna bryka patrz Impreza GT, ale chcę pokazać swoje oburzenie. :angry: Dlaczego rozbili tak fajne auto? Akurat to ?! Mimo wszystko scena kiedy prostytutka odgryzła kawałek członka podczas tego wypadku w tym aucie była na pełnym kozaku :D Tu moje pytanie czy Subaru brało udział w jakimś innym polskim oprócz "Sfory" gdzie pojawiał się Forek S-Turbo i Impreza WRX. Jak było takie pytanie to przepraszam ;)

Edytowane przez Filippe_1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Star Trek Into Darkness. Rewelacja :yahoo: Jak poprzednia część, ciągle akcja okraszona typowo jankeskimi efektami. A wiem co mówię, bo przecież jestem zupełnie obiektywny... To, że moje auto nazywa się Enterprise nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia :mrgreen:

A poważnie - fanom serii czy w ogóle sf polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i przedmówcy polecam "Jack Reacher" - spodziewałem sie głupiego filmu akcji, a obejrzałem całkiem intrygujący i przede wszystkim nie nudny thriller! Cruise'a można lubić lub nie ale te postać naprawdę fajnie zagrał - do tego akurat elementy himorystuczne wydawały mi sie naprawdę błyskotliwe i dodajace całości smaczku :)

 

Ostatnio tez widziałem jeden z jego pierwszych filmów: "A few good men". Klasyka z 92 roku, w której rownież występują Demi Moore oraz fantastyczny Jack Nicholson. To z tego dzieła pochodzi jego słynny tekst: "YOU WANT THE TRUTH?! YOU CANT HANDLE THE TRUTH!!" Bardzo fajne kino wojskowo-sądowe i rownież świetna gra młodego Cruise'a.

 

Pozostając w klimatach sali rozpraw: "Primal Fear" z 96 roku, w rolach głównych Rysiek Gere oraz mlodziutki Edward Norton. Thriller psychologiczny: zamordowany został biskup, a młody chłopiec grany przez Nortona jest pierwszym podejrzanym. Twierdzi jednak, ze na miejscu zbrodni był jeszcze ktoś inny... Norton warty Oscara!!

 

A w przyszłym roku czeka nas nielada prezent: NEED FOR SPEED. Nie spodziewałbym sie rewelacyjnego scenariusza, ani utalentowanych aktorów, ale na pewno będzie duuuuzo akcji i mnóstwo szybkich samochodów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że film jest nie świeży, ale oglądnąłem "Drogówkę" Wojtka Smarzowskiego cieszyłem się jak głupi, że w końcu w polskim filmie pojawia się fajna bryka patrz Impreza GT, ale chcę pokazać swoje oburzenie. :angry: Dlaczego rozbili tak fajne auto? Akurat to ?! Mimo wszystko scena kiedy prostytutka odgryzła kawałek członka podczas tego wypadku w tym aucie była na pełnym kozaku :D Tu moje pytanie czy Subaru brało udział w jakimś innym polskim oprócz "Sfory" gdzie pojawiał się Forek S-Turbo i Impreza WRX. Jak było takie pytanie to przepraszam ;)

 

Jest caly wątek na temat Subaru pojawiajacych sie w filmach, o tu: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/1412-filmowe-subaru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i przedmówcy polecam "Jack Reacher" - spodziewałem sie głupiego filmu akcji, a obejrzałem całkiem intrygujący i przede wszystkim nie nudny thriller! Cruise'a można lubić lub nie ale te postać naprawdę fajnie zagrał - do tego akurat elementy himorystuczne wydawały mi sie naprawdę błyskotliwe i dodajace całości smaczku :)

 

Ostatnio tez widziałem jeden z jego pierwszych filmów: "A few good men". Klasyka z 92 roku, w której rownież występują Demi Moore oraz fantastyczny Jack Nicholson. To z tego dzieła pochodzi jego słynny tekst: "YOU WANT THE TRUTH?! YOU CANT HANDLE THE TRUTH!!" Bardzo fajne kino wojskowo-sądowe i rownież świetna gra młodego Cruise'a.

 

Pozostając w klimatach sali rozpraw: "Primal Fear" z 96 roku, w rolach głównych Rysiek Gere oraz mlodziutki Edward Norton. Thriller psychologiczny: zamordowany został biskup, a młody chłopiec grany przez Nortona jest pierwszym podejrzanym. Twierdzi jednak, ze na miejscu zbrodni był jeszcze ktoś inny... Norton warty Oscara!!

 

A w przyszłym roku czeka nas nielada prezent: NEED FOR SPEED. Nie spodziewałbym sie rewelacyjnego scenariusza, ani utalentowanych aktorów, ale na pewno będzie duuuuzo akcji i mnóstwo szybkich samochodów ;)

 

 

Scott Waugh jako reżyser gwarantuje, moim zdaniem, jakość akcji, którą zobaczymy na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/user/StudioFilmoweKADR/videos

http://www.youtube.com/user/StudioFilmoweTOR/videos

 

Trochę legalnej klasyki polskiego kina. Studia Filmowe KADR i TOR postanowiły opublikować na YouTube niektóre swoje filmy. M.in. Rejs, Trzy Kolory ..., Ucieczka z Kina "Wolność", Vabank itd. Można nadrobić nieco zaległości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wilhelmem Szmytem? Słyszałem, ze to straszne dno... Ciekaw jestem Twojej opinii!

Tak, z nim... i z jego synem ;)

 

Sam nie wiem, co mam o tym filmie myśleć. Ogólnie rzecz biorąc pomysł nie jest nowy, ale ubrany w nowe szaty, więc wygląda dobrze. Gra aktorów spoko. Scenerie, efekty, wszystko jest fine, tylko że sam film zostawia jakiś taki niedosyt i wrażenie niedorobienia. Mówiąc inaczej można było z koncepcji wyciągnąć więcej, dużo więcej, a tak spłycono to wszystko, uproszczono i pozostawiono widza dalej głodnym, a ja nie lubię być głodny po obiedzie ;)

Nie mogę powiedzieć, że nie polecam, bo szczególnie fanom sf, takim jak ja, film się będzie fajnie oglądało, ale lojalnie uprzedzam, że jeżeli ktoś oczekuje troszeczkę więcej od filmu (jak ja ;) ) może wystąpić efekt rozczarowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...