Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Cichaczu napisał:

Ostatnio na C+ leciał SPLIT z James McAvoy'em z 2016. Polecam!

Kurde nie ma czasu człowiek obejżeć ale ponoć coś tam wspólnego ma z Unbreakable (willis i l.jackson znów w jednym filmie) i ten też można polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Star Wars 8 i jakoś mnie nie porwało niestety :( Łotr podobał mi się bardziej.
Oczywiście fajne sceny walki, efekty, dźwięk itd (byłem na 3D w IMAX'ie w Katowicach) ale oczekiwałem większej ilości akcji a nie bieganie po kasynie, liczyłem na powrót Luke'a a tu pojawił się na chwilę w zasadzie i tylko gadał :(  W sumie nic się nie zmieniło w moim życiu po tym filmie i pewnie nie prędko do niego wrócę (część 7 tylko raz widziałem i nie mam zamiaru więcej). Trochę jak z Matrixem: pierwszą cześć widziałem kilkadziesiąt razy, drugą kilkanaście a trzecią tylko raz... Dużo chętniej wracam do Star Treka - tam przynajmniej mam dodatkową frajdę związaną z fizyką, technologiami, innymi cywilizacjami i ich poziomem zaawansowania a w Star Wars tylko gadanie i gadanie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam również, bardzo mi się podobał, ale ....

 

 

.... mam wrażenie, że robi się z tego serial, neverending story i to mi się słabo widzi... 

 

Poza tym, chyba już nie jestem pokoleniem, do którego adresowane są te części. Wychowałam się na starych, te są ok, ale to już nie to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

 

Poza tym, chyba już nie jestem pokoleniem, do którego adresowane są te części. Wychowałam się na starych, te są ok, ale to już nie to samo ;)

 

Bardzo możliwe, chyba mam tak samo, ale kurcze inne filmy mi pasują, wiele filmów ma swoje przesłanie, swoje "dłużyzny" itd. ale kurcze Star Wars 8 kręci się wokół jednego wydarzenia przez cały czas trwania filmu, i to ciągłe przepychanie się tej nastolatki z Renem, chrzanienie Luke'a itd. Nuuuda straszna :(

 

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2017 o 13:21, GREGG napisał:

Disney zrobił ze Star Wars serial dla nastolatków...

niestety,

przy nastepnej czesci niech ubiora ta pierdole udajaca sitha w musztardowe rurki i kolo sie zamknie.

podobala mi sie scena szydery z maski misia koralgola.

 

saga powstaje przez cale moje zycie i ciezko mi sie pogodzic ze splaszczeniem i skomercjalizowaniem czegos co wczesniej bylo religia.

 

 trzymam kciuki, ze kolejna czesc dostanie znowu Gareth Edwards, reszta amatorow niech sie zajmie nastepna czescia krainy lodu.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Paweł_P napisał:

"Foreigner" z Jackie Chanem - ciekawy, akcja przez cały czas :)

 

"Bright" z Willem Smithem - bardzo oryginalny pomysł, na pewno film 100x lepszy niż denny "Suicide Squad", fajnie się oglądało :) 

Bright - oryginalny film, fabuła nietuzinkowa czegoś takiego jeszcze nie widziałem:) odczucia dziwne bo latające skrzaty:) Orkowie z wyszczerbionymi zębami, wróżki, różdżka, drzewo życia w basenie:) aha no i Elfy umiejące się bić lepiej niż Chuck . Aha no i fajna akcja z Subaru w sklepie dla tej sceny warto oglądnąć więc polecam:)

 

Edytowane przez tomekmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 10:48, Ayo napisał:

Leo why ?

Just because? ;)

 

Wiesz co, trudno to wprost opisać, ale ogólnie "filozofia" filmu bardzo do mnie trafiła plus trochę humoru, trochę historii i jakoś tak mi się to poukładało, że wyszedłem z kina kontent ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie obejrzałem dzisiaj obie części by móc ocenić samemu czy te opinie adekwatne i wnioski mam takie :

1 część z 1982 nie porywa w 100% ale jak na tamte lata to jest ok

2 część z 2017 fabuła ciekawa ale jakość efektów na poziomie tych z 1982 roku  nie porywa a wręcz odwrotnie zniechęca ( film z lat 90 sędzia dred ma już lepsze efekty specjalne  niż ten łowca androidów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...