Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Parking jest ogólnodostępny to raz a dwa miejsce było wolne a to że jakiś cwaniaczek myślał że zajmie miejsce dla koleżanki mało mnie obchodzi. Jakby postawił swoje auto i czekał na koleżankę nie było by tematu. :)

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby prosił była by inna gadka ale że gość zachował się tak a nie inaczej postawiłem auto tam gdzie chciałem. Zresztą jest niepisana zasada że mieszkańcy bloku maja prawo zaparkować przed blokiem w którym mieszkają.Więc wybacz że olałem gościa który stwierdził że nie zaparkuję tu auta bo on dla koleżanki miejsce trzyma. Mam w głębokim poważaniu takich cwaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam w głębokim poważaniu takich cwaniaków.

 

Ale przepraczam gdzie on "przycwaniaczył"? Tym, że zajął koleżance miejsce w momencie gdy ona zawracała, albo lada chwila miała dojechać na miejsce?

Moim zdaniem to właśnie Ty przycwaniaczyłeś tym, że miałeś gdzieś wszystko i wszystkich, bo jak nie zobaczyłeś "kupy blachy" na miejscu to znaczy, że możesz tam stanąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz zdania co do Twojego czynu są podzielone. Ty sam uważasz, że miałeś rację, cała reszta wręcz odwrotnie. Na pocieszenie Ci powiem; errare humanum est. Odwróć sytuację, to zrozumiesz ;)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre82, masz szczęście że ze swoim chamskim i prostackim zachowaniem trafiłeś na jakiegoś spokojnego gościa. Innym razem coś takiego może się gorzej skończyć dla ciebie.

 

BTW i jeszcze z czegoś takiego jesteś dumny. Koszmar.

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja raczej jestem po stronie @andre82. Wyraźnie napisał że gdyby koleś nie był tak bardzo obcesowy, tylko grzecznie poprosił to by tam nie parkował. Ja osobiście nie rozumiem takiej akcji i raczej też bym tam zaparkował. Jak chciał zarezerwować komuś miejsce to mógł samochód zaparkować, a nie stać jak kołek i mówić zajęte. @andrer82 trzeba było mu powiedzieć że Pan tu nie stał :P;)

 

Aby zmienić temat tu dobra akcja z Rosji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to co widzisz złego w tym, że ktoś zajmuje komuś miejsce?

 

Nie wiem, pewnie dlatego że to miejsce nie należy do tej osoby w jakikolwiek sposób.

 

Mieszkam w bloku i wiem coś o tym bo na parkingu pod blokiem jest mało miejsca a aut jest dużo i często jest tak że nie ma gdzie zaparkować.

 

 

Dlatego "trzymanie miejsca" bo zaraz znajomy znajoma przyjedzie jest czymś co najmniej dziwnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tu nie ma nic do proszenia. Wystarczy prosty przekaz informacji.

 

Spoko jeśli osobnik przytrzymujący miejsce jest samochodem to git ;)

 

1301406585_by_Bzom_500.jpg

 

 

 

 

:mrgreen:


E to git teraz kupuję kartonowego ludzika który zajmuję miejsce i problem z głowy, nie muszę się martwić tym czy będę miał gdzie zaparkować pod blokiem :thumbup::ok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Że też wcześniej na to nie wpadłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to co widzisz złego w tym, że ktoś zajmuje komuś miejsce?

Nie wiem, pewnie dlatego że to miejsce nie należy do tej osoby w jakikolwiek sposób.

 

Mieszkam w bloku i wiem coś o tym bo na parkingu pod blokiem jest mało miejsca a aut jest dużo i często jest tak że nie ma gdzie zaparkować.

 

 

Dlatego "trzymanie miejsca" bo zaraz znajomy znajoma przyjedzie jest czymś co najmniej dziwnym ;)

Ja mieszkałem długie lata w bloku. Z parkingiem był zawsze kabaret. Nigdy bym jednak nie wpadł na pomysł, żeby w takiej sytuacji wpakować się na miejsce, gdy ktoś mnie INFORMUJE, że czeka na znajomą, która tu zaraz przyjedzie.

 

A takie tłumaczenie to już. ... lepiej nie komentować. :(

 

Świat się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...