Jump to content

Initial D

Kuba

Recommended Posts

Kto sledzi cala serie to bedzie wiedzial o co chodzi, w ostatnim odcinku, poraz pierwszy duza czesc fabuly toczy sie wokol Imprezy.

http://a.scarywater.net/live-evil/%5BL-E%26IDE%5D_Initial_D_Fourth_Stage_Ep_14_%5B031BED17%5D.avi.torrent

aby sciagnac plik, nalezy posiadac odpowiedni program obslugujacy siec bittorrent http://a.scarywater.net/torrent/clients/

a sie initial rozprzestrzenia...ja dodam ze juz widzialem pelnometrazowy film(przed chwilka skonczylem ogladac, wczoraj pokazal sie w kinach w azji) i jest w sumie ok.....troche lipny, ale w miare ok.....

O czym to jest w skrocie? bo widze, zeto juz 4ta seria :roll:

Świetna japońska bajka anime o driftingu, polecam nawet tym, którzy nie przepadają za anime (tak jak ja zresztą). Wszystko całkiem fajnie wykonane, fabuła strasznie wciąga. W sumie oglądałem już wszystkie odcinki oprócz 2 ostatnich, które właśnie ściągam :) Całość podzielna jest na 4 epizody: 1 ep - 26 odcinków, 2 ep - 13 odcinków, 3 ep - jeden, dłuższy film, 4 ep - aktualnie trwający, teraz najnowszy odcinek jaki znalazłem na torrencie jest 16, do tego 2 "bonusowe" odcinki.

• 14 years later...
  • 4 months later...

Odkopu w takim razie ciąg dalszy... :rolleyes:

Wg. mnie gdzieś tak w połowie 4th Stage zaczęło się to robić nie fajne, a wręcz infantylne. O ile 1st i 2nd Stage do dziś przyprawia mnie o ciary, to dalej to już było w tym tyle głupiego farta, że momentami łapałem się za głowę.

Dlatego zostałem wyznawcą Wangan MidNight. Szczerze polecam. :ok:

• Upvote 2

22 godziny temu, DETT napisał:

tyle głupiego farta, że momentami łapałem się za głowę.

PLOT ARMOR IS STRONG WITH THIS ONE :D

Nawet Ryosuke mówił, że szczęście Fujiwary jest niemożliwe. Ale o ile faktycznie później się robią trochę jaja z tym fartem, to i tak chyba najlepsza scena

ewentualnie

"widziałem skrzydła"

18 minut temu, 1uq napisał:

"widziałem skrzydła"

Jezuu, już prawie wyparłem to z pamięci, a Ty musiałeś wyciągnąć akurat to...

To jeden z tych niemożebnie długich wyścigów, w czasie których powinni przejechać przez minimum dwie prefektury.

Jak dla mnie najlepsze pojedynki to:

• 1-wsze starcie Takumi vs Takahashi
  • Takumi vs Kyioichi Sudo (akcja z oryginalnym silnikiem Hachi na Irohazaka)
  • Takumi (AE86 20V) vs Wataru (AE86 Turbo)
  • Like 1

3 godziny temu, DETT napisał:

To jeden z tych niemożebnie długich wyścigów, w czasie których powinni przejechać przez minimum dwie prefektury.

Ten był w miarę szybki, krótka piłka. Chyba że chodzi o Final Stage, to tak,  jak zobaczyłem 4 odcinki to myślałem ze będą jechać ze 4 rundy :D 

3 godziny temu, DETT napisał:

Takumi vs Kyioichi Sudo (akcja z oryginalnym silnikiem Hachi na Irohazaka)

Wiedziałem, że nie przegra, ale nie wiedziałem co się stanie, z całej tej akcji najbardziej mnie trafiło to

image.thumb.png.5ee43b0a26f1ee6d80105c16f7bdf272.png

image.thumb.png.103e8bc10bac5781ffcbd50eb1754245.png

Mocno po tatowemu jak na Bunte ;)

ale później prawda, fart Takumiego czasem aż bolał w oczy, tu liście, tu jakiś kruk, rzyganko...

• 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
17 godzin temu, 1uq napisał:

sam dostałem od kumpla boczne naklejki (same krzaczki), ale tak się miotam czy nakleić czy nie :D

Neee, Initialowe Subaru to tylko takie:

271a0b0c6a61546606e418efee06f316.jpg

;)

• Like 2

8 godzin temu, DETT napisał:

Neee, Initialowe Subaru to tylko takie:

271a0b0c6a61546606e418efee06f316.jpg

;)

ludzie nadal twierdzą, że w Initial D była 22b, ja nie widziałem tam żadnego.

marzy mi się taka babcia, chociaż sedan, ale rzeczywistość i portfel weryfikują marzenia :D

niezbyt znam się na initial D, bo mimo że niby kojarzę o czym, to nigdy nie widziałem żadnego odcinka.

ostatnio jednak y-t podpowiedział mi coś takiego -- prorocze, nie powiem:

12 minut temu, kruque napisał:

niezbyt znam się na initial D, bo mimo że niby kojarzę o czym, to nigdy nie widziałem żadnego odcinka.

ostatnio jednak y-t podpowiedział mi coś takiego -- prorocze, nie powiem:

non stop mi to wyskakuje w proponowanych na głównej, już mnie zaczyna irytować...

Co do waszej dyskusji po odkopie:
Widziałem tylko raz całość i niewiele pamietam. Z 4th stage przychylam sie do zdania: zdecydowanie pojedynek Ryosuke z Rinem był gwiazdą serii. Na finałową walkę Takumiego musialiśmy czekac zbyt długo by spełniła rozbuchane oczekiwania fanów. Taka sama sytuacja jak z half-life 3. NIE da sie usatysfakcjonować fanów po takim czasie.

Z sezonu 4 moim ulubionym kawałkiem jest gdy takimi włącza światła a na obrotomierzu jest 12 000rpm . Mistrzostwo. Super scena, tak jak cały wyścig jest średni, tak ten twist troche go uratował.
480?cb=20210628103121

https://static.wikia.nocookie.net/initiald/images/2/2e/Takumi_blows_up_his_engine_(Final_Stage).gif/revision/latest/scale-to-width-down/480?cb=20210628103121

Nie wiem czemu mam taką czułość na takie ujęcie, chyba od czasu gdy za dzieciaka widziałem Thunderbolta Jackie Chana. W trakcie testu Evo jest ujęcie, gdy prędkościomierz dociera do limitu 180km/h.... i kamera przesuwa sie na digidash gdzie kontynuuje wskazywanie ponad 200km/h. To było wtedy uber-badass :O

Wangan Midight też fajny ,ale też ma pare głupot. Mnie np irytowało ,że bardzo ciężko odróżnić postacie, w szczególności drugoplanowe kobiece (taki urok kreski)
 No i Devil Z który był rozbity 14 razy dalej jeździ prosto...

• Like 1