Jump to content

Fotoradary :P

antolll

Recommended Posts

Witajcie!

Mam parę pytań:

Czy na fotoradarze jest godzina, data i MIEJSCE zrobienia zdjęcia? A jeśli fotoradar nie stoi w miejscowości to czy coś jest napisane? Czy np. tylko numer fotoradaru?

Czy można pojechać na komendę i poprosić o nieprzesyłanie zdjęcia właścicielowi pojazdu, tylko przyznanie się, że to ja, po to, żeby właściciel nie wiedział gdzie, kiedy i ile jechałem? :mrgreen:

Przede wszystkim chodzi o miejsce... :oops:

Gdzie to się jeździło, że nikt się nie może dowiedzieć ? :mrgreen::P . A na poważnie- jest data, godzina miejscowość. Czasami mogą wysłać po prostu wezwanie na komendę i pokazać zdjęcie na miejscu. Niestety zawsze wiadomo gdzie, kiedy, o której .

jest napisane gdzie stoi i do kogo należy.

coś przeskrobał...oprócz nadmiernej prędkości? :)

to że błysnął nie oznacza, że zaraz przyjdzie fotka. Jest szansa, ze będzie nieostre, będzie drugi samochód w kadrze, czy inna okoliczność, przez którą nie będą mogli wystawić mandatu

Jest sporo informacji... niech się wygnę po ten ostatni...

Data, godzina zdarzenia, nr rejestracyjny, marka pojazdu, miejsce zdarzenia (dokładny adres), prędkosci (ograniczenie i prędkość faktyczna).

Kilometr drogi jeżeli jest to cykacz stacjonarny.

A jak przyjdzie kwitek to do wypełnienia cała strona A4 :evil:

Na pewno nie możesz pójść na posterunek i się przyznać i dobrowolnie poddać karze...

;-)

Ja byłem odebrac fote i się zapytałem czy maja juz djęcia z weekendu. Zaprowadzili mnie do piwnicy gdzie siedzą panowie i przegladają zdjęcia. Podałem marke pojazdu i natychmiast padła odpowiedź, ze w niedziele Subaraka nie ustrzelili bo to by zapamietali 8)

Tyle, że byłem jako własciciel pojazdu.

No to leżę i kwiczę :mrgreen:

jechałem >120 na bodajże 70, żadnego innego auta przede mną/za mną, bo to około północy.

A co przeskrobałem? Miałem jechać blisko robić coś w związku z sesją, a pojechałem kawałeczek ( :mrgreen: ) dalej :P

I jeszcze jedno - po jakim czasie NAJWCZEŚNIEJ przychodzą foty? :P

Niespodziewanie...

:mrgreen:

No tak, ale zanim pójdę mówić, że wiesz, tato, jakby przyszło wezwanie na komende, albo coś, to sie nie denerwuj, i mnie nie rozpoznawaj, tylko powiedz, że to jakiś pracownik, ale ty nie wiesz który, bo masz ich całych dwóch, to wole trochę odczekać :mrgreen:

Ja póki co przez 5 lat od kiedy mam prawko jeszcze żadnego mandatu nie miałem. :mrgreen:

Ale mój tata z fotoradaru raz dostał już po tygodniu, a raz po 5 miesiącach. Reguły nie ma, ale możesz być szybko wezwany. :P Zależy ile mają takich zdjęć i jak bardzo są ogarnięci. :roll:

chcesz Carfita pobić? :mrgreen:

Mission Impossible :mrgreen:

ja ciągle próbuję, ale od 3 lat mam zawsze w okolicach 17-21pkt, bo zawsze zdąży coś wygasnąć zanim wpadnie nowe.

chcesz Carfita pobić? :mrgreen:

Mission Impossible :mrgreen:

Biorąc pod uwagę że dotychczas wszystko zbierałem autami 125 i 130 i 140-konnymi, a lada dzień wjedzie 250-konne, to jest szansa, że to nie takie impossible, ta mission :lol:

• 3 years later...

Ja ostatnio uzywalem aplikacji Yanosik i powoem Wam szczerze, ze bylem w szoku.. Nawigacja super (wraz z natezeniem ruchu), ostrzezenia (fotoradary, suszarki, wypadki, nieoznakowane patrole) b. dokladnie. Bardzo fajna rzecz B)