Skocz do zawartości

Fotoradary :P


antolll

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam parę pytań:

Czy na fotoradarze jest godzina, data i MIEJSCE zrobienia zdjęcia? A jeśli fotoradar nie stoi w miejscowości to czy coś jest napisane? Czy np. tylko numer fotoradaru?

Czy można pojechać na komendę i poprosić o nieprzesyłanie zdjęcia właścicielowi pojazdu, tylko przyznanie się, że to ja, po to, żeby właściciel nie wiedział gdzie, kiedy i ile jechałem? :mrgreen:

Przede wszystkim chodzi o miejsce... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane gdzie stoi i do kogo należy.

coś przeskrobał...oprócz nadmiernej prędkości? :)

to że błysnął nie oznacza, że zaraz przyjdzie fotka. Jest szansa, ze będzie nieostre, będzie drugi samochód w kadrze, czy inna okoliczność, przez którą nie będą mogli wystawić mandatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo informacji... niech się wygnę po ten ostatni...

 

 

Data, godzina zdarzenia, nr rejestracyjny, marka pojazdu, miejsce zdarzenia (dokładny adres), prędkosci (ograniczenie i prędkość faktyczna).

 

Kilometr drogi jeżeli jest to cykacz stacjonarny.

 

A jak przyjdzie kwitek to do wypełnienia cała strona A4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie możesz pójść na posterunek i się przyznać i dobrowolnie poddać karze...

;-)

 

 

Ja byłem odebrac fote i się zapytałem czy maja juz djęcia z weekendu. Zaprowadzili mnie do piwnicy gdzie siedzą panowie i przegladają zdjęcia. Podałem marke pojazdu i natychmiast padła odpowiedź, ze w niedziele Subaraka nie ustrzelili bo to by zapamietali 8)

 

Tyle, że byłem jako własciciel pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to leżę i kwiczę :mrgreen:

 

jechałem >120 na bodajże 70, żadnego innego auta przede mną/za mną, bo to około północy.

A co przeskrobałem? Miałem jechać blisko robić coś w związku z sesją, a pojechałem kawałeczek ( :mrgreen: ) dalej :P

 

I jeszcze jedno - po jakim czasie NAJWCZEŚNIEJ przychodzą foty? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie...

:mrgreen:

 

No tak, ale zanim pójdę mówić, że wiesz, tato, jakby przyszło wezwanie na komende, albo coś, to sie nie denerwuj, i mnie nie rozpoznawaj, tylko powiedz, że to jakiś pracownik, ale ty nie wiesz który, bo masz ich całych dwóch, to wole trochę odczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co przez 5 lat od kiedy mam prawko jeszcze żadnego mandatu nie miałem. :mrgreen:

Ale mój tata z fotoradaru raz dostał już po tygodniu, a raz po 5 miesiącach. Reguły nie ma, ale możesz być szybko wezwany. :P Zależy ile mają takich zdjęć i jak bardzo są ogarnięci. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...