Skocz do zawartości

Initial D


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Kto sledzi cala serie to bedzie wiedzial o co chodzi, w ostatnim odcinku, poraz pierwszy duza czesc fabuly toczy sie wokol Imprezy.

http://a.scarywater.net/live-evil/%5BL-E%26IDE%5D_Initial_D_Fourth_Stage_Ep_14_%5B031BED17%5D.avi.torrent

aby sciagnac plik, nalezy posiadac odpowiedni program obslugujacy siec bittorrent http://a.scarywater.net/torrent/clients/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym to jest w skrocie? bo widze, zeto juz 4ta seria :roll:

 

Świetna japońska bajka anime o driftingu, polecam nawet tym, którzy nie przepadają za anime (tak jak ja zresztą). Wszystko całkiem fajnie wykonane, fabuła strasznie wciąga. W sumie oglądałem już wszystkie odcinki oprócz 2 ostatnich, które właśnie ściągam :) Całość podzielna jest na 4 epizody: 1 ep - 26 odcinków, 2 ep - 13 odcinków, 3 ep - jeden, dłuższy film, 4 ep - aktualnie trwający, teraz najnowszy odcinek jaki znalazłem na torrencie jest 16, do tego 2 "bonusowe" odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Odkopu w takim razie ciąg dalszy... :rolleyes:

Wg. mnie gdzieś tak w połowie 4th Stage zaczęło się to robić nie fajne, a wręcz infantylne. O ile 1st i 2nd Stage do dziś przyprawia mnie o ciary, to dalej to już było w tym tyle głupiego farta, że momentami łapałem się za głowę.

Dlatego zostałem wyznawcą Wangan MidNight. Szczerze polecam. :ok:

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DETT napisał:

tyle głupiego farta, że momentami łapałem się za głowę.

PLOT ARMOR IS STRONG WITH THIS ONE :D

 

Nawet Ryosuke mówił, że szczęście Fujiwary jest niemożliwe. Ale o ile faktycznie później się robią trochę jaja z tym fartem, to i tak chyba najlepsza scena

 

ewentualnie

 

 

 

"widziałem skrzydła"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 1uq napisał:

 

 

"widziałem skrzydła"

Jezuu, już prawie wyparłem to z pamięci, a Ty musiałeś wyciągnąć akurat to...

To jeden z tych niemożebnie długich wyścigów, w czasie których powinni przejechać przez minimum dwie prefektury.

 

Jak dla mnie najlepsze pojedynki to:

  • 1-wsze starcie Takumi vs Takahashi
  • Takumi vs Kyioichi Sudo (akcja z oryginalnym silnikiem Hachi na Irohazaka)
  • Takumi (AE86 20V) vs Wataru (AE86 Turbo)
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DETT napisał:

To jeden z tych niemożebnie długich wyścigów, w czasie których powinni przejechać przez minimum dwie prefektury.

Ten był w miarę szybki, krótka piłka. Chyba że chodzi o Final Stage, to tak,  jak zobaczyłem 4 odcinki to myślałem ze będą jechać ze 4 rundy :D 

 

3 godziny temu, DETT napisał:

Takumi vs Kyioichi Sudo (akcja z oryginalnym silnikiem Hachi na Irohazaka)

 Wiedziałem, że nie przegra, ale nie wiedziałem co się stanie, z całej tej akcji najbardziej mnie trafiło to

 

image.thumb.png.5ee43b0a26f1ee6d80105c16f7bdf272.png

 

image.thumb.png.103e8bc10bac5781ffcbd50eb1754245.png

 

Mocno po tatowemu jak na Bunte ;)

 

 

 

ale później prawda, fart Takumiego czasem aż bolał w oczy, tu liście, tu jakiś kruk, rzyganko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
8 godzin temu, DETT napisał:

Neee, Initialowe Subaru to tylko takie:

271a0b0c6a61546606e418efee06f316.jpg

;)

 

ludzie nadal twierdzą, że w Initial D była 22b, ja nie widziałem tam żadnego.

 

marzy mi się taka babcia, chociaż sedan, ale rzeczywistość i portfel weryfikują marzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kruque napisał:

niezbyt znam się na initial D, bo mimo że niby kojarzę o czym, to nigdy nie widziałem żadnego odcinka.

ostatnio jednak y-t podpowiedział mi coś takiego -- prorocze, nie powiem:

 

 

non stop mi to wyskakuje w proponowanych na głównej, już mnie zaczyna irytować...

Co do waszej dyskusji po odkopie:
Widziałem tylko raz całość i niewiele pamietam. Z 4th stage przychylam sie do zdania: zdecydowanie pojedynek Ryosuke z Rinem był gwiazdą serii. Na finałową walkę Takumiego musialiśmy czekac zbyt długo by spełniła rozbuchane oczekiwania fanów. Taka sama sytuacja jak z half-life 3. NIE da sie usatysfakcjonować fanów po takim czasie.

Z sezonu 4 moim ulubionym kawałkiem jest gdy takimi włącza światła a na obrotomierzu jest 12 000rpm . Mistrzostwo. Super scena, tak jak cały wyścig jest średni, tak ten twist troche go uratował.
480?cb=20210628103121

 

https://static.wikia.nocookie.net/initiald/images/2/2e/Takumi_blows_up_his_engine_(Final_Stage).gif/revision/latest/scale-to-width-down/480?cb=20210628103121

Nie wiem czemu mam taką czułość na takie ujęcie, chyba od czasu gdy za dzieciaka widziałem Thunderbolta Jackie Chana. W trakcie testu Evo jest ujęcie, gdy prędkościomierz dociera do limitu 180km/h.... i kamera przesuwa sie na digidash gdzie kontynuuje wskazywanie ponad 200km/h. To było wtedy uber-badass :O

Wangan Midight też fajny ,ale też ma pare głupot. Mnie np irytowało ,że bardzo ciężko odróżnić postacie, w szczególności drugoplanowe kobiece (taki urok kreski)
 No i Devil Z który był rozbity 14 razy dalej jeździ prosto...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...