Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Morgiana
Co z tymi Avatarami, ankieta chyba jasno dała do zrozumienia że chcemy avatary po tej stronie co siedzimy w aucie ! :evil:

jeszcze chwila i pomyślę że ta ankieta miała tyle sensu co przeciętne referendum w naszym pięknym kraju... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi Avatarami, ankieta chyba jasno dała do zrozumienia że chcemy avatary po tej stronie co siedzimy w aucie ! :evil:

jeszcze chwila i pomyślę że ta ankieta miała tyle sensu co przeciętne referendum w naszym pięknym kraju... :evil:

a ja proponuję jeszcze chwilę cierpliwości - "future is bright" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję jeszcze chwilę cierpliwości - "future is bright" ;)

niech zgadnę dorobicie wycieraczkę z tyłu i będzie że to prawdziwy JDM :twisted:

radekk dla Ciebie mamy jeszcze natrysk na IC zamontowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... będzie miło i jak trzeba 8)

 

Mam nadzieje, bo przez pomyłkę przeczytałem parę postów takich co mają poniżej 100 na liczniku i tylko utwierdziłem się w mojej teorii, że nie warto czytać niczego co nie poznaje po Awatarze, albo pod niema 1XXX... tych co mają 5XXX też nie warto czytać bo tak ilość świadczy tylko o tym że robią to dla sztuki klepania w klawiaturę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że szykowane zmiany faktycznie wyglądem przypominają "stare" forum, choć w sumie to przyzwyczaiłem się do obecnej formy i doceniam zalety :mrgreen: Może będę nawet pierwszym, który założy temat by powrócił "stary-nowy" wygląd i nicki jak w wersji JDM, a wycieraczki... nie wiem jak inni, ale modowie takowe mają i potrafią zgarniać syf z forum skuteczniej niż wodę z szyby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy już było to poruszane, ale w starym forum, tematy w których brałem udział miały taki znaczek przed tytułem. Teraz jest to zaznaczone gwiazdką w tych obrazkach po lewej, ale jest słabo widoczne i też ciężko się do tego przyzwyczaić. Np dla mnie było to ważne, bo wchodząc na forum zazwyczaj uzywałem opcji "zobacz posty od ostatniej wizyty" i właśnie dzięki tym gwiazdkom widziałem interesujące mnie tematy w których brałem udział i niekiedy czekałem na odpowiedź (która była sygnalizowana przez kolor znaczka po lewej, oraz przez obecność tematu w 'postach od ostatniej wizyty) - teraz te dwie funkcje są na kupie i są nieczytelne.

 

Druga rzecz: 'nowe posty' rozumiem że to zastępuje 'posty od ostatniej wizyty' - ale w rzeczywistości wyświetla się tam wszystko z przed 2-3 logowań.

 

Da się to poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty z wpisami będą oznaczone.

Druga rzecz - do sprawdzenia i ewentualnie do listy.

 

Prace cały czas trwają i stopniowo punktów "do zrobienia" ubywa. Wszystko jednak zanim zostanie wdrożone wymaga wcześniejszego testowania i sprawdzenia czy się modyfikacja nie gryzie z wersją skryptu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
OOO widzę ze zmiany zachodzą na forumie. Już jest hasło do nielegala. Brawo mody, idą zmiany :mrgreen:

 

a to najgorsze dopiero się zbliża :mrgreen:

 

a tak na poważnie - to duża część z uwag zgłoszonych jest już zaimplementowana i sprawdzona na forum testowym. Mało tego - to forum nadal działa i się nie rozsypało :lol: Wkrótce zatem trzeba będzie wyłączyć forum na... hmmmm... no tak z 3 tygodnie... :roll:

 

No dobra - jak się zepniemy to całkiem możliwe, ze w jeden wieczór damy radę :mrgreen: data jeszcze nieznana... ale nadchodzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... ja już się przyzwyczaiłem. :P

Ale ja to w ogóle dziwny jakiś jestem... i truskawki cukrem posypuję... :roll:

Znaczy się - nie marudzić mi tutaj w kwestii pird*ł "jakiśtam" ! :twisted:

Mają wrócić pomuki i [you]... i to tyle... na razie. 8) :mrgreen:

 

A poważniej tak ciut - nie miałbym nic przeciwko temu, coby forumowy świniacz zaistniał na niebieskim pasku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... ja już się przyzwyczaiłem. :P

będzie pewien wybór - skromny bo skromny - ale zawsze :)

 

Mają wrócić pomuki i [you]... i to tyle... na razie. 8) :mrgreen:

damy raaaadę ;) bęęęędzieeee Paaaan zaaaadoooowoooolooony :mrgreen:

 

(podpisano: pumex - siedzący kolejną nockę na forum testowym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...