Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

CSLów widziałem trochę u nas. Jednego nawet niedaleko Wysowej. Nie pamiętam z jakimi silnikami. Też na mnie zrobił wrażenie, jak można zaprojektować taki "bunkrowaty samochód" ? Trochę Porsche AMG i Brabusów jeździ po Wrocławiu, po Krakowie pewnie więcej ?

 

 

Wracając do tematów. Nic ciekawego w kinach nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem wczoraj na nowym Batmanie i musze powiedziec, ze jestem pod wrazeniem. Calkowity brak tego kiczu znanego z poprzednich czesci. Film powazny, fabula ciekawa, choc z poczatku mogloby sie wydawac, ze bedzie typu "zabili mi rodzine, a ja biore odwet". Przez wiekszosc filmu nie jest pokazana walka ze zlem, ale skad sie wziela ta chec do walki z nim w Bruce'ie Wayne'ie. Bardzo dobrze wykreowana postac glownego bohatera!

Film generalnie sprawial wrazenie bardzo....dojrzalego. Na pewno spodoba sie zarowno tym, ktorzy nie sa fanami batmana (bo jest malo batmanowaty :wink:), jak i tym, ktorzy nimi sa (a to dlatego, ze mozna sie doszukac wielu ciekawostek - wytlumaczone jest, skad sie wziela zwinnosc Batmana, jego umiejetnosci znikania i wtapiania sie w otoczenie oraz inne rzeczy, jak np. skad sie wziely: jego "skrzydla" i jak dzialaja, co to jest batmobil i kombinezon batmana oraz skad sie wzial jego wyglad.)

Ciekawe tez, ze wrogowie nie sa pokazani jako zmutowane zwariowane stwory z bronia plazmowa i innymi kiczowatymi duperelami, ale jako zwykli gangsterzy-psychopaci. Miasto Gotham tez nie jest ukazane tak supermegaultrafuturystycznie - wiezowce wygladem przypominaja te wspolczesne, samochody sa w wiekszosci te same co dzis (choc nie wszystkie) - to wszystko wskazuje, ze akcja dzieje sie w niedalekiej przyszlosci.

 

No coz, mam nadzieje, ze jesli ktos mial do tej pory watpliwosci, czy pojsc czy nie, to udalo mi sie je rozwiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, ten film jest głupi ! Pamiętasz to ustrojstwo co "wyparowywało" wodę ? Czemu ono ludziom nie szkodziło ? Do tego klimat nie powinien być z przyszłości a z alternatywnej przeszłości lat 30stych... Mnie osobiście aktor grający głównego bohatera nie do końca odpowiadał…

 

owoc666... ech... jeśli ty chcesz realizmu to może nie chodź na Batmana ? Zresztą tam jeszcze kilka rzeczy "nie mogło" się zdarzyć... słabo oglądałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście aktor grający głównego bohatera nie do końca odpowiadał…

 

Eee, taki tam, Mechanik tylko 40 kg cięższy :lol:

 

owoc666... ech... jeśli ty chcesz realizmu to może nie chodź na Batmana ? Zresztą tam jeszcze kilka rzeczy "nie mogło" się zdarzyć... słabo oglądałeś ;)

 

Wiem, wiem - ale ten murek betonowy aż raził w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, taki tam, Mechanik tylko 40 kg cięższy :lol:

Eeee, o so chodzi :?:

 

Wiem, wiem - ale ten murek betonowy aż raził w oczy...
Murek pół biedy, można tłumaczyć, że przecież w Stanach nie umieją budować wytrzymałych domów, albo Ska(e)czmobil był z super, kiper wytrzymałego metalu/drewna.

 

Nie da się jednak wytłumaczyć dlaczego woda tylko z kanałów parowała a z ludzi to już nie...

To już moim zdaniem jest solidne przegięcie.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://film.onet.pl/10402,film.html

 

Muskularny brytyjski aktor poddał się rygorystycznej diecie i w chwili rozpoczęcia zdjęć ważył zaledwie 54 kilogramy, ponieważ uznał, że wymaga tego rola cierpiącego na bezsenność mężczyzny.

 

"W scenariuszu Scotta Kosara główny bohater jest opisany jako chodzący szkielet, ale Christian zdecydowanie przedobrzył. Mógłbym nakręcić nowy film o poczuciu winy opierając się wyłącznie na tym, co przeżywałem patrząc, co z siebie zrobił" - mówi reżyser Brad Anderson.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, To wszystko wyjaśnia :mrgreen: Mi on jednak bardziej przypomina psychola bez noża, nie mix gentelmana i twardego netoperka. :wink:

 

Wiecie, że tego czołobatomobila zbudowali Anglicy, bo Amerykanie stwierdzili, że się nie da... Czy podobna sytuacja nie zaistniałą w przypadku kilku Bondów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do murku, i czolgu ktory sie na nim zawiesil w Reality TV, to stalo sie tak tylko i wylacznie, bo najechal pod zbyt malym katem. Lewa gasienica przeszla jak po masle, ale czolg jest niestety na tyle nisko zawieszony ze najzwyczajniej sie zawiesil podwoziem. Wiec nie widze powodu, dla jakiego batmobil mialby nie przejechac (tym bardziej, ze nie pamietam, zeby ten beton byl zbrojony).

 

No ale generalnie to to jest bez sensu dyskusja, bo to tylko film :wink:

 

Aha, i Witek: TY uwazasz, ze film jest glupi, JA uwazam, ze jest inaczej. Kazdy ma inne zdanie i tak ma byc. A z ta bronia mikrofalowa to tez zauwazylem ta niescislosc, ale uwzgledniajac cala game niescislosci w pozostalych batmanach, mozna o tej zapomniec :)

 

 

[EDIT] a propos "Mechanik": dobre to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, owocowi przeszkadza murek, a mnie jeszcze bardziej to z tą wodą. Zdziwisz się, bo film mi się podobał, gdyby miał ten klimat alternatywnych lat trzydziestych, to podobał by mi się bardzo nie tylko jako film, ale też jako Batman. Głupi jest przez to ustrojstwo, poza tym o dziwo nie wynudziłem się ( a taki mam zwyczaj na hamerykanckich filmach akcji) i miło spędziłem te 2 i pół godz. czy ile on trwał.

 

Widział ktoś "Szerwgowca Dolota" ? Zastanawiam się jaki jest górny próg wiekowy tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zwiastuny, jakbym poszedł na ten film po ~3 piwach... To by zapewne było wesoło - tak jak na "Świcie żywych trupów". Jako jedyni na sali śmialiśmy się z kumplem

 

o to widze ze nie tylko ja zlewam na thrillerach 8) na "Oszukać przenaczenie" I i II o mało co sie w nie zesikałem ze śmiechu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...